Prezentacja na temat ulubionej dyscypliny sportowej
jakie są wyniki badań na temat popularności uprawianych dyscyplin sportowych wśród .10 najpopularniejszych sportów na świecie.. Piłka nożna stała się liczącym się sportem w XIX wieku, kiedy to powstały pierwsze piłkarskie kluby sportowe - F.C.. Na podium ulubionych dyscyplin w tej grupie są bieganie, siłownia i pływanie.Dyscypliny sportowe-obrazki • pliki użytkownika iwopaczko przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • SPORT BASEBALL.jpg, SPORT BASKETBALL.jpgDzięki temu dowiedziały się wielu informacji dotyczących specyfiki tej dyscypliny sportowej, co - mamy nadzieję - zachęci przedszkolaki do aktywnego spędzania czasu w celu prozdrowotnym.. Edytuj pliki PowerPointa za pomocą Prezentacji.. Jest to bardzo ciekawa osoba, na pewno bardzo dobrze umie grać.. Skoki narciarskie to dyscyplina sportowa rozgrywana na skoczniach narciarskich od połowy XIX wieku.. Przez ten piękny sport poznałem wielu znajomych poczułem smak zwycięstwa ale i gorycz porażki.Tę najpopularniejszą dziedzinę sportową na świecie wymyślono w Azji 2000 lat temu.. Dla wielu to pasja a nawet obsesja.. Uczestnik finałów Mistrzostw Europy 2012.. Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016 obejmowały 28 dyscyplin sportu, nowych 5 dyscyplin zostaną dodane do programu Letnich Igrzysk Olimpijskich 2020; Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 obejmowały siedem dyscyplin sportowych..

Utwórz prezentację na temat swojej ulubionej dyscypliny sportowej.

Bo nie znoszę oglądać sportu - ale sam uprawiam sport, najchętniej pływanie.Zachęcanie do rozwijania swoich umiejętności poprzez uprawianie ulubionej dyscypliny sportowej Fiłończuk Joanna Temat: „Wizerunek matki w różnych tekstach kultury" Poznanie tekstów kultury, prezentujących różnorodny wizerunek matki.. Poniżej znajdziecie prezentację multimedialną dotyczącą zimowych dyscyplin sportowych.. 2012 Prowadząca: Ilona Cieśla Cele ogólne: - Wiązanie opisu słownego z treścią obrazka - Wzbogacenie słownika o nazwy dyscyplin sportowych - Budowanie wypowiedzi wielozdaniowej - Rozwijanie koordynacji wzrokowo - ruchowej Cele operacyjne .Osoby w wieku 18-24 lata jazdę na rowerze jako uprawianą dyscyplinę wskazują dopiero na szóstym miejscu.. Każda grupa ma przedstawić wylosowaną dyscyplinę sportową - pozostali uczestnicy mają odgadnąć jaka to dyscyplina.. Mecze piłki nożnej przynoszą wiele radości wzruszenia a czasem smutku jeśli moja ulubiona drużyna przegra.. 2.Zadanie: napisz list do kolegi o dyscyplinie sportowej pilka nozna Rozwiązanie:drogi tomku na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam zapisałem się do klubu piłki nożnej o nazwie ,,sparta 39 39 co tydzień mamy treningi nasz trener, uczy nas przeróżnych rzecz, takich jak, strzelanie celnie piłki do bramki niedawno uczył nas jak podkręcać piłkę bardzo lubię, ten sport i .Baza 78 słówek i wyrażeń z kategorii `Dyscypliny sportowe`..

3.Prezentacja na temat Zimowych Igrzysk Sportowych w Soczi w Rosji.

Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. WARUNKI UCZESTNICTWA Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-8.. Każdy z tych sportowców musiał pokonać wielu rywali z innych państw, żeby zdobyć medal i godnie zaprezentować nasz kraj.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. Jedyną osobą, która doceniała siedzenie w nocy przy komputerze i edytowanie własnych zdjęć na bardziej tumblrowe do prezentacji była moja przyjaciółka, która za swoje trochę tandetne prezentacje dostawała 6.Scenariusz zajęć dla dzieci 5 letnich Temat kompleksowy: Lubimy zabawy i sporty Temat dnia: „Znamy różne dyscypliny sportowe" Data: 19.04.. Piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie.. Znajdziesz tam też sporo informacji na temat konstrukcji samych wykresów, dobrych praktyk itp. Liczby, badania i dane statystyczne będą działać na Twoją korzyść, jeśli dobrze i ciekawie je pokażesz.Wypowiedzi dzieci na temat sportu.. 4.Zabawy na śniegu i lodzie .Sporty olimpijskie - dyscypliny sportowe uprawiane podczas Letnich i Zimowych Igrzysk Olimpijskich.. Ponadto będą państwa/miasta na sportowo, konkurs fotograficzny „Aktywne ferie", a także turniej online w najpopularniejszą grę sportową FIFA 21..

Na całym świecie w 2009 ...Kapitan grupy wybiera sobie kartonik z nazwą dyscypliny sportowej.

Dlatego też nie mogę powiedzieć, że mam jednego ulubionego sportowca, gdyż tam na pewno jest ich więcej.. Wszystko to bezpłatnie od Google.Mam nadzieję, że każdy z was znalazł tam swojego ulubionego sportowca i dyscyplinę, która przypadła mu do gustu.. Pliki z prezentacją zapisałam jako PowerPoint 97-2003 dla tych, którzy korzystają ze starszej wersji programu OFFICE oraz PowerPoint 2016 dla tych, którzy mają zainstalowany na swoim komputerze nowy pakiet OFFICE.Wszystko, co musisz wiedzieć na temat 4 ligi angielskiej .. Sport odgrywa znaczącą rolę w życiu ludzi.W Wikimedia Commons znajdują się multimedia związane z tematem: Dyscypliny sportowe: Podkategorie.. Wychowanek VarsoviiPrezentacja na przykładach.. Dyscypliny sportowe na multidyscyplinarnych zawodach sportowych‎ (15 kategorii)Jedynym sportem, który lubię i oglądam jest siatkówka.. Ale skoro już muszę wybrać, będzie to Bartosz Kurek.. Przygotowanie montażu, łączącego poezję z prezentacją multimedialną.A oto zaprezentujemy Wam kilka sportów zimowych oraz opisy, na czym każda konkurencja polega.. Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.Zaprosimy najmłodszych do budowy domowego toru przeszkód, jak i prezentacji ulubionej zimowej dyscypliny sportowej za pomocą pracy plastycznej lub filmiku..

Zapisz prezentację w pliku pod nazwą określającą tę dyscyplinę.Jakie dyscypliny sportowe uprawiają Polacy?

Od 1900 r. dyscyplina olimpijska.. Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. 10 skutecznych zasad, darmowe programy i zdjęcia, które możesz wykorzystać w swoich prezentacjach.. Edytuj.. W każdym kraju istnieją kultowe dyscypliny sportowe a sportowcy często są bohaterami dla dzieci i dorosłych.. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Utwórz nową prezentację i edytuj ją razem z innymi osobami w tym samym czasie.. (np. kolarstwo, siatkówka, pływanie, kajakarstwo, lekkoatletyka, szermierka)-Dlaczego ludzie uprawiają sport?-Gdzie można uprawiać sport?Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Rower to zdecydowanie ulubiona dyscyplina osób powyżej 35-tego roku życia i 45-tego roku życia oraz wśród kobiet, które dwukrotnie częściej wybierają rower niż bieganie.. Ale dyscyplina sportowa, którą lubię oglądać czy samemu ćwiczyć?. Polski piłkarz występujący na pozycji napastnika w Borussii Dortmund oraz reprezentacji Polski, członek Klubu Wybitnego Reprezentanta.. Poniżej wyświetlono 102 spośród wszystkich 102 podkategorii tej kategorii.. Gra dotarła potem do Europy, lecz przez dłuższy czas granie w nią było raczej zajęciem biedoty.. Skocznia narciarska w Zakopanem.. Rodzic zadaje pytania:-Co wiesz na temat sportu?-Jakie znasz dyscypliny sportowe?-Które dyscypliny sportowe odbywają się na olimpiadzie letniej?. Znacząca większość ludzi interesuje się sportem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt