Felix net i nika wypracowanie o przyjaźni
Czy jest toPodstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Rozdział 3.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Poniżej zamieszczam fragment.. „Boże Narodzenie" Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy.. Ma urodziny w drugiej połowie września.. Spotkanie w nowej szkole i .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w grudniu 2004 przez Powergraph.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają .Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Potrzebujesz pomocy?. Felix, Net i Nika żyją w świecie, w którym sztuczna inteligencja jest w stanie przejąć kontrolę nad światem.Zapomniałeś, kim jest Nika Mickiewicz, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Poniżej proponowane tematy do przemyślenia w wolnej chwili: 1.. 1 Obserwuj autora Dodaj do .Felix,Net i Nika to moja ulubiona książka..

„Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" to przede wszystkim opowieść o przyjaźni, która łączy tytułowych bohaterów.

Odpowiedz Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione Zobacz podobne.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także „superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie chodzi Gang Niewidzialnych Ludzi, a przyjaciele niechcący odkrywają .Wychodząc z klasy młodzież przyznała, że tak to właśnie powinno wyglądać.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialny.. Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i. Uzasadnij że opis chmur oddziałuje na różne zmysły o. gdybyś miał możliwość zostać w powieści Kapelusz za .. Opisz 1 rozdział w punktach z lektury "Ania z Zielon.. błagam pomóżcie zad 6 pliss; napisz opowiadanie .wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Ta książka pokazuje, że sami kreujemy własny los i to, czy będziemy żyć ciekawie zależy przede wszystkim od nas..

Przeczytajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach, robotach, latającym talerzu i … nastoletnich uczuciach.

Tymczasem nadeszły Święta Bożego Narodzenia.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. szybko!. cirrus 146 pkt.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Podstawowa; Język polski; Lektury; 18.01.2020 15:28.. Na razie nie wymyśliłam tytułu.. O_O 156 pkt.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Fantastyczna i przezabawna opowieść o polskich trzynastolatkach, nie tylko dla trzynastolatków!. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Rafał Kosik.. Młodzi ludzie spędzają wspólnie czas, wspierają się w codziennych trudnościach, opiekują sobą wzajemnie.. Opowiedz o swoich marzeniach, a ja powiem Ci kiedy się spełnią!. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Wybierz jeden z punktów planu; Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science-fiction, autorstwa Rafała Kosika.. 0 ocen | na tak 0%.. Najlepsi w pomaganiu: 1. marcelinakwk.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz..

Przeczytajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach, robotach, latającym talerzu... ,,Ta książka pokazuje, że sami kreujemyRafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi więcej.

"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to moim zdaniem taka nasza swojska odpowiedź na amerykański hit - "Spy Kids".. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz…Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Problematyka Lektura powieści Rafala Kosika skłania do refleksji nad skutkami, jakie niesie za sobą postęp technologiczny .. Gdy miała sześć lat, jej mama zmarła.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie i uczęszcza do Gimnazjum im.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Felix Polon to jeden z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Ogłoszono iż budynek szkoły będzie remontowany.Książka, którą wybrałam na moją lekturę własną nosi tytuł : Felix, Net i Nika, oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa została wydana w 2006 roku, ma 532 strony.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Nika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w Warszawie..

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix net nika ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.

Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix - niespodziankę dla swojej babci.. Nie lubi Aurelii, ponieważ ta podrywa Neta.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Najlepsi w tym miesiącu universal_soldier 299 pkt.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Jest dziewczyną Neta.. Kto opowiada o przygodach bohaterów?. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Szczególną troską chłopcy otaczają Nikę.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Szkoła, w której straszy.. .Felix, Net i Nika - moje opowiadanie fan fiction Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN.. Nie napisałam jeszcze dużo.. Plan ramowy 1.. 9 osób to lubi .. kozak_wypracowania .. wikimiki2020 79 pkt.. Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach, nie tylko dla trzynastolatków!. Odpowiedz.. Felix, Net i Nika umówili się, że w sobotę po wycieczce rowerowej zrobią sobie wieczór filmowy, kupią chipsy i colę i obejrzą film o Ameryce Południowej.. Odpowiedz.. Więcej Dodał/a: esin .. Jej tematyka: książka opowiada o trójce przyjaciół, rozwiązującej zagadkę pierścienia teleportującego zza czasów Adolfa Hitlera, na ich drodze pojawia się jednak .Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .23.. 2016-05-09 10:01:54 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Zgłoś nadużycie.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Ale tata Niki żyje!. MISIAkitka 96 pkt.. 0 0 03.11.2018 o 09:10 rozwiązań: 1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt