Plan ramowy wydarzeń ania z zielonego wzgórza
Powrót Ani na Zielone Wzgórze.. 6.Podanie soku malinowego.. Lucy Maud Montgomery - ,,Ania z Zielonego Wzgórza".. Początek wychowywania Ani.. Mimo młodego wieku wiele już przeszła.. Przybycie dziewczynki na Zielone Wzgórze.. 5.Kłótnia z Gilbertem.. 2.Pierwsze dni w nowym domu.. 5.Zdumienie Maryli.. 11.Założenie klubu powieściowego.. Początki wychowywania 6.. Niemiła rozmowa z panią Linde 7.. Przybycie Ani na Zielone Wzgórze.. 7.Uratowanie Minnie.. Poznawanie nowych obowiązków.. Klasa 5 Klasa 6 Polski Ania z Zielonego Wzgórza plan wydarze ń. Polub.. Udostępnij Udostępnij wg Szymanskasp66.. Podróż Mateusza na dworzec.. 75% Plan wydarzeń do "Ani z Zielonego Wzgórza".Plan wydarzeń Ania z Zielonego Wzgórza.. Przybycie Ani na Zielone Wzgórze.. 9 .Lektura: Ania z zielonego wzgórza napisz jej losy po przybyciem na zielone wzgórze w punktach 2013-01-30 15:21:59 Napisz plan wydarzeń Potopu Szweckiego 2013-10-22 14:30:34 Napisz plan wydarzeń Tajemniczy Ogród 2011-11-23 18:17:18Przydatność 80% "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń.. Przyznanie się do winy 8.. 8.Liczba wyników dla zapytania 'plan wydarzeń ania z zielonego wzgórza': 10000+ ,,Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń Połącz w pary wg Zfoksmaciaszczykw googlach już szukałem i chodzi mi o plan pojedyńczej przygody "Gra w wyzywanki".. 3.Zdumienie Mateusza.. Zmiana decyzji Maryli Cuthbert..

Plan wydarzeń Ani z Zielonego Wzgórza.

Nie było ono łatwe.. 8.Dobre i złe chwile w życiu Ani.. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Od tego momentu zmienia się nie tylko życie małej sieroty, ale również właścicieli Zielonego Wzgórza.Film oparty na klasycznej powieści L.M.. 9.Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. 6.Podanie soku malinowego.. 8.Dobre i złe chwile w życiu Ani.. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.Plan wydarzeń „Ani z Zielonego Wzgórza".. 7.Mateusz pragnie zatrzymać Anię na Zielonym Wzgórzu.. 1.Zdumienie pani Małgorzaty Linde.. Wreszcie znalazła swój wymarzony dom .. 7.Uratowanie Minnie.. Choroba siostry Diany i pomoc Ani.. Edytuj elementy .Streszczenie lektury: ,,Ania z Zielonego Wzgórza".. 3.PLAN RAMOWY do książki pt. ,,Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Adopcja dziewczynki.. Przyjaźń z Dianą.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Plan wydarzeń „Ani z Zielonego Wzgórza" ostatnidzwonek.pl, 1.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. 13.Pójście na koncert.. Decyzja Maryli dotycząca pozostawienia Ani na Zielonym Wzgórzu.. 2.Pierwsze dni w nowym domu.. Małgorzata, zdziwiona decyzją o adopcji chłopca, przytacza przykłady złych końców takich historii..

Ułóż plan wydarzeń Ania z Zielonego Wzgórza.

80% Ania z Zielonego Wzgórza - plan wydarzeń; 78% "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń nim Ania przybyła na Zielone Wzgórze.. 4 0 hinata1223 odpowiedział(a) 30.01.2013 o 19:52: ten jest spoko .. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. Streszczenie utworu.. 9.Pierwszy publiczny występ rydowłosej bohaterki.. Kłótnia Ani z Gilbertem.. Obrażenie i przeprosiny pani Linde.. 12.Przyjęcie do Akademii Królewskiej.. satura173 odpowiedział(a) 14.11.2011 o 16:17 .2.. 8. Wdrażanie bohaterki do codziennej modlitwy.. Przyjaźń z Dianą.. Pomyłka pani Spencer 3.. Postanowienie o oddaniu dziewczynki.. Postanowienie odesłania Ani 4.. Wreszcie znalazła swój wymarzony dom .. Nieudany podwieczorek Ani i Diany..

72% Plan wydarzeń "Ania z Zielonego Wzgórza".

Ciekawość pani Małgorzaty Linde.. Rozczarowanie Maryli w związku z płcią dziecka.. 14.Pobyt .Ania z Zielonego Wzgórza - Plan wydarzeń.. Zmiana zdania, po usłyszeniu historii Ani 5.. Wyjaśnienie pomyłki.. Wyjaśnienie pomyłki.. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmie"Ania z Zielonego Wzgórza" - Ania z Zielonego Wzgórza- krzyżówka - ,,Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - Ania z zielonego wzgórza 6.Rozpacz Ani.. Ania z zielonego wzgórza - Plan wydarzeń 1.Postanowienie adopcji 2.Pomyłka pani Spencer 3.Postanowienie odesłania Ani 4.Zmiana zdania, po usłyszeniu historii Ani 5.Początki wychowywania 6.Niemiła rozmowa z panią Linde 7.Przyznanie się do winy 8.. Ania z zielonego wzgórza - Plan wydarzeń 1.Postanowienie adopcji 2.Pomyłka pani Spencer 3.Postanowienie odesłania Ani 4.Zmiana zdania, po usłyszeniu historii Ani 5.Początki wychowywania 6.Niemiła rozmowa z panią Linde 7.Przyznanie się do winy 8.Ania z Zielonego Wzgórza "Przygoda z Winem" Ania Shirley zamieszkała z Marylą i Mateuszem na Zielonym Wzgórzu .. Maryla zmienia swoja decyzję i postanawia, że Ania zostanie z nimi.. 2.Cuthbertowie postanawiają adoptować chłopca..

Lucy Maud Montgomery - Ania z Zielonego wzgórza.

"Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń.. 3.Opowieści o mieszkańcach Avonlea.. PLAN RAMOWY do książki pt. ,,Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Adopcja dziewczynki.. 10.Zrealizowanie przez Mateusza marzenia jego wychowanki.. Obrażenie i przeprosiny pani Linde.. Małgorzata Linde odwiedza Zielone Wzgórze i dowiaduje się o celu podróży Mateusza do miasta.. Nieudany podwieczorek Ani i Diany.. Kłótnia Ani z Gilbertem.. 8.Ania opowiada historię swojego życia.Ania z zielonego wzgórza - Plan wydarzeń 1.. Decyzja Maryli dotycząca pozostawienia Ani na Zielonym Wzgórzu.. 3.Opowieści o mieszkańcach Avonlea.. Pierwsze dni w szkole 9.. Miała tam swoją przyjaciółkę od serca Dianę , którą pewnego dnia , zaprosiła na podwieczorek .Przydatność 60% Plan wydarzeń lektury pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Nieprzyjemny żart Gilberta 10.82% "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń.. 1 - pala 2 - cienizna 3 - ujdzie w tłoku 4 - całkiem, całkiem 5 - brawo 6 - czapki z głow ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA -Plan.Opowiada Maryli o swoim dotychczasowym życiu.. 4.Droga na Zielone Wzgórze.. L. M. Montgomery „Ania z Zielonego Wzgórza" - streszczenie "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery - plan wydarzeńAnia z zielonego wzgórza - Plan wydarzeń 1.Postanowienie adopcji 2.Pomyłka pani Spencer 3.Postanowienie odesłania Ani 4.Zmiana zdania, po usłyszeniu historii Ani 5.Początki wychowywania 6.Niemiła rozmowa z panią Linde 7.Przyznanie się do winy 8.Ania z Zielonego Wzgórza -książka która zmieniła moje życie Stronka o '' Ani z .Plan wydarzeń " Ania Z Zielonego Wzgórza " 2011-01-11 18:17:29 Napisz plan wydarzeń z ,,Ani z zielonego wzgórza " 2012-03-14 19:37:04 ,, Ania z Zielonego Wzgórza " 2012-01-19 17:25:39"Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - ,,Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - Kopia ,,Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeńPrzydatność 80% "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt