Napisz krótki e-mail do koleżanki lub kolegi w którym zachęcisz do przeczytania książki
W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.. Drogi Mateuszu, piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.. Nie myślałam, że ta książka będzie aż taka fajna!. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,Napisz przemówienie, w którym zachęcisz rówieśników do czytania książek.. (Napisz tu jeszcze jakieś wydarzenia które były w tej książce np. Najbardziej podobał mi się fragment, gdzie.itd.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napiszesz list do kolegi zahecajacy do przeczytania ksiazki pt W pustyni w puszczy 2012-01-22 15:56:54; napisz list do kolezanki w ktorym zachece kolezanke to przeczytania ksiazki pt. w pustyni i w puszczy 2010-11-30 13:53:15; list zachęcający do przeczytania zemsty ksiązki pomocy 2009-05-19 08:18:48Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. 2016-03-20 19:19:58List zachęcający do przeczytania lektury pt. ,,Buba" List do Europejczyka, w którym inspirujesz go do przeczytania jak najbardziej „polskiej" książki..

Jej ...Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.

Najbardziej podobał mi się rozdział, w którym Pinokio dostaje od Ogniojada Pięć złotych monet, ale zamiast zanieść je ojcu, idzie z Lisem i Kotem na Pole Cudów.. podoba mi sięich charakter i ubiór.. Nie myślałam, że ta książka będzie aż taka fajna!. )Piszę do Ciebie, aby zachęcić Cię do przeczytania ciekawej lektury autorstwa Kornela Makuszyńskiego, pt.„ Szatan z siódmej klasy" .. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.Piszę do Ciebie, ponieważ chciałam Cię zachęcić do przeczytania mojej ulubionej książki (np) "Akademia Pana Kleksa".. Użyj różnych liczebników.. W wypracowaniu wykaż się dobrą znajomością wskazanej lekturyPrzydatność 65% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Napisz list w którym zachęcisz kolegę do przeczytania książki Harry Potter i Komnata Tajemnic 2019-01-12 13:00:38; Napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz ją do przeczytania dowolnej książki Pomózcie:) 2010-04-18 18:56:56Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki..

...Przydatność 65% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.

Napisz do koleżanki lub do kolegi - w liście tradycyjnym lub w e-mailu - o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło.Napisz list do koleżanki lub kolegi, w którym opowiesz o wrażeniach związanych z lekturą Hobbit, czyli tam i z powrotem J. R. R. Tolkiena.. (miasto) (data) Droga Aniu!. 2021-01-14 00:38:05 Czy tylko ja tak mam że sie czuje jakbymmiał w sobie równowage tego co .E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. 83% List w którym zachęcisz do przeczytania "Trenów" 77% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.Napisz list do kolegi lub koleżanki , w którym zachęcisz go do przeczytania lektury pt. " Opowieści z Narnii , Lew Czarownica i stara szafa " .. Tę lekturę niedawno omawialiśmy.. Danuśka a Jagienka - charakterystyka porównawcza bohaterek „Krzyżaków" H. Sienkiewicza; Opis pojedynku Zbyszka z Rotgierem, bohaterów „Krzyżaków" H. SienkiewiczaKilka dni temu skończyłam lekturę powieści Marka Twaina: „Przygody Tomka Sawyera", do której przeczytania chciałabym Cię zachęcić.. Wtedy zostaje okradziony.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego..

Pamiętaj o wpisaniu adresu e-mailowego i tematu e-maila.

Dobrze się składa, że napisałaś o tym właśnie teraz, gdyż miałam przyjemność niedawno przebywać w miasteczku, o którym80% List do koleżanki zachęcający do przyjazdu do Twojej miejscowości.. „Przygody Tomka Sawyera" to świetna opowieść o dziesięcioletnim chłopcu, wychowywanym po śmierci rodziców przez ciotkę, która stara się, aby wyrósł on na prawego i dobrego człowieka.Napisz krótki list lub e-mail: a) do koleżanki lub kolegi (chcesz zapytać, czy umówione spotkanie jest aktualne) b) do urzędu miejskiego albo fundacji wspierającej uczniów( chcesz złożyć podanie o stypendium) c) do księdza (chcesz poprosić o świadectwo chrztu, które będzie Ci potrtzebne)Napisz list do koleżanki /kolegi w ,którym zachęcisz go do przeczytania książki "Ania z zielonego wzgórza" To takie zmyślone pytanie ale za dobrą odpowiedź daje 29 punktów i naj !Napisz krótki e-mail do koleżanki lub kolegi, w którym zachęcisz do przeczytania książki R. Kosika.. (miasto) (data) Droga Aniu!. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.. W tej książce również jest Pan Kleks, który ma na imię Ambroży Kleks.Jesteś na wycieczce w Warszawie.Napisz list do kolegi lub koleżanki, w którym op Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: fusion68 13.4.2010 (19:45) Jesteś na wycieczce w Warszawie.Napisz list, w którym opisujesz wrażenia z pobyt Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: fusion68 13 .Czy tylko ja uważam ze to pozytywna żecz w byciu samotnym 2021-01-14 05:29:43; Czy tylkko mnie to wkurza że jak powiesz coś złęgo o kobietach to afera i jesteś hamem ale jak one bezczelnie obrażją mężczyzn to ok 2021-01-14 05:09:55; Jakie ćwiczenia robić by nie mieć hip dips?.

Jej ...76% Napisz list do kolegi z zagranicy, w ktorym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.

Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Ta interesująca książka przedstawia chłopca, który nazywa się Adaś Niezgódka.. W przemówieniu przywołaj przykład bohatera z lektury obowiązkowej, którego życie zmieniło się pod wpływem książek, i napisz, na czym ten wpływ polegał.Napisz krótki list do kolegi, w którym dokładnie poinformujesz go o swoich planach na niedzielę.. (miasto) (data) Droga Aniu!. Jest to powieść, która dostarcza czytelnikowi wielu intrygujących zagadek, a bieg zdarzeń śledzi się z dużym napięciem.. Ci o jednym z miast, które na pewno Ci się spodoba.. Przedstawione są w niej także niezwykle bogate sylwetki kilku postaci.. (miasto) (data) Droga Aniu!. Chodzi mi o Ustronie Morskie.. Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.. Wiem, że nie lubisz czytać..Komentarze

Brak komentarzy.