Test z polskiego kajko i kokosz szkoła latania
Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce „Kajko i Kokosz.. Szukaj.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Przygody z latającym kufrem .c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Zapisz w zeszycie pod tematem poprawnie ułożony plan wydarzeń.. kaja: 2020-02-26 16:10:00 21 na 31 jak dostane 5 to wszystkim was polece POZDRAWIAM <3Po wprowadzeniu „Szkoły latania" - z serii Kajko i Kokosz jako lektury dla IV klasy szkoły podstawowej, jest to kolejna po serii napojów, zaplanowanego musicalu przez Teatr Syrena w .franek998 / KOMIKSY / KAJKO I KOKOSZ .Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Autorem książki jest Janusz Christa.. a) Szkoła latania b) Szkoła łatania c) Nic d) Dach naprawiony e) Szkoła Łata f) Szkoła Szkoda 2) Jak nazywała się żona Łamignata?. Skomentuj.. W chacie Łamignata.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.1) Jak napisał Kokosz na znaku szkoły latania przy naprawianiu dachu?. złotem.. Szkoła latania" to lektura sugerowana dla klasy 4-6.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Quizy Os. .. Czemu są pytania o autorze powinno być to w innym teście bo skąd mam wiedzieć kiedy zmarl.Kajko i Kokosz.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyLista pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania..

... Kajko i kokosz szkoła latania.

Szkoła Latania.". Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Wywołało to oburzenie pani dyrektor, która przegoniła ich, mówiąc .Polska firma zabawek Tissotoys, specjalizująca się w produkcji figurek akcji, wypuściła na rynek serię z podobiznami bohaterów Kajko i Kokosz (2012).. 10.EKOtest, czyli ekologiczny test.. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. W Szkole Latania.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Temat: Układamy plan wydarzeń na podstawie komiksu „Kajko i Kokosz.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Kociaramiara 4 miesiące temu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. Napad na gród Mirmiła.. W drodze do czarownicy Jagi.. Sprawdzamy znajomość lektury - Krzyżówka // odp.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Zaznacz 2 odpowiedzi ..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Kokosz - wysoki, tęgi i ły.W 1981 roku wydanie albumowe Szkoły latania zapoczątkowało cykl niezwykle popularnych komiksów Janusza Christy, w których bohaterami są odważny i rozsądny Kajko oraz poczciwy olbrzym Kokosz.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Kajko i Kokosz.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Możesz rozegrać 3 darmowe quizy.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. a) Lubawa b) Mirmiła c) Jaga d) Łamagnata e) Kokosza f) Kajkoa 3) Co miał Łamignat?Zobacz quiz: Kajko i Kokosz.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Składa się z kilku zadań sprawdzających wiedzę, m.in. krzyżówki, rozsypanki, quizu.Kup kajko i kokosz w kategorii Gry na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiTrudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Udostępnij.. 4.9 / 5 (7 głosów) Komentarze: kasiabober1982 napisano 4.12.2018 15:22. zgłoś do usunięcia .Czy może być bardziej uroczy .Szkoła latania"Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Szkoła Latania .. Zanim ukazał się w formie albumowej, komiks Kajko i Kokosz.Szkoła latania test popularności zdał już podczas publikacji w odcinkach na łamach Świata Młodych w 1975 roku.Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. 19 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Część 3.. Szkoła latania.. Słaba jakość.Książka kajko i kokosz na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Szkoła Latania .. .W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. Szkoła latania - test wiedzy.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Zadania z kart proszę przesłać do piątku.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki..

Szkoła latania.

Pisał o Urszulce: Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim.. "Kajko i Kokosz.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Scenariusz konkursu czytelniczego na podstawie komiksu Kajko i Kokosz.. Część 1.. Jego dziełami są m.in. "Dziady" i "Pan Tadeusz".. Przeczytaj uważnie polecenia z karty pracy i uzupełnij zadania 9 i 10.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Szkoła latania"?Dołącz do nas!Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. pytanie 1 z 14. pytanie 1 z 14.. Część 2.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Podstęp Hegemona.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Szkoła latania.. Zadanie 13 dla chętnych.Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Test składa się z 12 pytań.. Wykonaj zadanie 11 i 12 z karty pracy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt