Moja rodzina wypracowanie po niemiecku
Moja mama jest nauczycielką z zawodu.. .Niestety po niemiecku ci nie napiszę chyba że tu : a potem sobie sprawdzisz czy dobrze (to .Opis rodziny po niemiecku.. drukuj.. Oto członkowie rodziny po niemiecku: Rodzice - die Eltern: der Vater/Papa - ojciec/tato.. Zimą też są święta i wtedy cała moja rodzina spotyka się przy wspólnym stole.. rodzina.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty .Moja rodzina.. Moja mama nazywa się X , ma Y lat, z zawodu jest X, ma bardzo wiele ,zainteresowań , lubi gotować, sprzątać , oglądać filmy i wiele innych rzeczy.Zadanie: krótkie opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie Rozwiązanie:po rosyjsku , to po polsku moja rodzina pochodzi ze szczecina gdzie się rozpoczęła nie ma dnia w którym wszyscy z rodziny się nie śmiali i nie robili zakupów albo gdzieś wyjeżdżali , ogólnie moja rodzina jest bardzo zakręcona pozytywnie moja kochana rodzina składa się z 4 synów i oczywiście mamy i taty .III aleksander fredro analiza biblia biografia bohaterowie bolesław prus bóg charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura pisemna z angielskiego matura .Moja rodzina jest dość duża.Mój tata ma 45 lat i pracuje w biórze podrózy.Często podróżuje samolotem do rózch kraji.Obecnie jest w podróży w Niemczech.Moja mama jest kobietą bardzo pracowitą.Zajmuje sie domem i codziennie robi zakupy.Zawsze jest miła i w dobym humorze.Moja rodzina - Mi familia..

Członkowie rodziny po niemiecku.

Bardzo nas kochają.. Jest bardzo odpowiedzialna i pomaga mi rozwiązać każdy problem.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. rzeczownik.. Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Tato ma na imię Robert i jest technikiem z zawodu.. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest.. Więcej informacji tutaj.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 latMoja mama ma na imię Maria i jest gospodynią domową.. Na tym zdjęciu jest moja mama Anna, która ma 41 lat, jest położną i pracuje w przychodni.. Należę do niej ja, mój brat, moja mama, mój tata oraz moi dziadkowie.. Mój ojciec Tomek ma 39 lat.. No i oczywiście nie zapominajmy o dziadku na którego powiemy der Opa, albo der Großvater.. Rodzeństwo - die Geschwister: der Bruder - brat.. Mam na imię Robert.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.Wypracowania.. Swój wolny czas spędza chętnie ze mną i naszą rodziną.Członkowie rodziny po niemiecku.rodzina - die Familie.. on często wyjeżdża.. Mój tata ma na imię Jarosław.. 10,513 wizyt.. Moja mama ma 39 lat i nazywa się Dorota lubi ona robić różne prace domowe takie jak gotowanie sprzątanie.A tata ma 42 lata nazywa się Tadeusz lubi on przeglądać prasę sportową i oglądać różnego rodzaju sporty w telewizji.Lubi on też grać .Bardzo lubię zimę, gdyż wtedy wyjeżdżamy w góry i jeździmy na nartach..

Opis mojej rodziny po niemiecku?

die Schwester - siostraZobacz 4 odpowiedzi na zadanie: .. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Przedstawiłam już wszystkich członków mojej rodziny.Dla mnie rodzina to podstawa szczęśliwego życia.Rodzina po niemiecku.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Bardzo często słownictwo z zakresu członków rodziny po niemiecku przydaje się przy okazji opisu obrazka, na którym są ludzie z różnych pokoleń.. Moja mama jest średniego wzrostu, ma zielone oczy i blond włosy, tak jak ja.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.Opis Rodziny po niemiecku +1 głos.. NA DOBRY POCZĄTEK 😉 Pamiętajcie o tym, że rzeczowników w języku niemieckim należy uczyć się razem z rodzajnikami określonymi (der, die, das).Żeby ułatwić Wam zapamiętywanie, użyję do każdego rodzaju innego koloru.Tłumaczenie "rodzina" w słowniku polsko-niemiecki w Glosbe - wielojęzycznym darmowym słowniku online.Moja rodzina składa się z X członków, mieszkamy w domu jedno rodzinnym.. Oprócz: Moja wymarzona rodzina po niemiecku.. polski wypracowanie matematyka angielski historia .Oboje mają po 51 lat..

Moja rodzina jest bardzo duża.

Nie mam rodzeństwa.. Z rodzicami nie kłócę się prawie nigdy, jeśli chodzi o gospodarstwo domowe.. Moja rodzina jest duża.. Na jutro mam Napisz wypracowanie na temat Praca na Polski PILNE !. On jest zawodowym kierowcą.. Moja mama ma na imię Małgorzata.. Tak jesteś dla niego wnukiem/wnuczką.. Uczy matematyki w szkole podstawowej.. po niemiecku, opis mojej rodziny po niemiecku z tłumaczeniem, opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po niemiecku wypracowanie, opis rodziny po niemiecku poziom podstawowy.Lekcja 11 Moja rodzina Meine Familie.. "rodzina" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "rodzina" po polsku — Słownik niemiecko-polski.. To są: moja mama, mój tata, mój brat, moja siostra i ja.. Dla mnie, jak i dla Fabiana rodzina jest bardzo ważna i uważamy, że jest: Członkowie rodziny po niemiecku.. Opis mojej rodziny po niemiecku?. Dzielą się obowiązkami.. To już wszyscy członkowie rodziny po niemiecku, których nazwy powinieneś znać.Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Moja wymarzona rodzina po niemiecku..

Moja rodzina składa się z pięciu osób.

Dzieci - die Kinder: der Sohn - syn.. Lekcja 11 Moja rodzina Meine Familie.. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu - zgłoś naruszenie--"Moja rodzina nie jest duża.. Oprócz mojej najbliższej rodziny przyjeżdża też ciocia z wujkiem z Gdańska oraz babcie i dziadek.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Mój tata jest sprzedawcą.. .Rodzina po niemiecku zawsze użyje właśnie takich słów.. Mój tata ma na imię Y , ma X lat, z zawodu jest stolarzem , interesuję się sportem i wieloma innymi rzeczami.. Moja mama ma na imię Marta.. W tabelce poniżej znajdziecie najważniejszych członków rodziny po niemiecku wraz z rodzajnikami:Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Zarówno wypracowania pisemne, jak i odpowiedzi ustne mogą zawierać temat relacji międzyludzkich.. Ona jest gospodynią domową..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt