Napisz rozprawke w której przedstawisz swoje stanowisko
Określ swoje stanowisko w tej sprawie, a następnie uzasadnij je, popierając argumenty przykładami: jednym z literatury, jednym z historii i jednym wynikającym z własnych obserwacji.. Rozprawka opiniująca.. Argumenty zilustruj przykładem z literatury (Mały Książe).Napisz rozprawkę, przyjaźń rządzi człowiekiem, Uczucie rządzi człowiekiem?. 1-22 2021-01-14 14:25:46; Nagrania gwarowe - Polskie teksty gwarowych z ilustracją dźwiękową 2021-01-13 13:07:34; Z czym można porównać obraz pod tytulem Daniel w jaskini lwów .jaką role pelnia lwy i z czym mozna je porównać, i jak sie wiążą z postacią lucką.. Niech jej mottem bedzie jeden z cytatów: 1.Żyjemy dluzej ale mniej dokładnie i krótszymi zdaniami.. Ta rozprawka musi miec 2/3 strony.Podobne teksty: 82% Napisz rozprawkę, w której uzasadnisz konieczność ochrony języka polskiego.. Odwołaj się do własnych doświadczeń.Podobne teksty: "Quo Vadis" to kolejna powieść H. Sienkiewicza o tematyce historycznej, którą chciałbym w niniejszej pracy zaprezentować.. 85% Kto z bohaterów ma rację - Kreon czy Antygona 83% Kto ma rację - Kreon czy Antygona.Napisz rozprawkę, w której przedstawisz i uzasadnisz swoje zdanie na temat tego, czy bohaterów "Dywizjonu 303" można nazwać współczesnymi rycerzami.. 84% Napisz rozprawkę, w której uzasadnisz, że śmiech niekiedy może być nauką..

napisz rozprawkę,w której uzasadnisz swoje stanowisko.

prosze o pomoc !. Zapamiętaj te schematy, warto!. 2012-02-20 19:55:59 napisz rozprawke 2011-02-10 20:00:31Napisz rozprawkę , w której przedstawisz swoje stanowisko wobec.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Niech jej mottem bd jeden z poniższych cytatów.. napisz rozprawkę w której przedstawisz swoje stanowisko w sprawie odpowiedzialności Edypa za popełnione .W zależności od tego jaką masz osobowość.Napisz rozprawkę, w której ustosunkujesz się do tezy: to człowiek człowiekowi jest potrzebny do szczęścia.. czy grupa ma wpływ na naszą osobowość.. Niech jej mottem bd jeden z poniższych cytatów.. W uzasadnieniu swego stanowiska wykorzystaj przykłady z literatury, historii lub sztuki.. W argumentacji wykorzystaj znajomość wybranej lektury obowiązkowej i innego utworu literackiego.. odruchowo odpowiemy, pamiętając łacińską sentencję.Zabierz głos w dyskusji - napisz komentarz, w którym przedstawisz swoje stanowisko i poprzesz je dwoma argumentami..

Czy miłość, w której uzasadnisz swoje stanowisko wobec tej kwestii.

Nieobecność w szkole wywołuje wówczas niekontrolowany łańcuch kłamstw i wymówek.. W argumentacji odwołaj się do dwóch przykładów z hisotrii i jednego z obecnej rzeczywistośći.. Re: Czy pasja nadaje cel i sens naszemu życiu?. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz rozprawke w której przedstawisz swoje stanowisko dotyczące życia we współczesnym świecie.. "W drugim argumencie chciałbym powiedzieć o uczniach.. ; 83%,,Młodość jest fundamentem, na którym ma się oprzeć .Pytania.. Odwołaj się do przykładów z literatury lub filmu, ewentualnie z obu tych dziedzin.. Proszę o szybką pomoc:* Od 1 do 1 z 1Napisz rozprawkę na temat: Patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i w czasach pokoju.. 82% Napisz rozprawkę, w której uzasadnisz stwierdzenie, że podróże są bogatym źródłem wiedzy i dostarczają ludziom wielu przeżyć.. Zredaguj w imieniu bohaterki skierowane do ludu tebańskiego przemówienie, w którym przedstawisz racje Antygony.. 84% Zredaguj fragment kroniki historycznej, w której przedstawisz dzieje .ciekawość- ułatwia czy utrudnia życie ?. „Człowiek człowiekowi… wilkiem!". Zwykłe pytania.. Napisz rozprawkę, w której przedstawisz i uargumentujesz swoje stanowisko względem diet pudełkowych.Napisz rozprawkę, w której udowodnisz, że bohaterowie literaccy ponosili konsekwencje swoich życiowych wyborów..

Napisz rozprawkę, w której przedstawisz swoje stanowisko dotyczące życia we współczesnym świecie.

2.Czy wraz z ostatnim czytelnikiem zniknie ostaZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz rozprawkę, w której przedstawisz swoje stanowisko dotyczące życia we współczesnym świecie.. Dieta pudełkowa jest jednym z najlepszych pomysłów naszych zabieganych czasów.. Niech jej mottem bd jeden z poniższych cytatów.Napisz rozprawkę, w której przedstawisz swoje stanowisko dotyczące życia we współczesnym świecie.. "Żyjemy dłużej, ale mniej dokładnie i krótszymi zdaniami " 2.. Skrótowo można by powiedzieć, że głównym wątkiem utworu są dzieje rodzącego się i rozkwitającego uczucia Winicjusza i Ligii, poganina i chrześcijanki, na tle starożytnego Rzymu za panowania Nerona, którym owładnęło prześladowanie pierwszych chrześcijan.czy literatura może wzbogacić naszą wiedzę o przeszłości .Napisz rozprawkę w której przedstawisz swoje stanowisko i je uzasadnisz.Odwołaj się do powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis"oraz innej lektury obowiązkowej.Zadanie: bardzo proszę o pomoc napisz rozprawke w której przedstawisz swoje stanowisko w sprawie odpowedzialności edypa za popelnione przez niego winy czy Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz rozprawkę , w której przedstawisz i uzasadnisz swoje zdanie na temat stwierdzenia , że człowieka można poznac ,słuchając tego , o czym i w jaki sposob mowi..

84% Napisz rozprawkę, w której uzasadnisz, że śmiech niekiedy może być nauką.

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 2009-03-31 17:50:25; Ja się może.. 2.Czy wraz z ostatnim czytelnikiem zniknie ostatnia wola mysl na świecie ?Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz rozprawke w której przedstawisz swoje stanowisko dotyczące życia we współczesnym świecie.. Bądź pewny swego zdania!. Napisz rozprawkę w, której przedstawisz swoje stanowisko dotyczące życia we współczesnym świecie.Niech jej mottem będzie jeden z poniższych cytatów: 1.. Odwołaj się do przykładów z literatury lub filmu, ewentualnie z obu tych dziedzin.Plik napisz rozprawke w ktorej przedstawisz swoje stanowisko dotyczace zycia.zip na koncie użytkownika avnaji • Data dodania: 4 lis 2015W rozprawce z hipotezą we wstępie formułujesz hipotezę, w rozwinięciu podajesz argumenty i kontrargumenty, a w zakończeniu przedstawiasz tezę, wynikającą z argumentacji.. Uczniowie zazwyczaj kłamią, gdy decydują się na wagary.. 17 czerwca 2020Napisz rozprawkę, w której rozważysz plusy i minusy uczenia się przez internet.. 2012-02-20 19:55:59 Napisz rozprawkę w ktorej wykazesz,ze warto mądrze i dobrze wykorzystac w zyciu dany czlowiekowi czas.w argumentacji wykorzystaj przyklady znanych ci bohaterow .PROSZĘ O POMOC!. Niech jej mottem bedzie jeden z cytatów: 1.Żyjemy dluzej ale mniej dokładnie i krótszymi zdaniami.. w liście uwzględnij różna aspekty sytuacji polskich rodzin na dorobku: ekonomiczne , społeczne, kulturowe(po 2 przykłady każdego aspektu ).Podobne teksty: 78% Napisz w 8-10 zdaniach, w których przedstawisz związki między księgą Hioba i utworem Anny Kamieńskiej?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt