Test z lektury hobbit trudny
Karolcia - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Karolci.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Rozwiąż test.. Test: Miecz Bagginsa to: a) Niszczyciel b) Pogromca c) Szpada d) Żądło Rozwiązanie - Mieszkańcy Miasta na Jeziorze powitali drużynę Thorina: a) z radością i nadzieją na lepsze czasy .Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. powieść .Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. by bozek_ania .Hobbit_test_ze_znajomosci_lektury Author: k.wojciechowska Created Date: 10/18/2017 9:53:35 AM .Lektury hobbit.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Balladyna Juliusza Słowackiego.This quiz is incomplete!. .Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury .. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 802 rezultata za 'lektury hobbit' .. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury Kviz.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.Jest autorem wielu opowieści rozgrywających się w mitycznym świecie: powieści Hobbit, czyli tam i z powrotem, Władca Pierścieni, Silmarillion (nie uporządkowanego jako spójna całość narracyjna przez pisarza - książkę przygotował do druku jego syn, Christopher Tolkien) oraz kilku krótkich form, opowiadań niezwiązanych lub .Hobbit - Znajdź 23 postacie występujące w książce "Hobbit czyli tam iz powrotem" - ,,Hobbit'' - Hobbit - Hobbit - koło podsumowujące - Hobbit - cechyVědomostní testy online..

Jak miał na imię hobbit?

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny.. Rozwiąż test!Test zawiera 30 pytań.. Jetzt portofrei bestellen!Günstige Preise & Mega Auswahl für Gobbit.E-Bikes,Fernseher,Kühlschränke,Smartphones,Rasenmäher,Haus & GartenKsiążka bardzo szybko zyskała sobie spore grono fanów, a kontynuację wydarzeń z powieści Hobbit autor umieścił w kolejnym swoim dziele zatytuowanym Władca Pierścieni.. Tolkiena.. Dla fanów Hobbita.a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijJ.R.R.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotem1.. William <p>Bert</p> alternatives ..

Klasa 7 Klasa 8 Polski.Lektury hobbit.

Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Maria Skibniewska, Wydawnictwo ISKRY, Warszawa 1997.. Napisz do nas.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Powiązane z testem z Karolci.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Tolkien, Hobbit, czyli tam i z powrotem, przek.. Udostępnij.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Polski.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Nałogowy czytelnik, głównie fantastyki.. Nadaj grze tytuł.. Za dzialalnoéé naukowq i literacka otrzymalwiele nagród i doktoratów honorowych, m.in. w paóstwowe — Order oraz najwyŽsze wyróŽnienie Podstawq opracowania kart pracy jest wydanie: J.R.R.. Test zawiera 30 pytań.. Karolcia - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Karolcia.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Wymyśl i opracuj zasady gry.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Karolcia Marii Krüger.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. 262 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Klasa 6 Polski..

Hobbit - test ze znajomości lektury.

Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Juliusz Słowacki wydał go dopiero podczas swojego pobytu w Paryżu w 1839. por Oliwierszczepan.. Lektury 5 lat temu.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Przedstaw niebezpieczną podróż hobbita i krasnoludów, aby pokonać smoka Smauga czyli Twoja gra musi być zgodna z treścią lektury, co nie oznacza, że trzeba wziąć pod uwagę wszystkie wydarzenia.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.J.R.R.. 52"Hobbit, czyli tam i z powrotem" audiobookHobbit, czyli tam i z powrotem - streszczenie - J. R. R. TolkienHistoria wyprawy podjętej przez kompanie Thorina, do której dołącza spokojny hobbit - Bilbo B.Hobbit - test z lektury / Memorizer.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Jak miał na imię hobbit?. GATUNKI LITERACKIE - LEKTURY Spoji.. Pamiętnik nazwał „Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. hanna_tyborowska_76553.. answer choicesTworzymy grę opartą na powieści pt. "Hobbit czyli tam i z powrotem" 1.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytańZ wykształcenia politolog, pracujący w branży nieruchomości, fan koszykówki i futbolu amerykańskiego..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt