Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie ani
Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.dowolna przygoda holdena przedstawiona z punktu widzenia innego.. Autor: niepowtarzalna, 2013-04-14 11:28:48 Dodaj do: .. czasu przeszłego, np. byłem, poznałem itp. pełnisz tylko rolę narratora, a opowiadasz o kimś innym - piszesz wówczas w 3 os. liczby poj., np. był, poznał itp.Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' Pomóżcie sama nie dam rady Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia Toggle navigation ZDziewięć dni wędrowali już Staś i Nel do Smaina po wypalonej dżungli i bezdrożnych stepach Afryki.. Najciekawsza przygoda Ani Shirley.. Przekonaj się, czy pamiętasz przygody Ani Shirley!Na jutro szybko odpowiadać PLIS :} .. "Mój dzień na Olimpie" napisz opowiadanie z użyciem dialogu.. zadanie dodane 18 października 2010 w Język polski przez użytkownika dawid3891 (10) .Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' Pomóżcie sama nie dam rady.Co to jest opowiadanie?. Bo gdy w sercu kwitną róże, droga wcale się .. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Mark Twain nazwał Anię "najukochańszym dzieckiem literackim od czasów Alicji w Krainie Czarów"..

Napisz opowiadanie o najciekawszej przygodzie Ani Shitley.

3,158 wizyt.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery stała się bestsellerem, gdy tylko trafiła na półki w księgarniach.. Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .. 2011-01-23 09:58:27 Macie streszczenie książki Ania z Zielonego Wzgórza ?. Rozwiń więcej.. Sprawdź też nasz zestaw opowiadań i bajek o różnej tematyce, napisanych dla dzieci przez dorosłych :).Moja przygoda wiele mnie nauczyła.. 2011-11-06 16:21:36Opis przygody Adasia w psim raju, Adaś Niezgódka zawsze podziwiał umiejętność latania, którą posiadał pan Kleks i wiele razy starał się go naśladować, lecz nigdy nie udało mu się wznieść w górę.Aż pewnego dnia, po tym jak nabrał powietrza w płuca, poczuł dziwną lekkość i zaczął unosić się nad ziemią.Redagując opowiadanie, możesz wybrać jedną z następujących możliwości: jesteś główną postacią i pełnisz rolę narratora - piszesz wówczas w 1 os. liczby poj..

Napisz opowiadanie pt. "Uczestniczyłem w dziadach".

Jestem rozsądniejszy i bardziej uważny.. Nie napisałam jeszcze dużo.. Na razie nie wymyśliłam tytułu.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Choć w pewnym momencie było strasznie, nie żałuje mojej przygody.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza - opis Ania z Zielonego Wzgórza to dziewczynka, która dobrze radziła sobie w szkole i starała się być zawsze roztropną.. Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .. W opowiadaniu mogą pojawić się postaci drugoplanowe, opisy, refleksje.. Po upływie kilku dni trafili na przestrzeń spalonego stepu, gdzie wiatr rozniósł pożar na wszystkie strony.Napisz opowiadanie na temat "najciekawsza historia ani z zielonego wzgóża" +2 głosów.. Przyjazn!. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Wyróżniamy kilka rodzajów opowiadania.. Lecz osiołek z drogi zboczył, piął się wciąż po stromym zboczu.. Losowe tematy.Przygoda z baranem Urlikiem Podczas niebezpiecznej przygody ze złym baranem Urlikiem na wyspie nieopodal skalnych pagórków Lasse udowodnił swą odwagę.. Zapraszamy dzieci do prezentowania swojej twórczości na łamach naszego serwisu..

Przygoda Ani z zielonego wzgórza.Napisz opowiadanie o przyjaźni.

Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Chodziła ona do 6 klasy .. Śmiał się, śpiewał: „W tym przyjemność, że święto jest wciąż przede mną.. Filmy.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Przyjazn!. Proszę o szczere oceny, wytykanie błędów.Szedł osiołek ścieżką krętą do miasta na wielkie święto.. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.. Treść.. Opowiadanie to krótki utwór narracyjny pisany prozą o prostej, najczęściej jednowątkowej fabule.. Musisz szybko iść do celu, by się cieszyć i weselić.".. poleca 83 % 1384 głosów.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Prościej mówiąc, narrator opowiada o jakimś zdarzeniu.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Gebhr, który był wodzem karawany, z łatwością odnajdywał ślady pochodu Smaina..

Data zakończenia 2013-05-17 - cena 13,50 złNapisz opowiadanie o przyjaźni.

Mateusz szybko pojechał po lekarza./ Opowiadanie.. Mówiono mu: „Idźże prosto, nie unikaj dróg i mostów!. Drukuj.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Napisz opowiadanie z najciekawszej przygody z książki " Ania z zielonego wzgórza ".. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. 2010-05-17 20:47:01 Podacie streszczenie książki Ania z Zielonego Wzgórza ?. Wówczas to chłopiec uratował pozostałe dzieci, gdy nie bacząc na swoje zdrowie, a nawet życie, zamknął barana w szopie.Napisz opowiadanie o najciekawszej,najśmieszniejszej przygodzie Ani z Zielonego Wzgórza(Akapity ,unikanie powtórzeń) Nadaj Ciekawy tytuł :) Ja bym prosiła opowiadanie o tym jak Anaia upiła Diane Sokiem malinowym:)) Klaudiusssia; 17.01.2011 Już nie potrzebuje już znalazłam:D Od 1 do 2 z 2 .Informacje o WZORY WYPRACOWAŃ POLSKI SZKOŁA PODSTAWOWA GREG - 3182255702 w archiwum Allegro.. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że kolejne fragmenty będą ciekawsze.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. 2 str. Proszę o.. Przedstaw historię miłosną znanych Ci bohaterów książkowych lub filmowych,.Napisz opowiadanie o przygodach wybranej postaci mitologicznej Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz krótkie opowiadanie o przygodach wybranej postaci mitologicznej (greckiej).. Ty polecisz w butach, a ja na Pegazie.- powiedziała przyjmując postać kobiety.. - Dobrze, wybacz.Opowiadanie o losach Ikara.Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN.. Opowiadanie.. Pobierz jako .pdf.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Ania wraz z Dianą pobiegły.Najciekawsza historia Ani z Zielonego Wzgórza - jak uratowała życie siostrze Diany.. Chodziła ona do 6 klasy .. Przy okazji miałem też możliwość poznania lokalnej przyrody.. Typy opowiadań Opowiadanie twórcze Wymyślasz historię i ją spisujesz.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..Komentarze

Brak komentarzy.