Wypracowania do lektury felix net i nika
Felix, Net i Nika żyją w świecie, w którym sztuczna inteligencja jest w stanie przejąć kontrolę nad światem.. Ikigai 10 miesięcy temu.. Najlepsi w tym miesiącu Meh 400 pkt.. Przyjaciele nawet nie zauważyli, kiedy samochód taty Felixa wjechał na teren Instytutu.. .Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix - niespodziankę dla swojej babci.. Wszyscy wysiedli z samochodu i udali się do drzwi prowadzących z podziemnego garażu do właściwej części budynku.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Dość niska dziewczyna, nosi treskę, ponieważ nie podobają się jej własne włosy oraz duże okulary.. Na obóz w górach wzięła ze sobą stare, niemal „zabytkowe" narty, należące do jej dziadka.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Fantazja pana Polona, genialnego wynalazcy, nie zna granic.. Jest przemądrzała.. Net nazwał je „drewnianymi deskami", a Felix: „wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7.).. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Widzą księgę, którą skanuje .Jak dojechaliście do pensjonatu to Felix Net i Nika chcieli z wami porozmawiać okazało się że szukają skarbu którego szuka gang niewidzialnych ludzi i skoro wiedzą już o tym że Nika ma moce Net dobrze się zna na komputerach a Felix jest wynalazcą to im pomożecie w znalezieniu pomorskiego skarbu.Lektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Choć przydatność wielu z jego projektów wydaje się ...Test z lektury!

Kim z zawodu jest mama Neta?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Wjazdy były naprawdę dobrze zamaskowane.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Pięćdziesiąte piętro Felix i Net docierają na 50 piętro.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Skomentuj.. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnieniaZapomniałeś, kim jest Net Bielecki, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika .Mars Felix, Net i Nika dostają odznaczenia od ministra spraw specjalnych.. Spotkanie w nowej szkole i .Książka, którą wybrałam na moją lekturę własną nosi tytuł : Felix, Net i Nika, oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa została wydana w 2006 roku, ma 532 strony.Tutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika.Felix, Net i Nika jadą z klasą na wycieczkę do zamku na Kociej Skale..

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

prof. Stefana Kuszmińskiego.. Pojawiła się w siódmej części.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Napisz do nas.. Postanawiają sami przeprowadzić akcję, żeby w razie złapania, nikt nie interesował się Niką.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Jako taka łączy w sobie cechy: - powieści fantastycznej (eksperymenty nauczyciela biologii, spotkanie ze Świętym Mikołajem, gnom strzeżący skarbu), - powieści fantastyczonaukowej (wynalazki pana Polona, poziom rozwoju sztucznej inteligencji),Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Skarb babci Lusi Przyjaciele chcą znaleźć skarb, o którym mówiła babcia Lusia.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix net nika; Jakie e są fantastyczne i realne wydarzeniaz lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnychklasa 6 Lektury obowiązkowe „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1.. BARTEK12 73 .A rozdział 3., pt. „Szkoła, w której straszy" jest na pograniczu delikatnego horroru.. Sprawdź .Felix, Net i Nika podejrzewali, że konsola służyła mu do sterowania robotami szpiegowskimi podobnymi do karaluchów..

Rozwiąż test!Opisz rozwiazanie jednej zagadki Felixa, Neta, Niki z lektury.

Udostępnij.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Wszystkie te elementy upoważniają do tego, by powieść Kosika uznać za gatunek fantasy.. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Młodzi ludzie spędzają wspólnie czas, wspierają się w codziennych trudnościach, opiekują sobą wzajemnie.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Udostępnij.. Tymczasem nadeszły Święta Bożego Narodzenia.. Szczególną troską chłopcy otaczają Nikę.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Quiz w Poczekalni.. cirrus 89 pkt.. U Felixa babcia Lusia ze wzruszeniem oglądała odnaleziony przez wnuczka pierścionek z rubinem.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W domu Niki doszło do szczególnej wizyty św. Mikołaja.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.„Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" to przede wszystkim opowieść o przyjaźni, która łączy tytułowych bohaterów..

13 Obserwuj autora Zobacz ...Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).

W jednym z korytarzy przyjaciele spotykają gnoma, strażnika Skarnu Świętopełka.. 1565 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Querkos 104 pkt.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test z lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Wyślij zgłoszenie Malgorzata_Pondo.. Test składa się z 12 pytań.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. .„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to powieść wielogatunowa.. Quiz w Poczekalni.. Gnom już siedemset lat czeka na otwarcie przejścia i narodziny drugiego właściciela skarbu.. Wtedy chłopcy zaczynają się umawiać na następny dzień.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.Lektura powieści Rafala Kosika skłania do refleksji nad skutkami, jakie niesie za sobą postęp technologiczny.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Potrzebujesz pomocy?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt