Napisz sprawozdanie z wycieczki do zoo z rodzicami
musze napisać sprawozdanie z wycieczki do ZOOMoze byc wycieczka klasowa itp 6 ocen .. Ok. godziny 18 wróciliśmy pod szkołę gdzie czekali na nas już rodzice.. Dzięki dobrej prezentacji oraz dobrze zaplanowanemu spotkaniu unikniemy w przyszłości wielu nieporozumień.. Pojechało z nami kilku uczniów z klasy IIIb, IIb i Ia oraz czterech opiekunów.Sprawozdanie klasy V z wycieczki do zoo we Wrocławiu .. Możesz zobaczyć jak to trzeba poprawnie napisać: W dniach 25.03-30.03.2009 nasza klasa była na wycieczce w Krakowie.. 2014-01-13 20:18:21; Napisz sprawozdanie z wycieczki po niemiecku 2012-03-21 16:04:38SPRAWOZDANIE ZE SPOTKANIA Z RODZICAMI UCZNIÓW .. O godzinie 10.00 zebraliśmy się przy Teatrze Rampa, gdzie opiekunowie sprawdzili listę obecności, zebrali zgody od rodziców na udział w wycieczce i omówili zasady bezpieczeństwa i zachowania się w czasie wycieczki.Jeszcze w autokarze uczniowie zostali zapoznani z zasadami bezpieczeństwa oraz zasadami zachowania na wycieczce.. SP w Popowicach, 27 kwietnia 2017 r. W czwartek (27 kwietnia) odbyło się w naszej szkole spotkanie Pani Dyrektor oraz nauczycieli z rodzicami uczniów.. W dniach 6-7 października 2016 roku uczestniczyliśmy w wycieczce do Wrocławia.. Jana Pawła II w Starej Białej Stara Biała 53, 09-411 Biała Tel.. Wszyscy są zadowoleni z wymiany oraz z celów, jakie osiągnęli.W środę trzy pierwsze lekcje odbyły się normalnie natomiast na czwartej -jaką była religia - wszyscy siedzieli jak na szpilkach, wyczekując z niecierpliwością końca lekcji..

Ponadto uczniowie napisali sprawozdania z wycieczki.

Jako Dulska wystąpiła Anna Januszewska, jako Dulski Robert Gondek, role Hesi zagrała Joanna Matuszak, a Meli Grażyna Madej, Zbyszka Wojciech Brzeziński.. Cały dzień był bardzo udany.. 2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki szkolnej 2011-03-18 18:32:45; Napisz sprawozdanie z wycieczki.. : 24 365-68-16, Fax: 24 366-68-06 e-mail: [email protected] naszym przedszkolu działa Rada Rodziców, która ma faktyczne prawo głosu i współdecyduje w najważniejszych sprawach przedszkola (np. gospodarowanie finansami z dobrowolnych składek na Radę Rodziców, decydowanie o ważniejszych imprezach typu wycieczki, wyjścia do teatru, kina, formie zakończenia roku dla dzieci idących do szkoły).. Gdy się skończyła (11:30) udaliśmy się całą klasą z polonistką do D. Kultury.Sprawozdanie z wycieczki do Wrocławia.. 2.Wpisanie się rodziców na listę obecności.. Z oceny uczniów wynika, że taki wyjazd to niezwykła przygoda.. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki.. Wycieczka do ZOO była kolejną ciekawą przygoda dla dzieci z naszego przedszkola..

2014-01-13 20:18:21; Napisz sprawozdanie z wycieczki na majdanek 2016-10-22 ...Sprawozdanie z wycieczki.

Współpraca ta opierała się głównie na pozyskaniu informacji o dziecku, bliższym poznaniu rodziców, zdobyciu wzajemnego zaufania oraz na włączeniu rodziców w pomoc i pracę na rzecz przedszkola.Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.. 17 października 2016 - 16:15 | brak komentarzy.. Przed szkołą zebraliśmy się o godzinie 6.50.Zebranie z rodzicami, szczególnie na początku przygody z przedszkolem, to bardzo ważny moment.. Jego zwiedzanie rozpoczęliśmy od rewelacyjnego afrykarium.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA MIANOWANEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O AWANS NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO Wprowadzenie Staż na nauczyciela dyplomowanego rozpoczęłam 1 września 2008 r., który trwał do 1 sierpnia 2011 r.Wycieczka do oliwskiego ZOO była kolejną ciekawą przygodą dla dzieci z naszego przedszkola.. 3.Poznanie organizacji pracy - ramowego rozkładu dnia w przedszkolu.. Uczestniczyła w tym prawie cała klasa z wyjątkiem dwóch osób, które musiały przygotowywać się do jutrzejszego apelu z okazji Dnia Niepodległości.. Scenariusz został napisany na podstawie książki Gabrieli Zapolskiej pod tym samym tytułem..

W zeszłym miesiącu wraz z moimi rodzicami wybrałem się na pięcio dniową wycieczkę do Egiptu.

Zbiórkę zorganizowano o godzinie 8.30 na placu przed szkołą.. 22 maja o godzinie 10.15 przedszkolaki z PP „Iskierka" wyruszyły autokarem do Ogrodu Zoologicznego w Gdańsku.. Na spotkaniu zostały poruszone i omówione następujące sprawy:Tutaj znalazłam sprawozdanie kogoś z wycieczki do Krakowa.. Następnie poszliśmy do galerii handlowej, aby spędzić tam trochę wolnego czasu.Przykład 2: Sprawozdanie z wycieczki Sprawozdanie z wycieczki - przykład.. 23 kwietnia 2015 roku wszyscy uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Wrocławia.. Zapoznanie z warunkami życia zwierząt mieszkających w ZOO oraz .Warszawa da się lubić .. 27 września 2011 roku młodzież z naszego gimnazjum wraz z opiekunami i delegacją z Niemiec, która gościła w naszej szkole, udała się na dwudniową wycieczkę do Warszawy.. Grupa liczyła 40 osób: 36 dzieci z klas II-VI oraz cztery nauczycielki.Sprawozdanie z klasowej wycieczki do teatru ("Moralność Pani Dulskiej") .. Na początku każdy musiał iść do szatni po kurtki.Po powrocie do kraju odbyło się spotkanie z rodzicami i uczniami, uczestniczącymi w wycieczce, na którym przeprowadziłyśmy dla wszystkich ankiety.. Wszyscy uczestnicy przyszli punktualnie.PROTOKÓŁ Z ZEBRANIA Z RODZICAMI w dniu 4.09.2012r..

Mamy nadzieje, że to nie ostatni taka nasza wspólna wycieczka.Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.

Naszym celem było odwiedzenie zoo oraz znajdujące się tam Afrykarium.. Z Krosna wyjechaliśmy o godzinie 6.45, podróż trwała cztery godziny.. Potem poszliśmy na coś do jedzenia do KFC, bo była już pora obiadowa i byliśmy głodni.. Wycieczka rozpoczęła się od przelotu samolotem do stolicy Egiptu - Kairu, gdzie mieliśmy nocleg.Gdy wysiedliśmy z autobusu i ustawiliśmy się parami, wyruszyliśmy zwiedzać Pałac Kultury i Nauki, który mieści się w centrum miasta.. W czwartek wyruszyliśmy bardzo wcześnie, dzięki czemu już o 11.00 byliśmy w słynnym wrocławskim zoo.. Najpierw udaliśmy się do Doliny Strążyskiej, gdzie znajduje się wodospad Siklawa.Sprawozdanie ze współpracy z rodzicami i środowiskiem I półrocze 2017 W pierwszym półroczu współpraca z rodzicami układała się pomyślnie.. .Wydarzenia Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zakopanego Szczegóły Opublikowano: wtorek, 24, czerwiec 2014 15:18 Do Zakopanego!. Te słowa padły w maju z ust trzecioklasistów i wszyscy zaczęliśmy odliczać dni, aż w końcu nadszedł upragniony przez wszystkich 8 czerwiec - dzień wyjazdu.7 maja 2016 roku udaliśmy się na wycieczkę do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie.. Grupa IV 4 - 5 latki Nauczyciele: mgr Agnieszka Jędrusik; lic. Izabela Piłat Plan zebrania: 1.Powitanie rodziców przez nauczycieli.. Po dojechaniu na miejsce jak najszybciej chcieliśmy dostać się do celu naszej podróży.. Po załatwieniu formalności, rozebraniu i spotkaniu z przewodnikiem wreszcie dostaliśmy się do wnętrza pałacu.Dnia 6 XI 2008 roku całą klasą udaliśmy się do Muzeum Walk o Wał Pomorski.. Dnia 26 maja 2015 roku klasa druga liceum wyjechała na wycieczkę do Wisły.. Celem wycieczki było wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata.. dzieci odwiedziły Ogród Zoologiczny w Krakowie.. Wspólnie z nami w wycieczce uczestniczyła klasa II D.. Na miejscu dołączył do nas przewodnik tatrzański.. Przemierzając alejki ogrodu, oglądały z bliska zwierzęta, poznały ich wygląd i tryb życia.Napisz sprawozdanie z wycieczki do kina ; d 2012-02-17 22:52:31; Napisz sprawozdanie z wycieczki.. Pomożemy również oswoić się rodzicom z placówką, a co najważniejsze - przekażemy wszystkie cenne informacje, dzięki którym .Zadanie: napisz sprawozdanie z pobytu na cmentarzu 1 listopada Rozwiązanie:w tym roku odwiedziłam z rodzicami i rodzeństwem nasz cementarz w swoją miejscowość wpisz jest on duży , znajduje sie w nim dużo grobów zmarłych ludzi gdy weszliśmy a cmentarz zaczął padać deszcz i zmokliśmy wokół nas było jeszcze wiele innych osób ,które przyszł na grób swoich bliskich zmarłych .. "Jak przygoda to tylko w Warszawie" - sprawozdanie z wycieczki szkolnej 13 czerwca 2013 roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunkami udali się na dwudniową wycieczkę do Warszawy.. Wszyscy byli zadowoleni..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt