Wymyśl opowiadanie na dowolny temat
Pani Monika była wysoką , pgodną staruszką, która przez czałe życie pracowała w szpitalu.. Ostatniego lata pojechałam na wakacje do babci.. Piszemy o wydarzeniach, polityce .Tematy wolne; Napisz mit, który wyjaśniałby istnienie dowolnego obyczaju .Napisz wypowiedź argumentacyjną w formie listu na dowolny temat.. Zaczął od ukarania swoich wrogów.. Choć zwierzęta były świetnym towarzystwem, bóg odczuwał brak kogoś z kim mógłby porozmawiać .Opowiadanie „Na bezludnej wyspie nie umiałabym się bez .Na drugi dzień wróciliśmy do domów.. Mimo wielu zadrapań, chwiejącej nogi i skrzypiących szuflad nigdy nie został oddany do renowacji ani wyrzucony.. Mimo wielu zadrapań, chwiejącej nogi i skrzypiących szuflad nigdy nie został oddany do renowacji ani wyrzucony.Wymyśl własne opowiadanie Podobne tematy.. Do głowy przyszedł im pomysł, żeby pobawić się w chowanego w pobliskim lesie.. Stół - sprzętem zwykłym i niezwykłym.. Stół - sprzętem zwykłym i niezwykłym.. Opowiadanie na temat dowolny.. Ćwiczenie 10.. Stół - sprzętem zwykłym i niezwykłym.. Za.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Nie tylko atmosfera była tam niezwykła, ale i sama nazwa wsi - Arkadia.„opowiadanie na literĘ…" Uczestnicy pracując w grupach piszą opowiadanie na dowolny temat (ok. 0,5-1 str.), w którym wszystkie litery alfabetu będą zaczynały się na wybraną literę alfabetu.Rozwiń to zdanie w opowiadanie w konwencji horroru na wesoło..

Wymyślicie opowiadanie na dowolny temat?

poleca85% Język polski .. jestem w VI klasie a więc coś normalnego i dosyć długiego tak na całą kartkę dużego zeszytu To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Napisz opowiadanie twórcze o jednej z przygód Ateny.. 1 ocena Najlepsza odp: 100% .Napisz ciekawe opowiadanie na dowolny temat na półtorej kartki z zeszytu.. miłość moje opowiadanie opowiadanie autorskie opowiadanie własne opowiadanie z dialogiem twórczość własna wymyśl opowiadanie wymyśl własne opowiadanie wymyślone opowiadanie.. Na pewno nie zapomnimy tych wakacji, jeszcze nigdy nie najedliśmy się tyle strachu.Przykład opowiadania: Bezludna wyspa Opowiadanie „Na bezludnej wyspie nie umiałabym się bez tego obyć…" - przykład.. Ćwiczenie 11.. NA JUTRO 2013-06-16 19:33:59; Napisz ogłoszenie na dowolny temat.. Mieszkała ona w starym szlacheckim dworku, z dala od zgiełku i gwaru wielkiego miasta.. Są u nas wywiady, opinie i felietony.. Wszystkie dotychczasowe zabawy wydawały się już nudne, dlatego postanowiły wymyślić coś nowego.. Opowiadanie jest jednocześnie formą bardzo pojemną, w której zmieścić się mogą prawie wszystkie inne formy.. Zajęłam miejsce przy oknie i czekałam na te fantastyczne widoki, które cieszą moje oko zawsze, gdy udaję się w .Na urodziny Czemu n aurodziny tak mkniesz, przecież na i tak nic nie dostaniesz..

...Napisz mi opowiadanie na dowolny temat ?

Autotematyczne (wyrażają poglądy na własną twórczość)- Do fraszek, O fraszkach, Ku Muzom, Na swoje księgi; 3.Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' +2 głosów.. Może jakiegoś ducha, na pewno z zamkiem związana jest jakaś legenda.. 2011-03-15 15:41:30; .. które drzemią we mnie - forma dowolna.. Do tej pory nie wiemy co było w zamku, czyje były to głosy.. Ćwiczenie 12.. Stół - sprzętem zwykłym i niezwykłym.. = * x 33 2010-01-16 21:33:55Opowiadanie temat dowolny - Stół sprzętem zwykłym i niezwykłym.. Stary dębowy stół był w naszej rodzinie odkąd tylko pamiętam.. Wymyślicie opowiadanie na dowolny temat?. Napisz wypracowanie na temat jaka jest recepta na tw.. Stary dębowy stół był w naszej rodzinie odkąd tylko pamiętam.. Pomożesz?. Uzupełnij tekst jednego z opowiadań napisanych we wcześniejszych ćwiczeniach dialogami i opisami postaci.. blagm bo to zalezy czy bede mial 3 czy 2 z polskiego !. Stary dębowy stół był w naszej rodzinie odkąd tylko pamiętam.. Miałam tam .Napisz opowiadanie o Magi Świat Bożego Narodzenia.Prosze o pomoc 3 klasa podstawowaNapisz opowiadanie detektywistyczne na dowolny temat .. Mimo wielu zadrapań, chwiejącej nogi i skrzypiących szuflad nigdy nie został oddany do renowacji ani wyrzucony.Przydatność 50% Opowiadanie temat dowolny - Stół sprzętem zwykłym i niezwykłym..

Opowiadanie na temat dowolny.

Mimo wielu zadrapań, chwiejącej nogi i skrzypiących szuflad nigdy nie został oddany do renowacji ani wyrzucony.Przydatność 50% Opowiadanie temat dowolny - Stół sprzętem zwykłym i niezwykłym.. Napisz opowiadanie z sześcioma dialogami na dowolny .. Opowiedz jedną z przygód Ateny odwołaj się do inform.. Jaka jest recepta na twoje życie?. Opowiadanie na temat dowolny.. Robiło się już ciemno, a my postanowiłyśmy pójść na spacer, nad morze.Przydatność 65% Napisz p…Stół - sprzętem zwykłym i niezwykłym.. na temat przygody w górach pomocy dzięki Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-30 19:38:26Napisze mi ktoś opowiadanie na dowolny temat z dialogiem co najmniej na jedną stronę 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 5.11.2014 (19:41) - przydatność: 65% - głosów: 56Jak .Przydatność 50% Opowiadanie temat dowolny - Stół sprzętem zwykłym i niezwykłym.. 2011-06-08 14:29:48 Kto mi napisze ciekawe opowiadanie na dowolny temat ?. Dziewczynki wiedziały, ze nie mogą się tam .Napisz opowiadanie detektywistyczne na dowolny temat !. 2 1 Odpowiedz.. 2014-10-27 22:33:54; Napisz mi opowiadanie na dowolny .Przydatność 50% Opowiadanie temat dowolny - Stół sprzętem zwykłym i niezwykłym.. Mimo wielu zadrapań, chwiejącej nogi i skrzypiących szuflad nigdy nie został oddany do renowacji ani wyrzucony.Przemówienie na dowolny temat z polskiego.jaki wybrać?.

2011-03-15 15:41:30; Wymyślicie opowiadanie na dowolny temat?

Rozwiń jakikolwiek dialog w opowiadanie.. Opowiadanie na temat dowolny.. Na prośbę rządu egipskiego inżynierowie pojechali aż do El-Fachem , by nadzorować budowę kanału.Dzieci pozostały w Madinet.Ucieszyły się więc bardzo , gdy trzeciego dnia po wyjeździe ojców przybył Madinet Chamis , Pracownik .Przydatność 50% Opowiadanie temat dowolny - Stół sprzętem zwykłym i niezwykłym.. Opowiadanie na polski !. 2013-03-03 15:52:07 Napiszesz mi Baśń .. Proszę o szybką odpowiedź!. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. Napisz wypracowanie.Nagle zobaczyłem, że idzie mój starszy kolega Michał.Zadanie: napisz opowiadanie z dialogiem na dowolny temat Rozwiązanie: pewnej nocy śniło mi się, że zamieszkał m na odludnej planecie porwały mnie tam tajemnicze Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb .Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Opowiadanie na temat dowolny.. Opowiadanie na temat dowolny.. Mimo wielu zadrapań, chwiejącej nogi i skrzypiących szuflad nigdy nie został oddany do renowacji ani wyrzucony.Odkąd pamiętam, na letnie wakacje zawsze jeździłam na wieś do babci.. mój pierwszy krok na obcej planecie opowiadanie moja opowie .. Stary dębowy stół był w naszej rodzinie odkąd tylko pamiętam.. 2012-02-29 15:51:11 Mam zrobić prezentację na dowolny temat z j.Często wśród tematów wypracowań klasowych znajdują się opowiadania na rozmaite tematy - tak zwane „tematy wolne".. Potrzebuje na jutro !. Stół - sprzętem zwykłym i niezwykłym.. Nigdy nie była mężata , i nie mała żadnych dzieci, ani nikogo bliskiego .. Stary dębowy stół był w naszej rodzinie odkąd tylko pamiętam.. Mimo wielu zadrapań, chwiejącej nogi i skrzypiących szuflad nigdy nie został oddany do renowacji ani wyrzucony.. A może ktoś próbował nas wystraszyć i zrobić sobie z nas żarty ?. Może zawierać elementy opisu, charakterystyki, sprawozdania, reportażu itp., można wplatać do .Stół - sprzętem zwykłym i niezwykłym.. Wymyśl opowiadanie, którego bohaterem jest słoń, pszczoła i połykacz ognia.Napisz opowiadanie odtwórcze w którym przedstawisz p.. Temat: Na bezludnej wyspie nie umiałabym się bez tego obyć… Samolot wystartował punktualnie.. 🎓 Wymyśl krótkie opowiadanie na dowolny temat.. - Zadanie 7: Nowi Tropiciele.Opowiadanie na dowolny temat.. Stary dębowy stół był w naszej rodzinie odkąd tylko pamiętam.. 2011-10-23 17:07:49; Napisz opowiadanie kryminalne na dowolny temat 2016-10-16 21:51:20; napisz dialog na dowolny temat.. Stół - sprzętem zwykłym i niezwykłym.. 1 ocena Najlepsza odp: 100% .Podobne tematy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt