Napisz plan swojego dnia po angielsku
O 7.45 ide do szkoły.. I finish my breakfast at 6:45.Napisz plan dnia Lekcje zaczynam o 8.00 do 13.30 PLIS TO NA JUTROZobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Napisz swój plan dnia.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Drugiego dnia (we wtorek) weszliśmy na Kościelec, który jest położony na wysokości 2155 m n p m. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. 2010-03-11 20:12:08 Ułóż plan wydarzeń dnia wymarzonych urodzin.. Codziennie wstaję o6rano.. Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy.. Mój plan dnia 23.00 kładę się spać 7.45 ubieram się, make up, myje zęby itp.7.55 szkoła (mam 2,5 minuty drogi) 14.00 trening 22.00 spacer z psem 22.05 zakupy 22.15 komputer 22.30 trening z psem typu agility 22.45 prysznic W sobote lub niedziele wolne na kompieW powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu.. Budze się o 6.30 2.Idę do łazienki o 6.35 3.Myje zęby o 6.40 4.Myję się o 6.45 5.Ubieram się o 7.00 6.Idę na autobus o 7.15 7.Wracam ze szkoły o 3.15 8.Jem obiad o 3.20 9.Odrabiam lekcje o 5.00 10.Oblądam telewizje o 7.00 11.Jem kolację o 8.00 12.Opisz swój jeden dzień po angielsku przynajmniej na jedną stronę A4..

Jak pisze się dni tygodnia po angielsku.

Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po angielsku.Zapraszamy do lektury artykułu, w którym dowiesz się, jak napisać dobry e-mail po angielsku.. Dni tygodnia angielski.Opis dnia - niemiecki.. This place forms my personality and influences my outlook on life.My school is.• Opis psa po angielsku • Liczba mnoga - rzeczowniki regularne i nieregularne • Czasowniki let oraz allow - różnica w użyciu • Jak napisać opowiadanie po angielsku - budowa, schemat, słownictwo • Gerundium - język angielski • Moje hobby po angielsku - opis • Made of, made from - różnica w zastosowaniu.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Opis dnia po angielsku - przykład z tłumaczeniem Zwykle budzę się o godzinie 7.00 rano, wstaję z łóżka i idę do łazienki aby się umyć.. Czwartego dnia wybraliśmy się na wycieczkę do Tatralandii.Po angielsku - Język angielski dla każdego.. .OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Krótkie formy wypowiedzi: ogłoszenie, zaproszenie, notatka, pocztówka.. Po zajeciach wracam o domu.Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuTłumaczenie słowa 'po angielsku' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski..

Pisanie e-maila po angielsku.

potem wspólnie przygotowujemy kolację.. oglądam ulubione seriale .Opowiadanie po angielsku - wzór Przykład opowiadania po angielsku nr 1.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.Przykładowy opis wakacji po angielsku.. Długie formy .Wpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno.. Kurs angielskiego online.. 83% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany .E mail po angielsku - wzór E-mail po angielsku przykład 1 - e-mail do przyjaciela / kolegi.. Napisz jak wygląda twój dzień-przynajmniej na jedną stronę A4.nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.. Chciałabym żeby to był jakiś kreatywny opis ;) Min 6 zdań a max 15. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. ?Napisz swój plan dnia po angielsku (prosta forma ) Proszę o szybkie odpowiedz, bo zadanie na jutro !> : D Z góry dziękuję.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Następnie przebieram się i idę do kuchni na śniadanie..

2009-10-26 16:28:16 Plan dnia koleżanki w 3 os po angielsku ?Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt