Sprawdzian z opowieści z narnii
Co było znakiem rozpoznawczym bobra?. Publikacje nauczycieli.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Patyczak 3 lata temu.. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Piotr.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Kto jest autorem tych słów?. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Sprawdzamy znajomość tekstu - Które zdania są prawdziwe?. NAGRODY MI Ś co 5 punktów .Łucja - najmłodsza z rodzeństwa, bardzo wrażliwa, życzliwa, odważna, o dużej wyobraźni twórczej, kocha bardzo swojego brata, nie czuje do niego urazy, wybaczyła mu wszystko, pragnie go uratować za wszelką cenę..

Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.Może znacie "Opowieści z Narni" (autor: C.S. Lewis)?

Lew, czarownica i stara szafa" .. - kanały z cytatmi z książek i osobno z piosenek, filmów, seriali itp. - specjalne role (rola swojej ulubionej książki i ulubionego gatunku literackiego) - poziomy i rolę za poziomy - Bota muzycznego i specjalny kanał RadyjkoTest ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Postacie i gatunki filmowe.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 75% Recenzja Opowieści z Narnii; 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Sprawdź się!. PS Proszę, pisazcie komentarze, a jeśli macie i chcecie, to w komentażach podawajcie też swojego funtest,a.TEST Z ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" szczegółowy.. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. 70% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. Gdy jedna z głównych bahaterek powieści, Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło latarni..

Przypomnij sobie biblijną opowieść o stworzeniu świata.Krzyżówka "Opowieści z narnii" Chodzi mi o czesć "Lew,czarownica i stara szafa".

4.Polowało na niego królewskie rodzeństwo 5.Wskazał dzieciom drogę do Pana Bobra 6.Efekt złości czarownicy 7.Tumnus tak nazywał kraj,z którego .Zalecał spotkanie z Aslanem, prawowitym królem Narnii, który był lwem.. "Opowieści z Narnii.. Lew .Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Podczas II wojny światowej czwórka rodzeństwa zamieszkuje na wsi w domu ekscentrycznego profesora.. Lew, Czarownica i stara szafa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. "Opowieści z Narnii.. Mieli się z nim spotkać przy kamiennym stole i tym samym wypełnić proroctwo, że złe czasy w Narnii przeminą, gdy dwóch synów Adama i dwie córki Ewy zasiądą na czterech tronach w Ker-Paravel.Opowieści z Narnii.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. Kompletnie nie wiedziała co zrobić, gdzie iść.. // odp.PRÓBNY SPRAWDZIAN W SZÓSTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ „Z wizytą w Narnii" Źródło nr I Przeczytaj uważnie tekst Raz jeszcze rozejrzał się wokoło i doszedł do wniosku, że to miejsce nie bardzo mu się podoba, wobec czego już postanowił wracać do domu, gdy nagle, gdzieś daleko w lesie, odezwał się dźwięk dzwoneczków.. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1.. // odp.. Jak dzieci wydostały się z Narnii?.

Nagle zauważyła, że zbliża się do niej jakaś postać.test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaSprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.

Kto był ich pierwszym przewodnikiem w Narnii?. Jeśli chcecie sprawdzic, na ile, rozwiążcie mój test o pierwszej części + dwa pytania ze wszystkich części.. Przedszkole; Szkoła podstawowa I-III .Akademia pana Kleksa i Chłopcy z Placu Broni, W pustyni i w puszczy, Opowieści z Narnii, Tomek w krainie kangurów, Pinokio, Tajemniczy ogród, Charlie i fabryka czekolady, Hobbit, Mały Książę, Zemsta, Dywizjon 303, Romeo i Julia, Stowarzyszenie umarłych poetów, Krzyżacy, Pan Tadeusz.„Opowieści z Narnii.. Ogólna wiedza filmowa.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa - test.. Czym jest Narnia?. Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.. Szukaj publikacji.. Kto 2 wszedł do krainy Narnii.. Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - karta pracy 1 Anime .Moją ulubioną przygodą z lektury "Opowieści z Narnii" jest ta, w której Łucja spotkała Fauna Tumnusa.. Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa.. Opowieści z Narnii.. Czy to żart?. Powstanie świata w Biblii; Przedstaw przykłady znanych Ci z literatury, filmu, sztuk plastycznych wizji końca świata .Porównaj je z biblijną Apokalipsą.. Zawsze była posłuszna Aslanowi, doceniała to, co uczynił dla jej brata.75% Recenzja Opowieści z Narnii; 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii"..

Bieg przez epoki - szybki sprawdzian wiedzy ogólnej.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012.

Co na obiad przygotowała pani Bobrowa?Porównaj biblijną opowieść o początkach z greckim mitem.. Porównaj rycinę Albrechta Durera z tekstem Apokalipsy św.Jana.. Udostępnij.. Proszę o odpowiedzi na pytania: 1.Zamek nad wschodnim morzem 2.Pani Bobrowa dostała ją od św.Mikołaja 3.Olbrzym,któremu Łucja pożyczyła chusteczkę.. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. .Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa; Opowieści z Narnii.. Autorem książki jest C.. Powodzenia!. Co zabrały z szafy?. Quiz w Poczekalni.. ZapraszamyTest wiedzy o Opowieściach z Narnii..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt