Napisz po angielsku co robiłeś w wakacje
Z kim byłeś na wakacjach.. poleca 80 % .. 85% Napisz list do kolegi, podziękuj za list napisz o nowym hobby ,dlaczego ciebie interesuje i co robiłes w weekend; Polecane teksty: 84% Ulubiony program telewizyjny (X-Files) 86% Health freaks camp; Czas czytania: 1 minuta.. to spend time outdoors - spędzać czas na zewnątrz.Napisz co robiłeś w wakacje min .. Pocztówka to jedna z najkrótszych (7 do 11 zdań) i najbardziej popularnych form pisemnych.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Proszę o prze tłumacznie na polski też.Napisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be.. Podróż była bardzo długa, ale mi się podobała.. Na wstępie warto wspomnieć, że e-mail jest elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnego listu, dlatego też generalne zasady pisania e-maili są bardzo zbliżone do tych, jakie rządzą listami.Co robiles w wakacje.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. W trakcie pobytu w górach prawie cały czas wypełniały nam .Po Polsku : Połowę wakacji spędziłam nad morzem u cioci.. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. Koronawirus po angielsku znany jako coronavirus to ostatnio jedyna rzecz, o której się mówi.. 2020-08-17 14:00:50Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś/ łaś w weekend..

Po angielsku!!!

Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. 7 zdań czas przeszły!. Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Mieszkałam w campingu.. Jaka była Pogoda 2009-10-11 18:43:46; Napisz po niemiecku 2013-05-26 13:30:35; Napisz co robiłeś w wakacje?. Ja: Pałac Kultury mający 230 metrów, zwiedzaliśmy go z przewodniekiem.. Polish To nie czas wolny, to nie wakacje ; ludzie w tym czasie wykonują konkretną pracę.napisz po angielsku co lubisz robic w wolnym czasie Zgłoś nadużycie.. .Moje ostatnie wakacje były najlepszymi do tej pory (najlepszymi w moim życiu) ponieważ spędziłam cały ten czas z moją rodziną i 2 najlepszy koleżankami nad polskim morzem w Sopocie.. 2013-11-07 20:25:43; napisz list po niemiecku do kolezanki co robiles w wakacje /ferie.. Ja: W Warszawie Kolega: Ciekawie było ?. Całość jest również na końcu wpisu w formie gotowej do pobrania i druku listy.. Ja: Tak Kolega: Co tam widziałeś ?. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Zrób kanapki, wlej w termos herbatę, zabierz kawałek ciasta, spakuj to w koszyk i w drogę.Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego..

Co tam robiłeś 6.

Po angielsku w czasie Past Simple(przeszłym) 100-150 słów.. Wieczorami robiliśmy ognisko i rozmawialiśmy.. Do morza miałam 3 km.. Komentarze do zadania .. mam napisać pocztówkę po angielsku mam korzystać z opisu z .. Przydatność 50% Rola intencjonalnych i naturalnych środowisk wychowawczych w procesie wychowania i socjalizacji w czasie wolnym.. I'm very busy every day - Jestem bardzo zajęty każdego dniaZapraszamy do lektury artykułu, w którym dowiesz się, jak napisać dobry e-mail po angielsku.. Czym pojechałeś na wakacje 5. zadanie dodane 7 września 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] .. Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po angielsku.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz co robiłeś w czasie weekendu w czasie przeszłym minimum 170 słów po angielsku zadanie dodane 4 grudnia 2012 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] Język angielskiMoje wakacje - wypracowanie (po wakacjach) Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Może by zmyślone 2010-01-21 18:54:56; Napisz 5 zdań po angielsku gdzie spędzisz wakacje?. Zrób sobie piknik.. Jechaliśmy do tego pięknego miasta samochodem.. Prosiłbym o przetłumaczenie.. Mieszkaliśmy we wspaniałym hotelu niedaleko morza.Opis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach..

Pisanie e-maila po angielsku.

2013-09-01 19:20:41; Napisz cos o .Dlatego przygotowałem dla Was listę 50 rzeczy, które warto zrobić w wakacje.. Resztę wakacji spędziłam w domu.Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Napisz, o tym co robiłeś w sobotę.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.Przykładowy opis dnia po angielsku.Cześć, muszę napisać po angielsku dialog z kolegą o wakacjach.. Pierwszy akapit:-Zacznij od zwrotu powitalnego-Opisz,co robiłaś w sobotę.. At 2.30pm I went swimming.Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym.. PROSZĘ NIE UŻYWAĆ TRANSLATORÓW Kolega: Cześć Ja: Cześć Kolega: Gdzie byłeś na wakacjach?. I was very excited when I heard the news.Mam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku:( Zacznij od Hi.lub Dear.. zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika luty21 (-770) [Gimnazjum] angielski;Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Daję naj Dzięki za odpowiedzi 1 Zobacz odpowiedź ejnoelo ejnoelo In the summer I was at the seaside.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać pocztówkę po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór pocztówki po angielsku.Przykłady użycia - "wakacje" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Co robić w wakacje - 50 pomysłów: 1.

Taka forma wypowiedzi ma charakter totalnie nieformalny, ponieważ najczęściej piszemy ją do znajomych czy rodziny.. Jak długo byłeś na wakacjach.. Napisz po angielsku w zeszycie KILKA zdań o tym, jak zwykle spędzasz wakacje.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.Jak napisać pocztówkę po angielsku.. 2014-01-11 15:01:33 Napisz zdania pytając w czasie past simple 2018-04-24 18:38:40 Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend .Jak po niemiecku w czasie Perfekt będzie: 1.Gdzie byłeś na wakacjach.. Nad morzem była tydzień.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. I'm spending my holidays in the mountains - Spędzam wakacje w górach .. Codziennie jest wiele rzeczy do robienia.. This year I spent my first week of holiday with my grandma, then I was gone to Dziwnowek.napisz pocztowke do znajomego co robiles w wakacje po angielsku temat: oboz siatkarski w mysleniach (bylam w 7 osobowym pokoju mialam 2 treningi dziennie spedzilam tam urodziny dzien po mnie miala moja kolezanka klaudia bylam w pokoju z ola marcelina nikola klaudia ania i julka , 2 temat przed obozem bylam za granica u mojej rodziny) (obojetne w jakiej kolejnosci napiszecie mozecie cos jeszcze .W tym roku wakacje spędziłem w domu .. - jesteśmy brudni .Napisz co robiłeś w czasie weekendu w czasie przeszłym minimum 170 słów po angielsku zadanie dodane 4 grudnia 2012 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] Język angielskiJAK ZGŁOSIĆ WYPADEK PO ANGIELSKU TELEFONICZNIE.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. 1.Wstęp Wakacje są idealnym czasem do .Póki co mamy tylko dwa opisy wakacji po angielsku :) Jeśli chcesz stworzyć własny przykład opisu wakacji po angielsku i przyczynić się do rozbudowy serwisu, napisz go w komentarzu, a my umieścimy go na stronie wraz z Twoim imieniem.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Pocztówka po angielsku to krótka i bardzo popularna wypowiedź pisemna.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt