Napisz co robiłeś w wakacje po angielsku
Mieszkaliśmy we wspaniałym hotelu niedaleko morza.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Ja: W Warszawie Kolega: Ciekawie było ?. Podróż była bardzo długa, ale mi się podobała.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Krótkie formy wypowiedzi: ogłoszenie, zaproszenie, notatka, pocztówka.. Taka forma wypowiedzi ma charakter totalnie nieformalny, ponieważ najczęściej piszemy ją do znajomych czy rodziny.. Przykład opisu miasta Darłowo.. 7 zdań czas przeszły!. Przykład listu motywacyjnego po angielsku.Opis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach.. Cover Letter list motywacyjny.. Gdzie jedziesz, z kim, co będziesz robił .. Wzór listu do przyjaciela po angielsku na temat polskich Świąt Wielkanocnych.. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. I was very excited when I heard the news.Napisz co robiłeś w czasie weekendu w czasie przeszłym minimum 170 słów po angielsku zadanie dodane 4 grudnia 2012 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] Język angielskiCześć, muszę napisać po angielsku dialog z kolegą o wakacjach.. Ja: Pałac Kultury mający 230 metrów, zwiedzaliśmy go z przewodniekiem.Jak napisać pocztówkę po angielsku.. Z gory dziekuje za pomoc :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćMuszę napisać list w który będzie zawierał informacje gdzie i z kim byłem co zwiedziłem i ile mi to zajęło..

Napisz co robiles w weekend - po angielsku.

Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia .. Gdzie byłeś?. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.Po angielsku - Język angielski dla każdego.. I'm spending my holidays in the mountains - Spędzam wakacje w górach .. Codziennie jest wiele rzeczy do robienia.. Długie formy .Pocztówka po angielsku to krótka i bardzo popularna wypowiedź pisemna.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opowiadanie po angielsku to rodzaj twórczej wypowiedzi pisemnej, w której możemy używać dialogów, idiomów i skrótów.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika luty21 (-770) [Gimnazjum] angielski;Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. Resztę wakacji spędziłam w domu.Moje ostatnie wakacje były najlepszymi do tej pory (najlepszymi w moim życiu) ponieważ spędziłam cały ten czas z moją rodziną i 2 najlepszy koleżankami nad polskim morzem w Sopocie..

...Napisz co robiłeś w wakacje min .

Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Pierwszy akapit:-Zacznij od zwrotu powitalnego-Opisz,co robiłaś w sobotę.. W trakcie pobytu w górach prawie cały czas wypełniały nam .Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Odpisz jak najszybciej!. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. Daję naj Dzięki za odpowiedzi 1 Zobacz odpowiedź ejnoelo ejnoelo In the summer I was at the seaside.. 2013-11-07 20:25:43; napisz list po niemiecku do kolezanki co robiles w wakacje /ferie.. Nad morzem była tydzień.. od 0ooo0 09.09.2018 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź → This year's summer holidays were an amazing period of time to me.. Teraz chciałbym tylko żebyś do mnie napisał co u Ciebie i co robiłeś w czasie wolnym od szkoły.. Wieczorami robiliśmy ognisko i rozmawialiśmy.. .Po Polsku : Połowę wakacji spędziłam nad morzem u cioci.. 2013-12-04 17 .Napisz co robiłeś w wakacje po angielsku, przynajmniej 2 strony zeszytu, dokładne tłumaczenie.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać pocztówkę po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór pocztówki po angielsku.Póki co mamy tylko dwa opisy wakacji po angielsku :) Jeśli chcesz stworzyć własny przykład opisu wakacji po angielsku i przyczynić się do rozbudowy serwisu, napisz go w komentarzu, a my umieścimy go na stronie wraz z Twoim imieniem..

Napisz list po angielsku.

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. A gdy zmieni się sezon i będziesz chciał opowiedzieć o swoich feriach zimowej sprawdź wpis opis ferii po angielsku.Napisz po angielsku w zeszycie KILKA zdań o tym, jak zwykle spędzasz wakacje.. Proszę o prze tłumacznie na polski też.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. zadanie dodane 7 września 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] .. Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po angielsku.. Kurs angielskiego online.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.napisz pocztowke do znajomego co robiles w wakacje po angielsku temat: oboz siatkarski w mysleniach (bylam w 7 osobowym pokoju mialam 2 treningi dziennie spedzilam tam urodziny dzien po mnie miala moja kolezanka klaudia bylam w pokoju z ola marcelina nikola klaudia ania i julka , 2 temat przed obozem bylam za granica u mojej rodziny) (obojetne w jakiej kolejnosci napiszecie mozecie cos jeszcze .Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym.. Więcej informacji.. Prosiłbym o przetłumaczenie.. I'm very busy every day - Jestem bardzo zajęty każdego dniaWitamy na zalicz.net!. W dzień chodziłam nad morze, grałam w piłkę, opalałam się i kapałam w morzu.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim..

Pisanie e-maila po angielsku.

Z góry dzięki :)Dni spędzałem na chodzeniu po mieście i leżeniu na plaży.. Przedstawia ona prawdziwe lub fikcyjne wydarzenia.. Na wstępie warto wspomnieć, że e-mail jest elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnego listu, dlatego też generalne zasady pisania e-maili są bardzo zbliżone do tych, jakie rządzą listami.Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Ja: Tak Kolega: Co tam widziałeś ?. 2012-02-08 18:05:59; Opowiadaanie po angielsku w czasie Past Simple 2009-11-04 18:31:30; Wymyśl 5 zdań po angielsku w czasie present continuous,present simple i past simple 2012-09-09 10:58:51Napisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be.. Może by zmyślone 2010-01-21 18:54:56; Napisz 5 zdań po angielsku gdzie spędzisz wakacje?. 2011-02-06 11:24:17; Napisz 10 dowolnych zdań po angielsku.. Mieszkałam w campingu.. Do morza miałam 3 km.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po angielsku.Zapraszamy do lektury artykułu, w którym dowiesz się, jak napisać dobry e-mail po angielsku.. Pocztówka to jedna z najkrótszych (7 do 11 zdań) i najbardziej popularnych form pisemnych.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. 2014-01-11 15:01:33 Napisz zdania pytając w czasie past simple 2018-04-24 18:38:40 Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend .Wypracowanie o twoich planach na wakacje.. To nic trudnego!. list z wakacji List wakacje przykład listu list do kolegi list o wakacjach opis wakacji .Po angielsku 2015-12-14 19:34:33Przejśc sie po dworze,wyjsć na ławke poczytać gazete,pomalowac paznokcie.Najlepeij w domu byc i spac hihi:0pozdrawiam nie wiem co sie robi w wakcje popros rodziców o jakis wyjazd z nad morze.Avatar sliczny maszCo robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06 .. Co robiłeś?. PROSZĘ NIE UŻYWAĆ TRANSLATORÓW Kolega: Cześć Ja: Cześć Kolega: Gdzie byłeś na wakacjach?. Raz nawet płynąłem statkiem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt