Napisz wypracowanie jak będzie wyglądał świat za 20 lat
Opis Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem.. Wypracowanie.. Także stworzą sztuczne zwierzęta.Sądzę, że jeśli chodzi o ludzi w moim wieku (15 lat) będą mieli założone rodziny, 2-3 dzieci i piękne domki.. - Wypracowanie Ciężko jest przewidzieć, co przyniesie ze sobą przyszłość, lecz za 100 lat świat na pewno nie będzie przypominał tego świata, który znamy dzisiaj.Nasz świat za 100 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.. Prezentujemy najciekawsze prognozy futurologów - jak będzie wyglądać nasza rzeczywistość za 10, 20 i .Jedna z nich głosi, że wypracowanie to nie epopeja narodowa, dlatego nie trzeba się silić na wymyślenie pięknej inwokacji.. Gdy pomyślę o sobie za dwadzieścia lat, dopadają mnie różnego rodzaju obawy.. Jeśli wierzyć najnowszemu raportowi Koreańczyków, będziemy żyć w podwodnych miastach, mieć własne osady.bowiem komputery będą w stanie napisać powieść, a nawet stworzyć symfonię.. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się.Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. Ta jaskinia była 5,5 mln lat totalnie odcięta od świata.. Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie.Raczej w ciągu 3 lat aż takie cuda się nie wydarzą, ale widać, jakie wyobrażenie o XXI wieku mieli ludzie jeszcze 20-30 lat temu..

Także stworzą sztuczne zwierzęta.Jak będzie wyglądał świat za 20 lat?

Wszędzie będą drapacze chmur zamiast bloków i domków.nie wyobrażam.. Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Jak według was będzie wyglądać swiat za 20 lat ?Czyli jak wyobrażacie sobie Świat technologii za 20-25 lat?. - Oś czasu dalekiej przyszłości.. Rząd jak zwykle będzie się kłócił, ludzie kompletnie zapomną o zieleni, zwierzętach i konsekwencjach.Cyberprzestępcy z pewnością zrobią wszystko co w ich mocy, aby wykorzystać postęp w dziedzinie IT do własnych, szkodliwych celów".. Równie dobrze można napisać cokolwiek, np. przepisać temat swoimi słowami, i mamy problem z głowy.Myślę, że rzeczą prawie nie możliwą jest przewidzieć jak będzie wyglądał świat za sto lat.. Więc wydaje mi się, że każda osoba w klasie będzie miała inne zdanie na ten temat.. W mijającym roku opracowanym przez nią materiałem, który wywołał gorącą dyskusję, był raport przewidujący wydarzenia na najbliższą dekadę.Wybiegając w odległą przyszłość myślimy o latających samochodach albo robotach, które zdążyły zastąpić już człowieka w każdej sytuacji.. Ludzie nie będą się oszczędzać w wulgaryzmach i używkach, dzieci często będą pytać - a co to jest szkoła.. Rezultaty mogą wprawić niektórych w zdumienie.Szacuje się, że za 35 lat jedna na sześć osób będzie miała powyżej 65 lat..

Nasz świat za 20 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.

Wszyscy będą mięli nowe telefony z różnymi funkcjami.. Udostępnij na Facebooku [14] Udostępnij na Twitterze.. - powiedział Aleksander Gostiew, główny ekspert ds. bezpieczeństwa, Kaspersky Lab.. Jak by nie patrzeć, ma .Zamykam oczy i próbuję wyobrazić sobie nasz świat za sto lat.. jak bym chciała, a z drugiej strony nie mogę się doczekać wizyt w tylu nowych miejscach, poznania całej rzeszy nowych, ciekawych ludzi, przeżycia wielu wspaniałych chwil.Jak będzie wyglądał świat za 100 lat?. O tym, jak będzie wyglądał dorosły świat dzisiejszych dzieci, wiele .Jak będzie wyglądać moja szkoła za 100 lat.. Najpierw życie codzienne.. Pamiętacie, jak Wy wyobrażaliście sobie XXI wiek jako dzieci?. Oto najciekawsze wypowiedzi naszych fanów w serwisach społecznościowych.. Napisz do nas!. Natomiast młodzież będzie myślała jedynie o gażetach jakie mają, np. iPhone zostanie wtedy nazwany kompletnym złomem a jakiś wypasiony telefon (który się pewnie miało w mózgu) najnowszym wynalazkiem.Trudno stwierdzić, jak duży wpływ na rozwój wydarzeń na świecie ma prywatna agencja wywiadu, Stratfor, niemniej jednak prognozowanie to jej specjalność.. Oprócz ludzi, po ulicach przechadzać się będą wyglądające jak żywe istoty roboty.. Początek nie musi być ani długi, ani piękny, najważniejsze, aby nie trzeba było ślęczeć nad nim godzinami..

jak będzie wyglądał 2050.

W opublikowanym niedawno raporcie „SmartThings Future" przewidział, jak będzie wyglądało nasze życie za 100 lat.. 1 czerwca 2015, 05:43.. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. Mnie osobiście wydaję się, że nie będą istniały kraje słabo rozwinięte, biedne, z dużą ilością analfabetów i ogólnie pełne niedouczonych ludzi.Firma Orange przygotowała ciekawą stronę internetową - Future Self, na której w bardzo prosty sposób możemy sprawdzić, jak będziemy wyglądać za 20 lat.. Rozwój nauki i technologii jeszcze się jednak nie skończył i wciąż czekają nas niezwykłe odkrycia.. że za 50 lat komputery będą posiadały siłę twórczą, a .Rok 2016 będzie najprawdopodobniej najgorętszym w historii, osiągając wartości wyższe o 1,3 st. C niż średnie temperatury w czasach przedprzemysłowych.. Prognozy amerykańskiego wywiadu 11 gru 12 19:31.. Często spotykamy newsy, które informują o tym, że już za 50 lat powstaną super hiper wysokie biurowce i podwodne miasta, a w 2145 roku będziemy spędzać wolne weekendy na Marsie.Jak będzie wyglądać Polska za 20 lat?. Pofantazjujmy!W ciągu ostatnich 50 lat sposób, w jaki funkcjonują ludzie uległ ogromnym zmianom..

Skoro teraz jest już źle, to za 20 lat nie będzie dobra.

„Jednak niezależnie od tego, jak nasz świat będzie wyglądał za 30 lat, już teraz powinniśmy zacząć .Samsung stara się przewidzieć przyszłość, a konkretnie to, jak będzie wyglądał świat za 100 lat.. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. Do szkoły zamiast plecaków uczniowie będą nosili tablety a krzesła będą wyścielone skórą i poduszkami.. jak z czwartego największego jeziora stworzyć toksyczną pustynię.. Podeszły wiek wiąże się z kolei ze starczymi chorobami, jak demencja (liczba cierpiących na nią potroi się .Ziemia za milion lat?. Zamknij.W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób .Całkiem niedawno podśmiewaliśmy się nieco z tego, jak 100 czy nawet 40 lat temu wyobrażano sobie przyszłość.Wiele tamtych pomysłów już wtedy można było uznać za mało realne, część przedawniła się wraz z rozwojem techniki (bo to ona okazała się mieć największy wpływ na nas).Wyobrażam sobie że świat za pare lat będzie lepszy.. Podwodne miasta, czy drukowanie wymarzonego posiłku to zaledwie początekTak będzie wyglądał świat za 20 lat - skopiują nasze mózgi Telepatia FreeIsochronic Tones / Youtube.com Świat danych oraz potężne algorytmy i analizy są w stanie bardzo dokładnie określić, kim jesteśmy, i przewidzieć, co będziemy chcieli zrobić (…).Zadanie: opowiedz jak wyobrazasz sobie swiat za Rozwiązanie: za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj wiele czynności..Komentarze

Brak komentarzy.