Sprawozdanie z wycieczki do wioski indiańskiej
Maluchy z przedszkola w Taczanowie Drugim wybrały się na wycieczkę do Indiańskiej Wioski w Józefowie, gdzie powitał ich szeryf.. Po przyjeździe do Wioski Indiańskiej zachwytom nie było końca, ale najpierw powitał nas szeryf.. Po drodze przyglądaliśmy się totemom, namiotom i zabudowaniom.. Groźny był i miał strzelbę, niektórym zrobiły się miękkie nogi.Przedszkolaki z Przedszkola nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim wraz za paniami Irminą Brzozowską i Mileną Skotnicką oraz grupą rodziców wyruszyły na wycieczkę do Wioski Indiańskiej u podnóża Gór Sowich i Bardzkich do miejsca w którym można zatrzymać się na chwilę i wsłuchać w odgłosy natury, a zaraz potem przenieść się w ciekawy świat XVIII i XIX wiecznej Ameryki i zobaczyć .. AKTUALNOŚCI;wycieczka do wioski indiaŃskiej ,, hokka hej" 1 czerwca-w ten wyjątkowy dla wszystkich dzieci dzień wyruszyliśmy na wycieczkę autokarową do indiańskiej wioski ,, Hokka Hej" w Kunowej.. .Wycieczka do „Wioski Indiańskiej" 11 maja 2015.. Pogoda i humory bardzo nam dopisały.W środę 24.05.2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego, z pierwszej i drugiej klasy Szkoły Podstawowej w Jankowej odbyły wspaniałą i pełną przygód wycieczkę do „Wioski Indiańskiej" położonej w miejscowości Kunowa.. W piątek 08.05.2015 r. odbyliśmy wspaniałą i pełną przygód wycieczkę autokarową do „Wioski Indiańskiej" położonej w miejscowości Solca Mała (gm..

Sprawozdanie z wycieczki klasowej.

Wpis został sprawdzony przez moderatora.. Wyjazd udał nam się znakomicie, mieliśmy piękną, słoneczną pogodę i bardzo dobre humory.Czerwiec to czas szkolnych wycieczek dlatego w środę 05.06.2019 r. uczniowie klas I III wybrali się na wycieczkę do wioski indiańskiej „Hokka Hey" w Kunowej.. Na uczniów czekał już wódź plemienia Siuox, który wprowadził ich w tajniki życia Indian.Wycieczka do Wioski Indiańskiej przez administrator | 20 czerwca 2018 - 23:22 | 20 czerwca 2018 Bez kategorii.. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych.. Indiański przewodnik ciekawie opowiadał o kulturze Indian.. Celem wycieczki było przybliżanie indiańskiej kultury najmłodszym.Wycieczka do Wioski Indiańskiej czwartek, 25 czerwca 2015 23:02 I. Mintus 23 czerwca 2015 r. wybraliśmy się na na Dziki Zachód - na wspaniałą i pełną przygód wycieczkę autokarową, do Indiańskiej Wioski "Hocioka", położonej w miejscowości Dąbrówka Dolna.W wiosce zgromadzono wiele rozmaitych przedmiotów, wykorzystywanych przez indian w życiu codziennym..

do wioski indiańskiej .

.park rozrywki,parki rozrywki w polsce, rozrywka i ndianie, wioska indiańska na festyny, wioska indiańska dla dzieci, wioska indiańska na wycieczkę, wycieczka do wioski nidiańskiej hokka hey, hokka hey na wycieczki, indianie na podkarpaciu, indianie w jaśle, prawdziwi indianie w polsce, fajna wycieczka dla dzieci do wioski indiańskiej, nowość dla dzieci, najlepsza wycieczka, super .Wycieczka do Wioski Indiańskiej Pocahontas.. Razem z nami pojechała klasa czwarta „c" pod opieką pani Ani Bartczak.. Na miejscu przywitał wszystkich Wódz Indiański, który zaprowadził dzieci do Mini ZOO.. Na miejscu przywitał przedszkolaków prawdziwy Indianin, który oprowadził ich po swojej wiosce oraz pokazał mini zoo, w którym wszyscy podziwiali .W dniu 10.06.2019 r grupa Biedronek wybrała się do Wioski Indiańskiej Pohachontas .W trakcie wycieczki przeszliśmy etapy wtajemniczenia w świat Indian.Oprowadzenie po Wiosce Indiańskiej przez Szamankę .Przyjęcie do szczepu indiańskiego - Dzikie BiedronkiMalowanie twarzyWręczenie pierwszych piWycieczka do wioski indiańskiej 10 czerwca klasa 1c wspólnie z klasą 2b wybrała się na wycieczkę do Rancha Zrębice, a mianowicie do pewnej wioski indiańskiej..

Gdy dojechaliśmy, przy bramie wioski spotkaliśmy Indiankę i wraz z nią udaliśmy się do szeryfa.

17 czerwca uczniowie klas 0-III zwiedzali wioskę indiańską WAPITI w Zalasowej kolo Tarnowa.. Name days: Elżbieta / Katarzyna / Klemens.. Dzieci pod okiem instruktorów nauczyły się: strzelać z łuku i z dmuchawki, rzutów włócznią, pokonywały indiański tor przeszkód.. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, zajęcia odbywają się w ogrzewanym pomieszczeniu, wyposażonym w miejsca siedzące, scenę wraz z oświetleniem, nagłośnieniem i sprzętem multimedialnym.Wycieczka do Wioski Indiańskiej 23.06.2015r przedszkolaki z „Zaczarowanej Dorożki" wyjechały na wycieczkę do Wioski Indiańskiej w Szczyżycu.. Środa, 25.11.2020 .. Tak to możliwe!. Uczestniczyły tam w warsztatach muzycznych, zabawach ruchowych, typowych dla indiańskich dzieci.. Wycieczkę zorganizowała i zasponsorowała Rada Rodziców naszego Przedszkola.. Długo zastanawiałyśmy się, czy deszcz nie pokrzyżuje nam planów, ale jak .WYCIECZKA DO OSTASZOWA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ „WOKINI" W dniu 19.. Pogoda dopisała, wszyscy we wspaniałych humorach wyruszyliśmy na spotkanie przygody.. Na miejscu na dzieci czekała Indianka i mnóstwo atrakcji.. Wyjazd udał nam się znakomicie, mieliśmy piękną, słoneczną pogodę i bardzo dobre humory.. Uczestnicy biorą udział w warsztatach rękodzieła, samodzielnie wykonują naszyjnik z bizonem lub trop dzikiego zwierzęcia.WYCIECZKA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ HOKKA - HEJ..

25 czerwca dzieci z grupy III i IV wybrały się na długo oczekiwaną wycieczkę do wioski indiańskiej w Szczyrzycu.

Program realizujemy bez względu na pogodę !. Poznały zwyczaje i .Wycieczka do Indiańskiej Wioski.. Wyjazd udał nam się znakomicie mimo niesprzyjającej pogody.Wycieczka do Wioski Indiańskiej.. 16 czerwca przedszkolaki ze wszystkich grup wyjechały dwoma autokarami na wycieczkę do Indiańskiej Wioski w Borzychach.. Dnia 28 września uczniowie klasy II , III a i III b wybrali się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej Wokini w Ostaszowie.. Poznali tam tradycje i obrzędy indiańskie, które niosą pożyteczne wartości związane z umiejętnością współpracy grupowej.Facebook Twitter Pinterest LinkedIn We wtorek 6 października pani Ula Balewska zorganizowała wycieczkę do Józefowa, do Wioski Indiańskiej.. Z okazji Dnia Dziecka w dniu 11.06.2018 r. uczniowie klas 1 uczestniczyli w wycieczce do Wioski Indiańskiej Pocahontas.. W trakcie wycieczki dzieci obejrzały osadę Indian, wioskę w jakiej żyli Indianie Równin Ameryki Północnej w XVIII - XIX wieku.Wycieczka do indiańskiej wioski - Hantajo, bardzo mi się podobała, i bardzo bym chciał pojechać tam razem z moją rodziną.. dzieci z klas 0 - III wraz z wychowawczyniami były na wycieczce w Szczyrzycu w Wiosce Indiańskiej.. Dzieci zostały powitane przez prowadzących w tradycyjnych strojach indiańskich, którzy wprowadzili je w świat indiańskich wierzeń i kultury.Słoneczne Zuchy - wycieczka do Wioski Indiańskiej .. Na miejscu animatorzy prowadzą gry i zabawy indiańskie.. Szkoła Podstawowa im.. Wydarzenie dodał(a) Lucyna Opido ponad 7 lat temu, wyświetleń 1993.. Szeryf .Przygody w Indiańskiej Wiosce?. Opublikowane: 2018-06-18.. Opublikowano 13 maja 2019 W poniedziałek, 13 maja 2019r., z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, przedszkolaki ze wszystkich grup pojechały do Wioski Indiańskiej HOKKA- HEJ w Kunowej koło Jasła..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt