Test z książki o psie który jeździł koleją
Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .10.. Było to bardzo miłe kudłate psisko podobne trochę do szpica, a trochę do owczarka.. Jak dobrze znasz niesamowitą i wzruszającą historię podróżującego psa?. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Od lat kochana przez kolejne pokolenia dzieci, dla wielu stała się jedną z najważniejszych książek dzieciństwa.O psie, który jeździł koleją.. Jest lekturą szkolną, co sprawia, że już w dzieciństwie młody człowiek może sięgnąć po historię dzielnego czworonoga.Książka Romana Pisarskiego oparta jest na prawdziwej historii.. Odpowiedz .. Test o śniegu, którego nie przejdziesz!. Oczy miało wesołe i szelmowskie.. - Ogłoszenie w prasie // Ogłoszenie "na słupie" Piszemy list do zawiadowcy stacjiO psie, który jeździł koleją to niewątpliwie kultowa książka, która należy do klasyki literatury dziecięcej.. Ja wspominam ją z łezką w oku, ponieważ jest to książka mojego dzieciństwa i teraz, kiedy sama jestem mamą nie wyobrażam sobie, aby moje dzieci nie znały przygód Lampo.Wydanie książki O psie, który jeździł koleją kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Kim jesteś z "Zemsty"?. Co wiemy o Włoszech?. Historia przyjaźni miedzy człowiekiem i zwierzęciem, przywiązania, tęsknoty i prawdziwego oddania.. Skomentuj.. Widać że czytałaś/eś tą książkę i jesteś prawdziwym mistrzem:) pani z szkoły nam to kazała zrobić xD..

Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.

O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #o psie który jeździł koleją 9338 x, 2016-01-11 22:24:29Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Stwórz swoją książkę!. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 6.O psie, który jeździł koleją to książka opowiadająca o losach Lampo i ludzi, których spotykał na swej drodze.. Pies dostaje imię.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Podacie streszczenie z książki pt. O psie który jeździł koleją?. Wskazano tu szereg typowych zagadnień, które często pojawiają się na testach sprawdzających wiedzę czy klasówkach.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury O psie, który jeździł koleją, poziom trudnyPlay this game to review Other.. Muzea w Polsce online - odwiedź je już dziś!. Dodaj quiz .Opowiadanie „O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki..

Autorem książki jest Roman Pisarski.

"O psie, który jeździł koleją" to książka, która rozczula nie tylko miłośników tych zwierząt!. Od czego Lampo miał złamane dwa żebra i nogę: · wpadł pod pociąg; · został zakleszczony przez drzwi wagonu; · został pogryziony przez inne psy .O psie, który jeździł koleją.. MarrMarr 2 lata temu.. Zawiadowca zaprzyjaźnia się z psem.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: O psie, który jeździł koleją1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.Test sprawdzający znajomość lektury O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. Akcja utworu dzieje się we Włoszech.Pewien zawiadowca znajduje na stacji kolejowej kundelka, przygarnia go i nazywa Lampo (wł.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Przekonaj się, rozwiązując nasz quiz!. zosia1011 4 lata temu.. Wykonaj test sprawdzający z lektury „Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.Lista pytań z lektury O psie, który jeździł koleją..

Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest:Quiz O psie który jeździł koleją.

Odwiedź mnie na Facebooku: psie, który jeździł koleją na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Błyskawica).Zawiadowca, mający troje dzieci (Gina, Roberto i Adele) mieszka w mieście Piombino, a pracuje w .„O psie, który jeździł koleją" to spisane przez Romana Pisarskiego losy psa Lampo.. .Książka o psie który jeździł koleją na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Jej pierwowzorem był Lampo, kundelek pochodzący z Włoch.Pomysł napisania opowiadania o Lampo powstał, kiedy Roman Pisarski poznał historię psa, która została opisana we włoskiej gazecie.. Jakim zwierzęciem będziesz w świecie .O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast.. pytanie 1 z 15.. Historia przyjaźni miedzy człowiekiem i zwierzęciem, przywiązania, tęsknoty i prawdziwego oddania.. Opis fabuły.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Wydanie książki O psie, który jeździł koleją kompletne bez skrótów i cięć w treści..

"O psie, który jeździł koleją" to lektura sugerowana dla klasy 3.

Pies odwiedza Piombino.. Jedno ucho sterczało ostro do góry, a drugie opadało w dół.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!O psie, który jeździł koleją - opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego, traktujące o losach psa o imieniu Lampo.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Nauka w domu - jak zmobilizować dziecko i pomóc mu w nauce?. Masz świetny pomysł na quiz?. Udostępnij.. Przeskakując co drugą literę, zaczynając od pierwszej, wykreśl imię psa - bohatera lektury.Trudny test z lektury O psie, który jeździł koleją, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).Książki dla rodziców i/lub wychowawców (574) Książki i inne artykuły dla dzieci i młodzieży (14950) Książki i inne artykuły dla młodzieży (378) Książki, zabawki i inne artykuły dla dzieci (13740) Medycyna ogólna, genetyka (277) Metodologia, statystyka, psychometria, diagnoza (237) Nauka, historia nauki, naukoznawstwo (71 .Plik O psie który jeździł koleją (test 2).doc na koncie użytkownika kacique • folder lektury • Data dodania: 7 paź 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.O psie, który jeździł koleją; cytaty z książki "O psie, który jeździł koleją" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Spojrzał uważnie na kundla.. Lampo odprawia pociąg razem z zawiadowcą.. Książki niezawodne w walce z koronawirusem.. Opisujemy Lampo; Lampo zaginął!. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.. Która postać z "Hobbita" jest Twoją bratnią dus.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Plan wydarzeń 1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt