Charakterystyka zenka wójcika z cytatami
Mieszkał we Wrocławiu ze swoim ojcem.. Jest wysportowanym szesnastolatkiem, niezwykle zwinnym i posiadającym zręcznościowe umiejętności.. Przemyślenia Julka o ZenkuCharakterystyka Zenka Wójcika "Ten Obcy" Zenon Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten Obcy".. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Jest wysoki i szczupły, bardzo sprawny fizycznie.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Ula zauwa y a chude policzki i szeroko roz o one adne brwi.Charakterystyka Zenka Wójcika Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: „Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Samotny, niekochany i z poczuciem odrzucenia, włóczy się po świecie w poszukiwaniu wujka.A oto pierwsza charakterystyka: Zenek Wójcik-Bohater lektury Ireny Jugielewiczowej pt. "ten Obcy" ma około 16 lat.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której .Charakterystyka Zenka Wójcika.. Jego matka zmarła, zaś ojciec posiada warsztat samochodowy.. Do Olszyn przybył z Wrocławia, gdzie po śmierci matki mieszka z ojcem - alkoholikiem, kierującym warsztatem samochodowym.Cytaty z charakterystyka zenka..

85% "Ten Obcy" charakterystyka Zenka Wójcika.

Zenek Wójcik to nastolatek pochodzący z Wrocławia.. To tylko wst p charakterystyki Zenka W jcika, bohatera ksi ki "Ten obcy" dalsza cz pracy, z kt rej pochodzi powy szy cytat znajdziesz na stronie:Charakterystyka Zenka z powie ci "Ten Obcy" .. Za opis wygl du Zenka pos u y cytat: "Le a teraz zwr cony ku wiat u.. Jego włosy i oczy są ciemne.. Mama Zenka nie żyła.Zenek uciek od ojca w poszukiwaniu swojego wuja Antoniego Janicy.". Jego ociec był alkoholikiem i często bił chłopaka.Zadanie: charakterystyka zenka wójcika Rozwiązanie:zenon wójcik jest głównym bohater książki pt 39 39 ten obcy 39 39 chłopiec ma szesnaście lat, kiedy był mały stracił matkę i wychowywał się ze swoim ojcem alkoholkiem, kóry się w ogółe nim nie interesowł musiał uciec z domu, aby odnależć wujka i poczuć się kochanym chłopic był odważny, ponieważ uratował dziecko z .Zachowanie Zenka przed wizytą u doktora Oparty ręką o palik płotu patrzył z niepokojeni w okna domku, rzucając co chwila spojrzenie na drogę, jakby chcąc sprawdzić, czy ma zapewnioną możność ucieczki.. Głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Niestety Zenek posiadał też negatywne cechy.. Tym obcym w powieści Jurgielewiczowej jest właśnie Zenek Wójcik..

Oprócz: Cytaty z charakterystyka zenka.

Gdy w zaciszu wyspy bohaterowie książki znaleźli Zenka wyglądał on strasznie: Siedział pod krzakiem w drelichowej kurtce i wymiętych spodniach.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: sprawozdanie z rozprawy Balladyny sprawozdanie z rozprawy Balladyny jak zrobić strój jaskółki kalendarz sianokosy opis obrazu lektura na angielski uep lektura na angielski uep kwiat ulicy opracowanieCharakterystyka - zobacz jak napisać charakterystykę, jaki układ elementów zastosować, jakie występują jej rodzaje, zapoznaj się z przykładem charakterystyki.Charakterystyka Zenka Wójcika.. Opisywana przeze mnie postać - Zenon Wójcik .. Gdy przybywa na wyspę nieopodal Olszyn jego twarz, szyja i ręce miały przykry, szarawy kolor, właściwy ludziom po długotrwałej .Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik to chłopiec szesnastoletni.. Ma 16 lat.Gdy był mały spotkała go tragedia zmarła mu matka i musiał zostać wychowywany przez ojca alkoholika który znęcał się nad chłopcem.Pewnego dnia postanowił uciec z domu aby nie zmarnować sobie życia i odnaleść swojego wujka Antoniego Janicę który jedynie mógł się nim zaopiekować i okazać mu miłość .Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Jego matka dawno zmarła, natomiast ojciec był alkoholikiem.Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści „Ten obcy"..

82% "Ten Obcy" - charakterystyka Zenka.

Pod dawno nie strzyżonymi, rozczochranymi włosami rysowała się .Zenek Wójcik to główny bohater lektury pt.'Ten obcy'.. Matka zawsze broniła go przed ojcem alkoholikiem.. Chłopak porzuca dom rodzinny, ponieważ umarła mu matka, a ojciec popada w alkoholizm.. Najbliższą mu osobą jest wuj Antoni Janica, brat mamy.. Przypominał psa, który boi się, że go uderzą, ale nie odchodzi, bo jest głodny.. Miał może czternaście, może nawet szesnaście lat.. Zenek Wójcik miał około 14-15 lat.. Jedną z nich była arogancja, którą często okazywał oraz nieufność spowodowana zachowaniem ojca wobec niego.. Jednym z głównych bohaterów powieści pt. \"Ten obcy\" jest Zenek Wójcik.. Wypracowanie (charakterystyka) na temat głównego bohatera książki Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy", Zenka Wójcika.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: „Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Chłopiec udawał samowystarczalnego, co zmusiło go do kradzieży jedzenia.. Powodem tego było to, że jego ojciec pił i znęcał się nad nim.. Mieszkał tam z mamą i ojcem, lecz po śmierci mamy uciekł z domu.. Od czasu śmierci matki mieszkał z ojcem, któremu niepotrzebny jest syn (pije tylko wódkę i znęca się nad synem..

Chłopiec chciał odnaleźć wujka Antka Janicę, by u niego zamieszkać.Zenek Wójcik - charakterystyka.

Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Zanim przybył do Olszyn mieszkał we Wrocławiu z ojcem, który go bił i znęcał się nad nim.. Jego matka zmarła wcześniej.. To główny bohater powieści dla młodzieży Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy".. Twarz, szyja i r ce mia y przykry, szarawy kolor, w a ciwy ludziom po d ugotrwa ej podr y bez mo liwo ci umycia si i zmiany ubrania.. Jego matka nie żyła.Charakterystyka Zenka Wójcika.. Matka Zenka umarła, gdy był jeszcze mały.. Mieszkał w Warszawie, ale uciekł z domu w poszukiwaniu swojego wuja- Antoniego Janicy.Charakterystyka Zenka Wójcika.. Jest obcy tylko na początku, kiedy pojawia się nie wiadomo skąd i nie chce nic o sobie powiedzieć, jednak z czasem zaprzyjaźnia się z miejscowymi dziećmi i w końcu odnajduje wuja.Zenek Wójcik - charakterystyka postaci.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.Charakterystyka Zenona Wojcika z powieści "Ten Obcy".. Pochodził z Wrocławia.. Uciekł z domu ponieważ czuł się niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.. Miał może czternaście, może nawet szesnaście lat.. Ma chude policzki i szeroko rozłożone, ładne brwi.. Gdy mama żyła, to broniła go przed ojcem, ale po śmierci nie miał go już kto bronić.Musi uciec z domu, by nie zmarnować życia i znaleźć wujka, który jedyny mu został, i który jedyny może stworzyć mu dom.. Zenek Wójcik to tytułowy bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. „Ten obcy".. Jest to opowieść o nastoletnim chłopcu, którego kontakty z ojcem alkoholikiem po śmierci matki zaostrzają się.Charakterystyka zenka z cytatami.. 84% Charakterystyka Zenka Wójcika.I gdybyśmy byli razem z Zenkiem - marzy - to mogłoby się tak przytrafić, że to właśnie ja uratowałbym go przed niebezpieczeństwem… A gdyby miał tajemnicę, to nie zdradziłbym jej nikomu, żeby nie wiem co… I Zenek dziwiłby się (i wszyscy inni też), że chociaż młodszy, mogę zrobić to samo, co starszy.Charakterystyka Zenka Wójcika („Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej) Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. 63% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury pt. "Ten Obcy"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt