Napisz opowiadanie o mrówce i słoniu
"W pustyni i w puszczy" przygoda z lwem.. Możesz napisać jeszcze o spotkaniu słonia.. Opowiadanie na 150 słów Proszę pomóżcie mi to napisać Podaję link do obrazków bo tu się nie zmieści.Słoń i mrówka.. 0 Czytaj dalej.. To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Zebry są takie piękne i smukłe, mają paski i biegają stadami, nie to co ja duży, szary samotny słoń.. "- woła rozentuzjazmowana mrówka.. Ciepły wiatr tańczył i śpiewał z ptakami.Wiersz: Rozmowa mrówki ze słoniem Rzekła mrówka do słonia.. Była sobie mała mrówka o imieniu Wuu.. Polecam.. Postawiła przed nim wielki kosz pełen maku wymieszanego z piaskiem i zamknęła go w komnacie.Dratewka miał do rana oddzielić od siebie ziarenka.. Tak właśnie myślał sobie nasz słoń, spoglądając codziennie na pasące się w okolicy zebry.. Przekonywała, że wielkie zwierze będzie ich chroniło przed drapieżnikami.. Dzień był wyjątkowo przyjemny.. Od tamtej pory często się spotykają, opowiadają sobie ciekawe historie i wspólnie podróżują.. Jaki jest twój ulubiony fragment książki ''w pustyni i w puszczy ''?. Zamierzała go oswoić.. Lecz po chwili powiedziała: „Kawiarenka jest dość mała,będę cię pieścić słoniu kochanie, dam ci obiadek i też śniadanie.. wielka namiętność dwojga trzymała można powiedzieć, wprost rozkwitała.. Oczywiście to tylko takie moje dywagacje nasuwające się po lekturze, ale chyba coś podobnego musiało Ci po głowie chodzić parę lat temu..

Napisz opowiadanie Wyobraź sobie że wechikół czasu p...

Mrówka rzekła: „Nie ma sprawy, chętnie razem się spotkamy, trochę sobie pogadamy".. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję.. Bądź tak miła i pójdź ze mną do kawiarni.. Dzieci powoli oswajały się ze słoniem, karmiły go daktylami i melonami.Read o mrowce i sloniu from the story Dowcipy I Kawały by XxMrLoraxXx (Karol Mlynarczyk) with 119 reads.Mrówka i słoń idę po drewnianym moście.. Spotkała raz mrówka słonia.. Ta króciutka historyjka przypomniała mi się, kiedy kilka dni temu „Solidarna Polska", partia byłych członków PiS ze Zbigniewem Ziobrą na czele, zgłosiła propozycję prezydenckich prawyborów na prawicy.O zwierzątkach O dupie - Słoń i mrówka bawią się w chowanego.. komentarz 26 października 2015 przez użytkownika fapster02.. Ciepłe promienie roześmianego słońca cieszyło wszystkich, którzy podnosili wzrok.. Razem wkraczają na most.. Mrówka.. Ponieważ o niczym innym nie marzył postanowił, że .Treść .Opowiadanie stanowi jedną z najczęściej wybieranych przez uczniów form wypracowań.. To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.Opowiadanie Napisz opowiadanie miłosne, fantastyczne, opowiadanie o.. Uczy ona bowiem tego, że w życiu każdy powinien liczyć na siebie i że ciężka praca jest konieczna..

Napisz opowiadanie twórcze, w którym bohater ...Maszeruje mrówka obok słonia.

Mrówka pierwsza szuka.Wreszcie znalazła słonia.. na herbatkę".. Na podstawie obrazków zaś podpisy pod obrazkami użyj w dialogu.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Czarownica wyznaczyła szewczykowi pierwsze zadanie do wykonania.. Po wielu namowach chłopiec ustąpił.. 2010-10-10 13:50:07; opisz Nel Rawlinson z książki w '' pustyni i w puszczy '' 2011-02-21 .Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków.. Napisz tutaj lub w zeszycie opowiadanie na podstawie historyjki, uwzględniając poniższe punkty: Opowiadaj z perspektywy mrówki, słonia albo niewidocznego obserwatora.. Przyszła kolej na słonia.No więc słoń szuka, szuka, szuka.. rozpacza mrówka, łzy gorzkie leje nie mam już planów, prysły nadzieje siedzi nad słoniem i lamentuje,O mrówce, która.. - Część 1.. Szewczyk pomyślał, że wykonanie tego zadania zajęłoby mu rok, i zasmucił się.Nel była zachwycona inteligencją słonia.. Ta króciutka historyjka przypomniała mi się, kiedy kilka dni temu „Solidarna Polska", partia byłych członków PiS ze Zbigniewem Ziobrą na czele, zgłosiła propozycję prezydenckich prawyborów na prawicy..

Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.Bajka o mrówce i słoniu.

(2/2) Spotkanie ze słoniem - opis przygody, Henryk Sienkiewicz - W pustyni i w puszczy - streszczenie i opracowanie lektury Wydarzenie, w podczas którego Staś uwolnił siebie, Nel i Murzynów z rąk porywaczy, jest jednym z najważniejszych momentów kulminacyjnych w powieści Henryka Sienkiewicza pt. "W pustyni i w puszczy".Jego przebieg był.Bajka do czytania - O słoniu, który chciał być zebrą Żył sobie dawno temu słoń, który strasznie chciał być zebrą.. Napisz: [email protected] lub zadzwoń 502339597.. Wpleć w tekst opis miejsca (sceneria) i bohaterów zdarzeń (rozwścieczony ogromny słoń, biedna malutka mróweczka) oraz elementy grozy ( nic z niej nie zostanie .Opowiadanie na 150 słów Proszę pomóżcie mi to napisać Podaję link do obrazków bo tu się nie zmieści.Napisz opowiadanie z dialogiem min250 słów Mrówka zaprzyjażnila sie ze słoniem jak napisać opowiadanie z dialogiem Moje spotkanie z Hermesem .Napisz krótkie opowiadanie z dialogiemNapisz opowiadanie o mrówce i słoniu idącym .Napisz opowiadanie z dialogiem o mrówce i słoniu.. lecz pewnej nocy śmierć zawitała, słonia biedaka do siebie zabrała.. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie .Nel jednak nie mogła na to pozwolić - długo błagała nastolatka, aby nie zabijał zwierzęcia.. Staś wiedział, że gdy nadejdzie czas wymarszu słoń zginie z głodu, lecz widząc uśmiechniętą buzię dziewczynki starał się o tym nie myśleć.Napisz opowiadanie o spotkaniu ze świętym mikołajem z lektóry opowiadnie z narni pamiękaj o trójdzielnej kompozycji 2013-01-09 19:12:13 L.M.Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza " - napisz opowiadanie o pierwszym spotkaniu Ani z Dianą 2012-11-23 15:15:48napisz opowiadanie z dialogiem min 250 słów o mrówce która zaprzyjaznila sie ze słoniem; jak napisać opowiadanie z dialogiem; Na podstawie wiersza Jana Brzechwy Mrówka napisz opowiadanie z dialogamiNapisz opowiadanie twórcze z dialogiem "To był dzień..

Jedno jednak jest pewne - kiedy są ...Jak napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje.

35,597 wizyt.. Razem wkraczają na most.. 1 odpowiedź.. Sekret ci chcę powiedzieć, a więc uważ - Wiersze.kobieta.plUzupełniamy zdania: Co się wydarzyło później?. Na to mrówka: -KurrrMaszeruje mrówka obok słonia.. "- woła rozentuzjazmowana mrówka.. Podobne pytania `, O kim napisać opowiadanie.Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' +2 głosów.. „Solidarna Polska", choć minęło już pół .Bajka o mrówce i słoniu - Bajka o ciekawej przygodzie jaka przytrafiła się malutkiej mrówce i wielkiemu jak głaz słoniowi.. 0 ocen | na tak 0%.. Mrówka powiada.Słoń i mrówka | Elephant and Ant in Polish | Bajki na Dobranoc | Bajki dla Dzieci | Polish Fairy Tales Watch Children's Stories in English on our English Fai.O krzemowych formach życia niejedną książkę napisali, a czysto miedziane przewody jak układ krwionośny, albo nerwowy, ewentualnie stałe łącze kontrolne co tam mrówki wymyśliły.. Mieszkała w ogromnym, podziemnym mrowisku z całymi […] Lubisz to?. 0 0 Odpowiedz.. Podobne pytania.. Kali długo się temu dziwił - nie dość, że nie zje słonia, to jeszcze TEGO SŁONIA będzie karmił!. „Ale się pod nami most trzęsie!. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru.. Po 3 godzinach szukania odechciało mu się i mówi: - A mrówko mam cię w d*pie.. Dobry Tata.Bajka Ezopa o koniku polnym i mrówce jest bajką, którą wszyscy odpowiedzialni rodzice powinni czytać swoim dzieciom wielokrotnie.. - Ach, jak przyjemnie.. - westchnęła cicho i uśmiechnęła się do słońca.. Mała mrówka wylegiwała się leniwie przy mrowisku.. Podobne zadania +2 głosów.. „Ale się pod nami most trzęsie!. Życzę Ci wielu sukcesów i uśmiechu na codzień..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt