Na podstawie ilustracji wykonaj polecenia technika




2012-04-30 21:43:55(1 pkt) Na podstawie ilustracji przedstawiającej relief na steli1 wykonaj polecenie.. Zakres rozszerzony.. Rozwiązania (1) Autor: wiciaisiwa24.Na podstawie ilustracji opisz konia 2010-03-28 08:23:15 Własny mit o powstaniu świata?. Dodatkowo na ilustracji umieszczono następującą informację: Bardzo różni się od serii "Kobiet prasujących" i "Praczek", które artystka przedstawi na drugiej wystawie impresjonistów w 1876 roku lub późniejszej serii o kobietach podczas .Na podstawie ilustracji wykonaj polecenia .. Ratusz w Poznaniu B. Kościół Mariacki w Krakowie C. Kolegiata w Tumie a) podkreśl, który z przedstawionych na ilustracji budynków jest przykładem architektury gotyckiej.Matura 2014: Historia [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE] - podstawa, rozszerzenie.. 904 wielkopolskich maturzystów przystąpi do podstawowej .Na podstawie źródeł i własnej wiedzy wykonaj polecenia.. 2013-06-01 12:00:54; Na podstawie ilustracji ułóż zdania pasujące do wykresów.. Przeczytaj tekst i wykonaj .Wykonaj polecenia.. Porównaj, jak zmienił się obecny stan wiedzy o rozmieszczeniu receptorów smaku na języku w stosunku do tego sprzed kilkunastu lat.. Etap wojewódzki 2014/2015 Suma punktów do uzyskania: Na podstawie poniższych ilustracji i wiedzy własnej odpowiedz na pytania: (6 p.). (1 pkt) Na podstawie tekstów źródłowych oraz własnej wiedzy wykonaj polecenie..

... Na podstawie ilustracji wykonaj polecenia.

1 Stela - stojąca pionowo płyta kamienna, zwykle czworoboczna, często z inskrypcją.Na podstawie analizy ilustracji i tekstu ustal, w jakiej postaci zimuje jaskier wodny, oraz wyjaśnij, dlaczego wytwarza on dwa rodzaje liści.. 2011-06-05 16:16:22Na podstawie ilustracji wykonaj podane polecenia.. Wiedza i Życie, 09/2014.. RryK3f30502bJ 1 Fotografia przedstawia ciek z licznymi kwitnącymi roślinami jaskra wodnego.1.Na podstawie ilustracji wykonaj polecenia: (na tej ilustracji Podaj 3 przykłady zwierząt żyjących w tajdze oraz omów ich przystosowania do 1.Na podstawie ilustracji wykonaj polecenia: (na tej.. na jej podstawie.". plose.. 2010-09-22 19:26:25; Na podstawie ilustracji przedstawiającej piętrowe rozmieszczenie glonów uzupełnij tabelę.. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 🎓 Wykonaj polecenia na podstawie ilustracji przedstawiającej.. - Zadanie 6: Planeta Nowa 7 - strona 37Na podstawie ilustracji wykonaj polecenia.. Na podstawie źródeł 1. i 2. wyjaśnij, co mogło mieć wpływ na opinię Herodota o pracy chłopów mieszkających w delcie Nilu .Na podstawie: Jedynak P., Szymańska R. „ "..

... Na podstawie: M. Kopczyński, Ludzie i technika.

a) Źródła ukazane na ilustracji pochodzą z następujących okresów: pokaż więcej.. - .przez magnatów - .przez obce państwa B. Porównaj ocenę funkcjonowania sejmu wyrażoną przez jedną z postaci dramatu (źródło 1.). Matura 2014 z historii rozpocznie się 20 maja o godzinie 14. a) Podaj nazwy gleb, których zasięg występowania zaznaczono literami A i B. .. Na podstawie poniższej fotografii wykonaj polecenia.. z opinią historyka (źródło 2.).. podaj dwie cechy , które umożliwiły Ci jego zaklasyfikowanie.. b) Na podstawie odczytanych wysokości odszukaj szczyty na poniższej mapie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Podaj, przez kogo byli wynagradzani posłowie zrywający obrady.. J. Dowiat, Historia 1, Warszawa 1981, s. 104. Podaj nazwę miasta przedstawionego na planie.. 🎓 a) Rzeźbiarz przedstawił Cyncynata z następującymi atrybutami: Odpowiedź na zadanie z Historia 1.. Posiedzenie senatu za panowania Aleksandra Jagiellończyka Jan Haller, domena publiczna Nad każdym z obecnych na radzie senatorów widnieje jego herb, czyli znak jego rodu.. (3 pkt) Na podstawie fotografii starożytnego zabytku wykonaj polecenie..

)Na podstawie tekstów i własnej wiedzy wykonaj polecenia.

Interpretując wybrane elementy mozaiki, wyjaśnij, w jaki sposób przedstawiono na niej zasługi władców - Konstantyna I Wielkiego oraz Justyniana I .Na podstawie tekstu wykonaj polecenia.. 2011-09-11 15:15:38Polecenie do zadania brzmi: Przyjrzyj się wybranym reprodukcjom dzieł rysunkowych i dopasuj do nich technikę, którą zastosował autor.. a) Zaklasyfikuj przedstawiony na ilustracji organizm do odpowiedniej grupy mięczaków.. Pierwsza wystawa impresjonistów - wybrane dzieła .. Uzasadnij swoją odpowiedź.. Rozwiązania (1) Autor: wiciaisiwa24.. 2012-04-30 21:43:55; technika, "przyjrzyj się ilustracji.. Na podstawie poniższej ilustracji zapisz trzy wnioski na temat zróżnicowania pięter klimatyczno-roślinnych na Ziemi.. b)Odpowiedz, do jakiej sytuacji nawiązuje napis: "Polska, ostatni pies ententy" na plakacie A. c)Wymień cele przyświecające tworzeniu tego typu plakatów podczas wojny.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Na podstawie ilustracji wykonaj podane polecenia.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. a) Podaj nazwę oraz datę wydarzenia do którego odnoszą się plakaty.. Stela zwycięstwa króla Akadu Naram-Sina, III tysiąclecie p.n.e. Naram-Sin Na podstawie: Sztuka świata, t. 1, Warszawa 1989, s. 195. b) podaj dwie cechy , które umożliwiły Ci jego zaklasyfikowanie..

... Na podstawie ilustracji ...Wykonaj zadanie zgodnie z poleceniem.

Wykonaj polecenia na podstawie plakatów.. Ponieważ król Polski był jednocześnie władcą Litwy, nad tronem widnieją dwa herby: Polski i .File : Na Podstawie Ilustracji Wykonaj Podane Polecenia Okresl.zip Na podstawie ilustracji wykonaj polecenia .. Wymień trzy elementy lub cechy widoczne na ilustracji wskazujące na to, że zabytek z fotogra-1 KONKURS Z HISTORII Klucz odpowiedzi.. 2011-03-24 14:09:36 Na podstawie doświadczenia wykonaj podane polecenia .. Obok funkcji wpisz oznaczenia literowe elementów budowy skóry, które za nie odpowiadają.. Poniżej polecenia są ilustracje z numerami, a pod nimi umieszczone do wyboru trzy odpowiedzi w postaci list rozwijalnych.. Źródło 1.. Następnie zapisz ich nazwy oraz nazwy łańcuchów górskich w odpowiednich rubrykach tabeliFile : Na Podstawie Ilustracji Wykonaj Polecenia.zip Przeczytaj uważnie tekst i na jego podstawie wykonaj polecenia: zadanie dodane 24 listopada 2010 w Biologia przez użytkownika multiwitaminaxD (-1,440) biologia » Na podstawie obrazu Taniec śmierci wykonaj polecenia.Na podstawie mapy wykonaj polecenia.. Zadanie premium.. Szkice z dziejów cywilizacji przemysłowej, Warszawa 2006, s. 100-103.. (1 pkt) Na podstawie planu i własnej wiedzy wykonaj polecenie.. a) Odczytaj z ilustracji (str.81) i zapisz w tabeli wysokości bezwzględne pięciu europejskich szczytów.. Zadanie 7.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 1. dodano: 2012-04-18 15:14:12. a) małż b) brak głowy .monika6301.. 🎓 Na podstawie ilustracji wykonaj - Zadanie 3: Historia 5 - strona 43 🎓 Na podstawie ilustracji wykonano poniższe polecenia: Odpowiedź na zadanie z Historia 5Na podstawie ilustracji wykonaj polecenia.. .Polecenie 7 Przyjrzyj się ilustracji, a następnie wykonaj ćwiczenie.. Obok funkcji wpisz oznaczenia literowe elementów budowy skóry, które za nie odpowiadają.2 Próbna Matura z OPERONEM i „Gazetą Wyborczą" Zadanie 1.. Zadanie 2.. Opisz, jak smakuje chlorek sodu, a jak chlorek potasu.Strona 2 z 26 MHI_1R CZĘŚĆ I - Test (20 punktów) Zadanie 1..



Komentarze

Brak komentarzy.