Ułóż plan dnia po niemiecku
To wspaniały gest, który nic nie kosztuje, a tak wiele znaczy, bo składając życzenia pokazujemy drugiej osobie, że o niej pamiętamy.. Pomuszcie zadanie z niemieckiego daje naj Napisz opis dnia w czasie PEERFECT po niemiecku od wstania do pojscia spac z Gory dziekuje.. Więcej informacji tutaj.Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00Życzenia po niemiecku Jak składać życzenia osobom niemieckojęzycznym?. Składa się z dwóch części: a) z czasownika posiłkowego (haben lub sein), który odmienia się i stoi w zdaniu na miejscu orzeczenia; b) z imiesłowu Partizip II, który stoi na końcu zdania.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. I potrzebuje tłumaczenia na niemiecki słów: zobaczymy się będziePrzykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. Język niemiecki.. Czas przeszły Perfekt jest czasem przeszłym złożonym.. Polish Aby uzyskać więcej informacji, zobacz temat Plany zasilania: .Życzenia urodzinowe po niemiecku z tłumaczeniem na język polski.. Biuro podróży, słownik polsko-niemiecki.. O 7:20 ubieram sie .. kulik121 2011-05-17 13:45:55 UTC #1. opisz swój plan dnia krótko i zwiężle.. Musze to napisac w ten sposób: Wstaje o godz 6.00. potem myję sie o 6.10 i jem śniadanie o 6.30.. itp. Musi to być w czasie teraźniejszym..

... "z dnia" po niemiecku.

Polish Wszystko odbywało się zgodnie z planem, aż do dnia, kiedy powiedział, że chciałby porozmawiać o naszej relacji.. Po zajeciach wracam o domu.. Zjadłam śniadanie.. Po tych 10 dniach zjawilem sie z ta lista gdzie byly naznoczone godziny i dokladnie wagi z dokladnoscia do 1 grama i sklady posilkow, a byla tam nawet zaznaczona kazda szklanka wody i ilosc w mililitrach (cm3), bo oprocz porannej .Przebieg dnia po niemiecku i jego tłumaczenie.. Polish Ta samica żyje tylko 3 do 4 dni, .Słówka po niemiecku.. 7.Po chwilowej dyskusji uzgodnilismy ze ja zrobie dokladna liste tego co jadam i mam z ta lista zglosic sie za 10 dni.. Następnego dnia wyłóż golonki do garnka, zalej wodą, dodaj liście laurowe, ziele angielskie i gotuj je przez około godzinę.. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .Niemiecki, plan dnia.. Mam ułożyć plan dnia po angielsku ułóży mi ktoś to zdaniami proszę:) Nalepsza odp może na coś liczyć :P :)) Mój plan dnia po polsku : - Wstaje z łóżka o 7:00 - jem śniadanie o 7:10 - myje sie o 7:30 - ubieram sie o 7:40-wychodze z domu do szkoły o 7;55-lecje zaczynają się o 8:00 - 16:20 - przychodzę ze szkoły do domu 16:40 - jem obiad 16:45 .Potrzebuje zdań po niemiecku z wyrazami: am Wintertag - przed południem am Mittag - w południe in der Nacht - nocą in der Halbnacht - o północy Każde słowo musi być w jednym zdaniu..

Zrobiłam zadanie domowe.Po niemiecku, kilka zdań.

Proszę o pomoc !. :) Wstaję o godzinie 6::30.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Składanie życzeń to piękny zwyczaj, a okazji ku temu mamy wiele - urodziny, imieniny, święta czy inne ważne okazje.. Mógłby ktoś mi sprawdzić ten plan i poprawić błedy?. more_vert.PLAN DNIA PO NIEMIECKU: najświeższe informacje, zdjęcia, video o PLAN DNIA PO NIEMIECKU; Niemcy kierują Unią, czyli ostatnia szansa MerkelMam do napisania mój plan dnia po niemiecku, musi zawierac minimum 10 punktów.. 2012-09-07 20:28:24 Opis najlepszego dnia z życia po niemiecku 2013-10-09 22:51:35 Napiszecie mi opis pokoju po niemiecku ?. O 7:00 godziny jem śniadanie.. Biuro podróży, słownik polsko-niemiecki .. plan podróży - die Reiseroute płacić za podróż z góry - die Reise im Voraus bezahlen .. ułożyć trasę podróży - die Reiseroute legen zobaczyć nowe miejsca - neue Plätze sehen Zjadłam obiad.. Więcej informacji tutaj.. ułóż-plan-dnia.. Nie piszcie nic skomplikowanego bo chodzę dopiero do 1 gim :), jakieś 15 zdań powinno wystarczyć.Opis dnia po niemiecku !. gimnazjum-klasa-1.. Ich habe fast immer 6 Stunden.Przykłady użycia - "plany" po niemiecku.. Plan dnia po Niemiecku.. Wywar z gotowania golonek odcedź i odstaw do ostygnięcia.. O godzinie 6:45 idę się myć.. Życzenia urodzinowe niemiecki.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku..

Witam wszystkich mam do napisania mój plan dnia po niemiecku.

Po tym czasie wyjmij z wywaru, natnij skórę nożem, wyłóż je na blachę do pieczenia i podlej małą ilości oleju.. Tworzenie Partizip II dla czasownikó regularnych.Lekcja 5 Pory dnia dni tygodnia i miesiące po niemiecku pory roku4 (79.75%) 81 votes Letion 5 Die Zeit.…Wycieczka turystyczna, piesza w okolice Wałbrzycha Organizator: Biuro turystyczne „ FUN TRAVEL" Ul. Piekarska 6a 64-920 Piła (067) 214-81-92 (067) 214-81-93 Czas trwania wycieczki: 3 dni Termin wycieczki: 7-9.. Wypowiadając słowa, które układaliśmy specjalnie z .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Zadanie: opis dnia po niemiecku z tłumaczeniem na polski Rozwiązanie: wstaje rano 6,45 biorę prysznic ubieram sie potem jem śniadanie o 7,30 wychodze do Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Tłumaczenie słowa 'z dnia' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. np. Am Morgen um 7 uhr ich gehe in die Schule w jednym zdaniu nie mogą być dwie pory dnia..

Mam ułożyć plan dnia z niemieckiego (oczywiście po niemiecku xd).

2004 Liczba uczestników: 40 osób (uczestnicy) 2 osoby jako opieka 1 pilot Środek transportu: LUX autokar, wyposażony w toaletę, Video, TV, barek .5.. Szkołę kończę w różnych godzinach, zajęcia dodatkowe w różne dni, o różnych porach.. O 7.45 ide do szkoły.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Po południu poszłam do domu.. Bo ostatnio najczęściej jest tak, że uczę się do samego wieczoru i tego czasu nie ma.Plan tygodnia po niemiecku pilne.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Opis dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. W domu odpoczywałam.. W dodatku wyznaczenie sobie godzin na czas wolny raczej by u mnie nie przeszło.. Opis ferii zimowych po niemiecku ( tylko nie z tłumacza ) w czasie teraźniejszym Daje naj i 53 pkt za dobra odpowiedz !Perfekt=czasownik posiłkowy+Partizip II 1.. Ma to wyglądać jakoś tak.. Życzenia na urodziny w języku niemieckim.U mnie plan dnia raczej się nie sprawdzi, każdy dzień wygląda inaczej.. 84% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany na najbliższą .Potem umyłam się.. Potem poszłam do szkoły.. Język niemiecki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt