Napisz w zeszycie pytania używając podanych wyrazów następnie dopisz odpowiedzi
Aby utworzyć pytanie wystarczy zamienić ze sobą miejscami podmiot zdania i operator.W serwisie Trudne.pl pomagamy sobie wzajemnie w nauce.. Zadada udzielania krótkich odpowiedzi Yes lub No + osoba + to co w pytaniu jest na początku ( dla NIE trochę bardziej przecząco np. don't/doesn't ).Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Ułóż pytania o Tylera , używając podanych wyrazów .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Użyj wyrazów podanych w nawiasach.. NASTĘPNIE NAPISZ ODPOWIEDZI!. 2011-11-29 17:38:29 Załóż nowy klubUłóż pytania z podanych wyrazów i wyrażeń.Następnie napisz odpowiedzi.. Wykonać ćw.. (Czas na ćwiczenia, ćw.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. (Czas na ćwiczenia, ćw.. Następnie wykonaj w zeszycie ćwiczenie 2 i 3 ze strony 103 w podręczniku.. Należy w nich wpisać polskie odpowiedniki podanych wyrazów.Zad.1 Uzupełnij podane wyrazy brakującymi literami, następnie dodaj polskie tłumaczenie tych wyrazów.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Angielski - pytania w czasie present continuous do podanych odpowiedzi 2010-09-27 21:20:26 Napisz Pytania do podanych odpowiedzi ANGIELSKI 2009-06-01 14:07:46 Angielski klasa 5 -,- ułóż pytania do podanych odpowiedzi .. Odrabiamy.pl.. Pomagając innym zbierasz punkty, które wymieniasz na nagrody.Do podanych ilustracji (1-8) dopisz nazwy..

Napisz w zeszycie pytania , używając podanych wyrazów następnie dopisz krótko odpowiedzi.

Napisz pytania do podanych odpowiedzi, używając a, an, some lub any oraz wyrażeń z ramki 2012-04-12 16:37:25; Napisz pytania do podanych odpowiedzi.. Andy mają mniejszą gęstość zaludnienia niż Nizina Amazonki.. 3.Napisz opis krajobrazu używając podanych wyrazów: 2011-09-20 16:09:20; Paul wyjeżdża na wakacje.. Pozdrawiam.Zadanie: z podanych wyrazów ułóż pytania następnie dopisz zgodnie z prawdż odpowiedzi przykład black shoes your are odp are your shoes black Rozwiązanie: is your teacher english yes, she is are you good st pe no, i 39 m not are you from greeceNapisz zdania w pierwszym okresie warunkowym, używając podanych wyrazów.. This is the life!Czasownik to be ( w czasie przeszłym was w 1 i 3 os. l.poj.. Wszystkie możliwości naszej witryny są dla Ciebie dostępne.. …Utwórz pytania do podanych odpowiedzi.Użyj wyrazów w nawiasach 1.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. zdjęcie, a następnie odpowiedzieć na pytania.. 27 sierpnia, 2018.. Musisz dodać jeszcze trzy inne wyrazy.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Na ekranie wyświetla się w ramce Ćwiczenie 3. zatytułowane „Zastępowanie zapożyczeń".. Napisz w zeszycie pytania używając podanych wyrazów Następnie dopisz krótkie odpowiedzi 2 Zobacz odpowiedzi britneycore britneycore 1..

no, she doesnt.Napisz w zeszycie pytania, używając podanych wyrazów.

Oceń prawdziwość podanych informacji.. Następnie dopisz odpowiedzi Jeffa.Pliss na jutro daje naj.. Zad.4 Napisz pytania w „will", następnie napisz do nich swoje odpowiedzi.napisz w zeszycie odpowiedzi na następujące pytania: 1.jakie są.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 9 maja 2018 @Gość Cześć, rozwiązanie zadania 5 jest dostępne tutaj: Link.. Poniżej znajduje się polecenie o treści: „Do zapożyczeń, dopisz propozycje ich polskich odpowiedników".. Następnie dopisz odpowiedzi jeffa .. 2011-01-16 13:52:08 Ułóż pytania z podanych wyrazów i wyrażeń.Następnie napisz odpowiedzi .. poza zadaniami w podręczniku mieliście równiez zrobić zadania powtórzeniowe w zeszycie ćwiczeń.3.. Odgadnij o jakie przemioty chodzi w opisach.. walletW zadaniu 6 należy uzupełnić pytania, w pytaniach, podobnie jak w przeczeniach czasownik ma formę podstawową.. ; 2013-12-02 16:30:44Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język polski Zadania z polskiego.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. i were dla pozostałych osób) rządzi się swoimi prawami i tworzy pytanie przez zmianę szyku, czyli występuje przed podmiotem.Pytanie w tym przypadku obywa się bez operatora.W poprzedniej zakładce opisaliśmy jak budować zdania w czasie Present Perfect, teraz rozwiniemy naszą wiedzę o tworzenie pytań i przeczeń w tym czasie..

Uzupełnij zdania używając wyrazów z ramki.

Pod poleceniem znajduje się sześć wyrazów, a przy nich białe pola.. Pytania należy uzupełnić tak, żeby miały logiczny sens.. Napisz w zeszycie pytania, używając podanych wyrazów .Następnie dopisz krótkie odpowi… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 2011-03-21 20:51:21Pomoc w zadaniach domowych to nasza specjalność - możesz na nas liczyć.. Rozwiązania zapisz w zeszycie.. Jeśli masz pytanie, które nie pochodzi z żadnego podręcznika, a potrzebujesz pomocy w jego rozwiązaniu, śmiało odwiedź zakładkę Pytania i odpowiedzi - być może ktoś już zadał je przed .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Odrabiamy.pl.. 1 punkt Steve and A.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz w zeszycie pytania,używając podanych wyrazów.. Nasz język ojczysty jest pięknym, ale równocześnie - jednym z najtrudniejszych języków świata, obfitującym w wiele skomplikowanych zasad, rozległych reguł, czy pojawiających się niespodziewanie, niewytłumaczalnych wręcz wyjątków.Napisz w zeszycie pytania, używając podanych wyrazów.. Odpowiedź: 1 does ellie get up late?. Następnie dopisz krótkie odpowiedzi.. Wybrzeża mórz i oceanów są gęściej zaludnione niż obszary położone wewnątrz kontynentów.. 2011-11-29 17:38:29 J. angielski , pomożecie?.

Ułóż z podanych wyrazów pytania i dopasuj do nich odpowiedzi .

89 ( podręcznik ) Przeczytaj tekst z ćwiczenia 3 na str. 89 i odpowiedz na pytania.. PILNE, PROSZĘ O POMOC 2013-01-30 18:25:37Następnie napisz w zeszycie pytania i odpowiedzi na ich temat.. Pomocna może okazać się ramka czerwona 'An eco-friendly event' na stronie 106 w podręczniku.. 2013-05-11 23:30:14 Napisz pytania d podanych odpowiedzi 2010-05-26 19:55:59 Napisz pytania używając podanych czasowników: 2011-11-21 17:35:27Z podanych wyrazów ułóż pytania!. Skorzystaj z dialogu ze str. 25.. Napisz dialog w sklepie odzieżowym PROSZĘ POMOCY II.. Zad.2 Odgadnij nazwy zwierząt i zapisz je w zeszycie Zad.3 Wybierz właściwe wyrażenie i zapisz je w zeszycie.. Na podstawie dialogów napisz w zeszycie jakie są dwa sposoby składania propozycji.. Wpisz znak X w odpowiednie komórki tabeli..Komentarze

Brak komentarzy.