Rozprawka czy telewizja jest pożyteczna
Argumenty przeciw : - Jest uzależniający, przez co wiele osób cały dzień patrzy w monitor.. Ja uważam jednak, że warto spędzać swój czas w taki sposób .Przydatność 75% Telewizja zmienia nas w społeczeństwo oglądaczy - rozprawka.. Często zastanawiałam się, czy twierdzenie „Telewizja zmienia nas w społeczeństwo oglądaczy" jest prawdziwe i dotyczy nas wszystkich, dlatego postaram się przedstawić moje refleksje na ten temat.Uważam, że telewizja jest pożyteczna i potrzebna, ale tylko wtedy, gdy podchodzi się do niej z umiarem.. Jest to bardzo potrzebne, gdyż należy on do nas- ludzi i powinniśmy o nim wiedzieć wszystko.Rozprawka o szkodliwości telewizji 4 marca 2020 0 Przez admin .. W tym właśnie momencie stają się pochłonieni przez świat propagandy: wciągnięci przez nurt fantastyki i obłudy, stają się ofiarami manipulacji człowieka przez reklamy.. Ale czy aby na pewno, internet jest pożytecznym wynalazkiem.. krupinski123; 22.12.2010 na 5 napiszcie aniak123; 22.12.2010; UWAGA: 2 osoby uznały to rozwiązanie jako niepoprawne.. oraz formy użytkowe, np. list motywacyjny, dedykacje, życzenia itd., przewidziane w programie nauczania w gimnazjum i w szkole ponadgimnazjalnej.Jest nam potrzebny, niezbędny, wręcz konieczny do życia — jak powietrze, woda czy jedzenie.. W większości czasopism, jak i w telegazecie pojawiają się głosy oburzonych widzów, którzy protestują przeciw brutalnym scenom, jakich pełne są współczesne filmy emitowane przez każdą stację.Telewizja - przyjaciel czy złodziej czasu..

Podsumowując - telewizja jest pożyteczna, jeśli umiejętnie z niej korzystamy.

Więc jak chcecie Wiele ludzi często zastanawia się nad pytaniem "czy warto oglądając telewizję" Często przecież słyszymy od dorosłych, iż lepiej poczytać w tym czasie książkę lub zrobić coś "pożytecznego", a także, że tylko psujemy sobie wzrok przed ekranem telewizora.Dla każdego z nas jest niemalże bardzo potrzebna.. Ja również tak uważam, jednak pod warunkiem, że przesiaduje się przed telewizorem mnóstwo godzin dziennie, aczkolwiek z drugiej strony nie jest to przecież całe życie.. - Przez niego ludzie zapominają o wychodzeniu na świeże powietrze, rzadziej zaglądają do książek, nie interesuje ich kultura .Zadanie: napisz rozprawkę na temat czy warto oglądać telewizje Rozwiązanie:czy warto jest oglądać tv telewizja to jeden z najpopularniejszych sposobów powszechnej transmisji codziennych wiadomości towarzyszy nam już od samego rana, przez cały dzień, a wieczorem można dzięki niej odpocząć, oglądając jakiś interesujący film warto tutaj jednak zadać sobie pytanie, czy .Rozprawka CZY LIPA TO POŻYTECZNE DRZEWO?.

2014-02-02 19:39:52Przydatność 80% Czy telewizja jest pożyteczna, czy kradnie czas?.

Miliony ludzi w każdej sekundzie są obserwatorami jej, czy to w telewizji, czy to w gazecie.. Dzisiejsza młodzież jest wulgarna, pełna brutalności właśnie przez oglądanie filmów, śmiem twierdzić, iż świat byłby mniej okrutny gdyby ludzie przynajmniej jedną godzinę oglądania telewizji zmienili na wspaniałą rozrywkę jak teatr.Przydatność 80% Czy telewizja jest pożyteczna, czy kradnie czas.. "Czy telewizja jest pożyteczna,cy kradnie czas".. - rozwiązanie zadania .. "Czy telewizja jest pożyteczna,cy kradnie czas" rozprawka.. Obserwując zachowania współczesnych ludzi, widać wyraźnie, że pod jej wpływem zmieniliśmy się w społeczeństwo "oglądaczy", że misternie manipuluje ona nami, a my się temu poddajemy bez słowa sprzeciwu.. Ja również tak uważam, jednak pod warunkiem, że przesiaduje się przed telewizorem mnóstwo godzin dziennie, aczkolwiek z drugiej strony nie jest to przecież całe życie.. Proszę pomocy 2011-02-28 16:12:46; Czy drzewo lipa jest bezpieczne dla papużek falistych i czy moga je gryśc lub jeśc 2011-03-27 16:46:58; To lipa będzie?. 83% O oglądaniu telewizji.. Więc jak chcecie Wiele ludzi często zastanawia się nad pytaniem "czy warto oglądając telewizję" Często przecież słyszymy od dorosłych, iż lepiej poczytać w tym czasie książkę lub zrobić coś "pożytecznego", a także, że tylko psujemy sobie wzrok przed ekranem telewizora..

Myślę, że ciężko byłoby znaleźć jakąś osobę, która nie znałaby hasła "telewizja".

Oglądanie niewłaściwych programów jest również niewskazane.Dużo ludzi uznaje, że oglądanie telewizji jest bardzo destrukcyjne dla zdrowia.. - Pomaga w nauce, zadaniach domowych.. 2011-03-03 19:11:58ROZPRAWKA : co jest bardziej wartościowe dla funkcjonowania dla współczesnego nastolatka internet czy telewizja ?. Lecz z drugiej strony, gdyby nie telewizja, ni wiedzielibyśmy o wielu ważnych wydarzeniach, które dzieją się na świecie.. Praca jest sprawdzona i dostalam 5-.. Niestety często też zapominamy, że czas który poświęcamy na oglądanie telewizji można przeznaczyć także na inne czynności.Dużo ludzi uznaje, że oglądanie telewizji jest bardzo destrukcyjne dla zdrowia.. Coraz więcej osób spędza swój wolny czas przed telewizorem, oglądając swoje ulubione programy.. Autorki omawiają wszystkie literackie formy wypowiedzi, np. opis, opowiadanie, recenzję itd.. Praca jest sprawdzona i dostalam 5-.. Reasumując, telewizja może być szkodliwa, ale tylko w nadmiarze.Najmocniejszym argumentem, który nie pozwala uważać telewizji za przyjaciela, jest przemoc jaka możemy w niej oglądać..

Reasumując, telewizja może być szkodliwa, ale tylko w nadmiarze.Praca jest sprawdzona i dostalam 5-.

2009-03-29 16:09:21 czy lubicie oglądać telewizję 2009-10-08 19:07:00 zad.dom - dlaczego warto oglądać telewizję ?. Temat brzmi Jest taki czas i są takie miejsca, w których człowiek czuje się szczęśliwy- różne oblicza szczęścia utrwalone w literaturze.. Można powiedzieć, że mogą spowodować nawet uraz na całe życie.. 85% Czy warto chodzić do szkoły?. Telewizja jest jakby przeciwieństwem książek - one pobudzają wyobraźnię, prowokują szare komórki, a w telewizorze wyświetla nam się gotowy obraz wszystkiego - nie potrzebujemy wymyślać jak wygląda bohater, co dokładnie robi, bo to widzimy.. Proszę was o pomoc bo to jest bardzo ważne To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać85% Telewizja oknem na świat - mini Rozprawka; 84% Czy telewizja jest pożyteczna, czy kradnie czas?. Dziekii !Czasem telewizja jest potrzebna, ale nie warto przesiadywać całymi dniami przed telewizorem, bo jest wiele ciekawszych od tego zajęć np.: uprawianie sportów czy spotkania z przyjaciółmi.. Odpoczynek, bo o nim mowa bywa niestety w ostatnich latach dość mocno bagatelizowany.. Jestem przeciwny zbyt długiemu przebywaniu przed ekranem telewizora, ponieważ, zabieraArgumenty za : - Można znaleźć dużo pożytecznych informacji.. Podczas jednej .Telewizja jest dla wielu bogatym i atrakcyjnym źródłem wiedzy.. jest pozyteczna a kto sie niezgadza jest glupi Ewcia58; 22.12.2010 Pisałam wcześniej .Choć jest to młody wynalazek w porównaniu np. do telewizji czy radia to z każdą chwilą przyspasza sobie wielu zwolenników.. Życie w biegu, pogoń za pieniędzmi, karierą.Telewizja czy też kino wybierają zły wpływ na społeczeństwo.. Dlatego warto zrezygnować z tej monotonnej rozrywki i przerzucić się na o wiele zdrowsze zajęcia.Poradnik skierowany jest zarówno dla ucznia jak i nauczyciela.. nie wiem czy będzie dobre .Potrzebuje Planu ramowego i bibliografi na Polski .. Podsumowując, jestem przekonany i mogę to powiedzieć, że oglądanie telewizji jest bardzo ważne, ponieważ przyczynia się ona do rozwoju człowieka.. Lektury jakie wykorzystam to : nad niemnem , kamizelka i w pustyni i w puszczy .. - Zapewnia rozrywkę, jeżeli korzysta się z niego rozsądnie.. - uzasadnij swój pogląd.Moim zdaniem telewizja jest pożytecznym wynalazkiem, ponieważ gdy używamy jej z rozsądkiem służy do rozrywki , miło spędziania czasu .. Postaram się tą hipotezę udowodnić bądź obalić poniższymi argumentami.Rozprawka na temat: czy warto pomagać.. 83% Czy warto oglądać TV?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt