Napisz po niemiecku wpis na blog na temat mój ulubiony przedmiot szkolny
Poniżej znajdziecie najpopularniejsze sporty po niemiecku z tłumaczeniem na język polski.Koronawirus - słowo klucz we wszystkich mediach, pojawia się na ustach wszystkich: osób starszych, dorosłych i dzieci.. Zawsze, gdy jestem smutna, z utęsknieniem czekam na lekcję języka polskiego.Tłumaczenie słowa 'ulubiony przedmiot szkolny' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Moim ulubionym przedmiotem był zawsze język…angielski.. Tym razem plan lekcji (der Stundenplan), przedmioty (das Fach) i koła zainteresowań (die Arbeitsgemeinschaft).. Umiesz je nazwać?. Uwzględnuj: - jaki to przdmiot-w jakie dni tygodnia masz go w planie-opisz co na nim robicie-dlaczego lubisz ten przedmiot-jakie masz oceny Mój ulubiony przedmiot to niemiecki mam go 2 razy w tygodniu mam dobre oceny lubie go bo jest interesujący słuchamy na nim nagrań z CDWpis na bloga po angielsku - zasady pisania Głównym celem wpisu na blogu jest przekazanie wszystkich informacji, których na maturze jest 4.. Język polski, cóż powiedzieć To o naszym kraju .Po trzecie - dedykacja nie musi być długa, czasem wystarczy tylko kilka słów, które najbardziej wyrażają Twoje uczucia.. Jest to matematyka, mam ją codziennie, mam dobre oceny.. Piszemy o wydarzeniach, polityce .Przedmioty szkolne.. Sprawozdanie z noclegu w szkole / Übernachtung in der Schule - ein Bericht ..

A jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny?

Wierszyk o przedmiotach w mojej szkole ;) Biologia to przedmiot wspaniały Fajny i ciekawy cały Mam z niego same piąteczki I to nie są żadne bajeczki.. Zaproszenie na urodziny 2 / Einladung zum Geburtstag.. Aelynea 3 lata temu.. Wpis na bloga po angielsku matura - przydatne zwroty.. Mój ulubiony przedmiot szkolny 2012-03-16 18:17:03; Załóż nowy klub .. Ej napisz mi na profilu opis Biologii a ja ci przetłumacze;) M a d e l e i n e ;D odpowiedział(a) 26.01.2010 o 21:29 My favorite Schulfach ist Deutsch.. Wpis na bloga po niemiecku jest formą pisemną, która obowiązuje na maturze z języka niemieckiego od niedawna.. - Kalkulator jest używany na lekcji .Wpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno.. .Jak napisać wpis na bloga w języku angielskim.. Chcesz dowiedzieć się, do jakiej książki lubię powracać (zurückkehren)?. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. - Proszę Cię weź tą teczkę do szkoły.. List z wakacji / meine Sommerferien - ein Brief.Wpis na blogu zazwyczaj ma podany już swój temat.. jeśli chodzi o błędy ortograficzne, literówki i interpunkcję.. Żyje tym cały świat.. - Muszę kupić nowy ołówek.. Niestety..

Mówiąc szczerze, język niemiecki nigdy nie był moim ulubionym przedmiotem w szkole.

Zaproszenie na urodziny 1 / Einladung zum Geburtstag.. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby napisać kilka zdań.. Polish Aby uzyskać więcej informacji, zobacz temat Przypinanie programu do paska zadań.Przedmioty szkolne są dość łatwe do nauczenia, gdyż znaczna część z nich brzmi w języku angielskim podobnie w języku polskim.. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.Myślę, że nauczyciel to doceni i na półrocze dostanę dobrą ocenę.. Lepiej późno, niż wcale.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.Znajomość nazw lekcji, przydaje nam się począwszy od podstawówki, a skończywszy na studiach.. Jak napisać po niemiecku,, Mój ulubiony zawód to tance'' 2012-12-06 17:04:10Opisz zawód lekarza po niemiecku.. 1 rozwiązanie: autor: szymonmatecki 17.4.2010 (15:17) Parę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye .Sporty po niemiecku są dość łatwe do nauczenia, gdyż większość z ich nazw jest bardzo podobna do swojej angielskiej wersji.. Są u nas wywiady, opinie i felietony.. Ważne, aby nie tylko napisać samą informację, ale również ją rozwinąć, za co zdobywamy cenne punkty.Przedmioty szkolne po niemiecku - przykładowy plan lekcji..

362 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.

Przykład wpisu na bloga po angielsku.. Opowiedz mi o sobie, a powiem Ci, do jakiego Sima Ci najbliżej!. Wreszcie będę mogła napisać o czymś, co kocham.. Opis osoby po angielskuopisz krótko jakiś film ulubiony np hary poter lub inny po an…Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Uwielbiam ten przedmiot, gdyż jestem w nim dobra i on (ten przedmiot) sprawia mi radość.. - Niemiecki to mój ulubiony przedmiot.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Blog angielski.Przykłady użycia - "temat" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Mój ulubiony przedmiot - język polski.. Mogłam napisać o albumie muzycznym (das Musikalbum) lub filmie, ale wybrałam książkę.. Religia, choć tak ważna W szkole niestety jest straszna Wszyscy śmiertelnie się nudzą I na panią wciąż marudzą.. Udostępnij.. Oprócz listy słówek znajdziesz tutaj tłumaczenie planu lekcji oraz przedmiotu szkolnego.. Tak to już jest, że szkoła potrafi zniechęcić do wielu przedmiotów.Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku Pomożecie mi opisać mój ulubiony przedmiot po niemiecku?. Osobiście podchodzę do tej epidemii z wielkim dystansem.Niecierpliwie (ungeduldig) czekałam na ten dzień wyzwania (die Herausforderung) u Uli Phelep..

Głosowanie na temat relacji międzyludzkich!

Oprócz tego należy pamiętać, że nie wystarczy napisać daną informację, ale również ją rozwinąć.Mój ulubiony sportowiec / mein Lieblingssportler.. Jest to temat numer jeden i pomyślałem, że nie może go też zabraknąć na moim blogu.. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest język polski.. Napisz do nas.. Ulubiona książka .Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Plik Opisz swojego ulubionego sportowca po niemiecku (cala praca)+tlumaczenie.docx na koncie użytkownika dominikmazurek • folder Dokumenty • Data dodania: 9 mar 2013Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Moj ulubiony zespol wypracowanie.Przybory szkolne po niemiecku.. Menu po niemiecku z tłumaczeniem PDF do pobrania.Opis filmu po angielsku drukuj.. Ta forma wypowiedzi z pozoru wydaje się prosta, lecz warto pamiętać, że składają się na nią elementy m.in. wiadomości, zaproszenia, opowiadania, opisu, recenzji oraz umiejętności wyrażania opinii.Wpis na blogu po niemiecku - zasady pisania Naszym zadaniem jest przekazanie informacji, których na maturze jest 4, w formie wpisu na bloga.. Moja ulubiona książka / mein Lieblingsbuch.. Aby utrwalić sobie nazwy przedmiotów po angielsku, rozejrzyj się po swoim biurku i spróbuj nazwać jak najwięcej z nich.Spider Man 3 [Dodano: Pon Kwi 28, 2008 16:11] Mój ulubiony bohater to Spider Man.. Bardzo elegancko wyglądają dedykacje pisane nie bezpośrednio na kartach książki, a na dodatkowych wkładkach, najlepiej wykonanych ze szlachetnego .Czas na szczegóły (die Einzelheit) w temacie szkoła (die Schule).. Reszta słówek związanych ze szkołą po angielsku może sprawić większy problem.. Musi też byc co robimy na tym przedmiocie, a jak to na matmie, uczymy się liczyć :D 1 Zobacz odpowiedź .Opisz po niemiecku swój ulubiony przedmiot szkolny.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opowiadanie na temat "To był naprawdę dziwny sen".. Wczoraj miałem pewien sen.Pojawiłem się w zupełnie nieznanym mi mejscu o klimacie pustynnym.Ziemia miała kolor rdzy a słońce świeciło słabo i było o wiele mniejsze niż normalnie.Wyglądało to na inną planetę.. .Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. - Mój zeszyt ma 60 kartek papieru..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt