Sprawdzian katarynka quiz
Najważniejsze zdarzenia mają jednak miejsce w bliżej .Test ze znajomości lektury Witolda Gombrowicza pt. Ferdydurke Zawiera 30 pytań.. Zablokuj Zgłoś.. Czas i miejsce akcji.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Serwis zamknięty.. Ja również wysoko cenię sobie Eduelo.. Sprawdź się!. Książka został napisana przez .. 2. Podaj co najmniej 3 cechy tego gatunku.. Twórcą komiksu o przygodach Garfielda jest: Jakim zwierzęciem jest Garfield?Test z lektury ,,Katarynka" .. Masz świetny pomysł na quiz?. W jakim wieku był pan Tomasz?. Uwzględnij jego wygląd, pracę, formy spędzania czasu wolnego, kontakt z innymi ludźmi.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test.. Skomentuj.. Wydarzenia rozgrywają się w Warszawie (Śródmieście, podane są nawet nazwy konkretnych ulic).. .Test z lektury szkolnej pt. ,, Kamizelka'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW pokoju zajmowanym przez kobiety i dziewczynkę („Katarynka") mieszkali przed nimi: a) krawiec i lekarz b) emerytka i malarz c) urzędnik sądowy i krawiec emerytka d) urzędnik sądowy i przwnik Rozwiązanie - Wyroby Antka kupował od niego za parę groszy: a) nauczyciel b) wójt c) kowal d) szynkarz Rozwiązanie .To play this quiz, please finish editing it.. Galaxy_Quieen • 8 miesięcy temu .Test Wiedzy Z Lektury ''Katarynka'' Test Wiedzy Z Lektury ''Katarynka'' Szukaj..

Zadania na platformie traktują jako bardzo przyjemną formę pracy domowej lub powtórkę przed sprawdzianami.

Przeglądasz stronę tagu: test z katarynki .Janko Muzykant - Henryk Sienkiewicz; Janko Muzykant - Henryk Sienkiewicz, test z lektury Fabuła noweli Henryka Sienkiewicza pt. Janko Muzykant.. poprzedni następny .. ,,Katarynka"- Bolesław Prus.~ Test wiedzy _The_J_ 1 rok temu.. 20gr otrzymywał za wpuszczenie go otworzenie bramy wieczorem, a 10zł dostawał za niewpuszczenie kataryniarzy.Test wiedzy z „Katarynka" Wiktor_Kowalczyk4 2 lata temu.. Był starszym mężczyzną.. Czy masz dobry kontakt z rodzicami?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.krótki woody quiz mowa zależna titanic atom quiz z sagi zmierzch społeczeństwo test ze stolic europejski renault test z jeździectwa bestie christmas carols and song tatry vocabulary test z piłki nożnej religia papież polak piłkarze prehistoria xx wiek polecenia test z władcy pierścieni test o telewizji najlepszy quiz z serialu .Darmowy quiz: "Katarynka" - test znajomości lektury w kategorii LiteraturaZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: 3 pytania do lektury ,,Katarynka'' blocked..

... Czytałam kiedyś, w nocy przed sprawdzianem z tego xdd Coś tam jeszcze pamietam xd.Test z lektury pt. „Katarynka" - Bolesława Prusa.

3 pytania do lektury ,,Katarynka'' Lektura ,,Katarynka'' Odowiedz na pytania: A) W jakich okolicznościach dziewczynka straciła wzrok B) Gdzie lubiła spędzać wolny czas C) Jakie były jej ulubione zajęcia i zabawy CHODZI O NIEWIDOMĄ DZIEWCZYNKĘ DAJE NAJ.Test dla tematu: Katarynka (B. Prus).. Chętnie korzystam z możliwości tworzenia i wysyłania dzieciom testów.Na podstawie: Bolesław Prus, Katarynka, Kraków 2005.. Quizy Os. .. Masz świetny pomysł na quiz?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Opisz w kilku zdaniach (min.. Twój miesiąc urodzenia wskaże, jaki rodzaj muzyki został stworzony dla Ciebie!. Znajdziesz tu zarówno quizy wiedzy, testy psychologiczne jak i psychotesty.. Udostępnij.. Latem, nosił on wykwintne, ciemno-granatowe palto, popielate spodnie od pierwszorzędnego krawca, buty, połyskujące jak zwierciadła — i — nieco wyszarzany .Katarynka jest motywem wiążącym cały utwór, wpływa na zmianę postawy głównego bohatera - pana Tomasza.. Czasy współczesne Prusowi - koniec XIX wieku.. SURVEY .test o sarze jane test o anime quiz z gry leage of legen quiz z gry minecraft test ze zmierzchu hollywood flemming andersen drinki tylko ciebie chce quiz opowieść wigilijna naruto tablica mendelejewa test z filmu test z krzyżaków test z romea i julii bioróżnorodno .. Katarynka Tes związany jest z lekturą KatarynkaRozwiązuj quizy wiedzy, psychotesty i testy psychologiczne..

Sprawdź swoją wiedzę!Test Kamizelka, Kamizelka podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Quizy i testy do rozwiązania.

Był młodym mężczyzną.. Sprawdź swoją wiedzę.Dzieci z mojej klasy uwielbiają pojedynki i quizy, choć równie chętnie wykonują testy wysyłane im przez nauczycieli.. Fajny test ,ale znalazłem błąd w pytaniu:,,Ile bohater płacił strażnikowi za zakaz wpuszczania kataryniarzy?". Baw się razem z nami.Sprawdzian ze znajomości "Katarynki" .. Czy pamiętasz historię pana Tomasza i pewnej niewidomej dziewczynki?. Pytania zawarte w teście.. 12Zobacz quiz: Katarynka.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Rozwiąż test!Test z lektury "Katarynka" - noweli napisanej przez Bolesława Prusa.. W Katarynce nie występuje taka postać.. Zgadnę, czy tęsknisz za szkołą!. 304 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jakie malarskie arcydzieło przedstawia Twoje życie?Bolesław Prus, "Katarynka" - test z lektury.. Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Katarynka".. Zabawa i przyjemna intelektualna rozrywka w jednym!Katarynka - treść lektury Na ulicy Miodowej, co dzień około południa można było spotkać jegomościa w pewnym wieku, który chodził z placu Krasińskich ku ulicy Senatorskiej..Komentarze

Brak komentarzy.