Sprawozdanie z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego
Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie IV.Protokół z posiedzenia jury w sprawie rozstrzygnięcia miejskiego konkursu plastycznego ,,Boże Narodzenie w plastyce".. Data dodania 2020-12-16.Sprawozdanie ze szkolnego konkursu matematycznego klas trzecich 2016/2017 Lekcja języka angielskiego w dniu 02.06.2017r.. Otrzymaliśmy łącznie 78 prac w wykonaniu przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych oraz młodzieży z gimnazjum.sprawozdanie z realizacji i moduŁu projektu „czytam z klasĄ - lekturki spod chmurki" 2019/2020 w klasie 3c szczegóły utworzono: środa, 15, styczeń 2020 19:51 .. rozstrzygniĘcie konkursu plastycznego dla kl.0 „mÓj koszyczek wielkanocny" zadania do lektur dla uczniÓw uwaga!. Prace plastyczne można było składać w okresie od 1 marca 2018 r .Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Jesienny pejzaż wsi" .. Był on skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat.. „JESIEŃ WOKÓŁ NAS" - KONKURS PLASTYCZNY W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH• Rozstrzygnięcie konkursu wiedzy pt. „Droga Jana Pawła II do świętości" • Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: „Mój Bajkowy Miś „ • Kartka Bożonarodzeniowa • Informacja • Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: "Święty Jan Paweł II - Papież Polak w moich oczach"" • Pytania Konkursowe; listopad (3 .W dniu 4 czerwca 2018 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości „Niepodległość oczami najmłodszych"..

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie stworzyć laurkę dla biblioteki.

Pozostałe wiadomości.. dokonała oceny prac plastycznych i tak: II miejsce w konkursie zajęła Natalia Pawłowska, uczennica klasy IVa, natomiast III miejsce Kinga Kiełbowicz, z klasy VIa.. Komisja konkursowa w dniu 16.12.2020r.. KONKURSU PLASTYCZNEGO „CHOINKI W OBRAZACH " Dnia 2 grudnia 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 17 w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie III Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „ Choinki w obrazach" pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie.Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego: „Postać z mojej ulubionej bajki" Na przełomie października i listopada został ogłoszony konkurs plastyczny: „Postać z mojej ulubionej bajki".. odbył się zorganizowany przez Samorząd Uczniowski konkurs plastyczny pt. „Strachodynia".. Kuria Diecezjalna Zamojsko-Lubaczowska Ks. Przewodnicz cy: Wiktor Staszaką 2. konkurs na mistrza "brzuszkÓw"Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Talerz pełen witamin" W dniu 4 grudnia 2017 roku komisja konkursowa w składzie: panie Hanna Stachowicz, Ksenia Męzia oraz Beata Kopera rozstrzygnęła konkurs gminny pt; „Talerz pełen witamin".Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Paź 20 2020 Pragniemy poinformować, iż został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt.: "W trosce o nasze środowisko przyrodnicze", zorganizowany przez Zarząd Oddziału LOP w Nowym Sączu w roku szkolnym 2019/2020.- Sprawozdanie z konkursu plastycznego „Jesień w koszyku" ..

Do konkursu mogli przystąpić uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z terenu Gminy Liw.

W konkursie wzięło udział 24 dzieci z klas 1 - 3.. "Przedszkolak i przyroda" Cel główny: uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody, uświadomienie konieczności jej ochrony przez wszystkich ludzi.SPRAWOZDANIE Z ROZSTRZYGNIĘCIA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BOMBKI CHOINKOWE W OBRAZACH" 8 grudnia 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im.. Celem konkursu było popularyzowanie czytelnictwa oraz rozwijanie wyobraźni, pomysłowości i twórczości plastycznej dzieci.jpg" ] W środę 19 października nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2016" na szczeblu powiatowym.. Udział w konkursie wzięło 25 dzieci, które za pomocą najróżniejszych technik (wycinanki, wyklejanki, zdobienia z koralików, brokatu, cekinów, makaronów, ścinków gazet, waty, nitek a nawet wacików higienicznych …) przedstawiły najbliższe im zwyczaje wigilijne .Sprawozdanie z konkursu plastycznego „Fryderyk Chopin - nasz słynny polski pianista" .. Fryderyka Chopina, który odbył się w październiku 2015r., zorganizowano w naszej szkole dla klas 2 i 3 konkurs plastyczny pt. „Fryderyk Chopin - nasz słynny polski pianista".Z ogromną przyjemnością informujemy o wynikach konkursu organizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu..

Sprawozdanie z przebiegu konkursu plastycznego „STRACHODYNIA" W dniach od 26 października 7 listopada 2011r.

Dnia 20 marca 2013 r. w głogowskim Muzeum Archeologiczno - Historycznym nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Wielkanocna pisanka".. Organizatorami konkursu było Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno -Dnia 30 października 2020 r. w grupie „0" oraz w klasach I-III Szkoły Podstawowej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród w profilaktycznym konkursie plastycznym „Bieg po zdrowie dla Oleczka".. Komisja konkursowa w sk adzie:ł 1.. Biskup dr Marian Rojek; Ministerstwo Edukacji NarodowejSprawozdanie z konkursu "Bajki, które znamy i kochamy" 2013. niedziela, 24 marca 2013 10:34 SPRAWOZDANIE Z KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. „BAJKI, KTÓRE ZNAMY I KOCHAMY" Dnia 5.III.2013r.. komisja konkursowa w składzie: 1) Danuta Sokołowska - pracownik ZPKPI i WD 2) Aneta Biełuś - pracownik ZPKPI i WD 3) Mariola Matuszek - pracownik Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Olsztynie, .sprawozdanie z rozstrzygniĘcia konkursu plastycznego „gwiazdka na choinkĘ" Opublikowano 18-12-2018 Dodał sp2mm W grudniu uczniowie szkół podstawowych z naszego miasta wzięli udział w konkursie plastycznym „Gwiazdka na choinkę".Sprawozdanie z Konkursu Plastycznego „ Wielkanocna pisanka.".

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie ...Scenariusz rozstrzygnięcia konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej ph.

Konkurs „Bezpieczne Wakacje" został zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie.Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu plastycznego na „najpiękniejszą kartkę świąteczną".. Do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkich uczniów naszej szkoły.SPRAWOZDANIE Z ROZSTRZYGNIĘCIA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BOMBKI CHOINKOWE W OBRAZACH - SOWY, SÓWKI, SÓWECZKI NA GA ŁĄZKACH CHOINECZKI" Dnia 6 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im.. Uczniowie mieli możliwość korzystania z wielu materiałów plastycznych, dostępnych w świetlicy.. Pod Patronatem Honorowym.. w Przedszkolu Publicznym Nr1 „Stokrotka" w Mrągowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na temat: „Bajki, które znamy i kochamy".SPRAWOZDANIE Z ROZSTRZYGNIĘCIA III MIĘDZYSZKOLNEGO .. Cz onek: Olga Szczyrzowska - Orli skał ń 3.. Podsumowanie konkursu odbyło się we wtorek 17.10.2017r.SPRAWOZDANIE Z KONKURSU PLASTYCZNEGO „LAURKA DLA BIBLIOTEKI" 22 stycznia 2018 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu dla klas I- VII.. Pierwsze prace zaczęły nadchodzić .. Wszystkie prace były piękne, ciekawe i starannie wykonane.. Można ją było wykonać w dowolnym formacie, wybraną przez siebie techniką plastyczną.Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,, Moje wymarzone wakacje" 15 czerwca 2018 r odbyło się posiedzenie komisji, która dokonała oceny prac zgłoszonych do udziału w konkursie plastycznym,, Moje wymarzone wakacje ".Sprawozdanie z XI edycji konkursu plastycznego „ Bezpieczni na drodze" oraz otwarcia Gminnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Grabowcu.. Wigilia 2020 w Tomaszowie Lubelskim.. Jednym z celów konkursu było pokazanie, że fauna i flora znajdująca się w muzeach na wolnym powietrzu jest jednym z ważnych elementów tworzących ich ekspozycję..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt