Test o ani z zielonego wzgórza
Ania z Zielonego Wzgórza.. Rozpoznasz gry o kotach na telefon?. Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieJesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Rozpocznij test.. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.Ania z Zielonego Wzgórza - test wiedzy o lekturze GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Gwara poznańska popularność: 537 dodał: Alberto: Balladyna popularność: 116713 dodał: madziqa: rodzaje .Plik ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • Data dodania: 14 lis 2013 Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .Ania z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) .. TYLE LAT I WCIĄŻ NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ DLACZEGO W POLSKIEJ WERSJI ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA, ZARÓWNO W KSIĄŻCE JAK I W FILMACH MAŁGORZATA JEST MAŁGORZATĄ A NIE TAK JAK W ORYGINALE RACHEL.. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?.

Treść ...Test Ania z zielonego wzgórza !

Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 276962.. Ania z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) 720p 01:28:49.. 9247 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.Ania z Zielonego Wzgórza- Test 20 Pytań by ewelina_jordan.. ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA - KONTYNUACJA CZ 1 - cały film, polski lektor .. 01:25:00.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.docCzas akcji „Ani z Zielonego Wzgórza" Charakterystyka bohaterów „Ani z Zielonego Wzgórza" Charakterystyka Gilberta Blythe Charakterystyka Diany Barry Charakterystyka Małgorzaty Linde Charakterystyka Maryli Cuthbert Charakterystyka Mateusza Cuthberta Lucy Maud Montgomery - biografia Gatunek i budowa powieści „Ania z Zielonego .„Ania z Zielonego Wzgórza" - test 1. poleca 83 % 7239 głosów.. Zostań manicurzystką na jeden dzień!. Skomentuj.. Życzę wam powodzenia!.

Sprawd ź cofnij ...Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.

by dobiena.Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. Lektury szkolne.. Co Ania dodała do ciasta?. Miłego rozwiązywania!Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. a) Cukier - puder b) Krople walerianowe c) Olejek pomarańczowy d) Olejek cytrynowy 3.. Udostępnij.. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Dla kogo siostry z bajki "Zosia z ulicy Kociej" urządziły pogrzeb?Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Z którą Atomówką mógłbyś się zaprzyjaźnić?. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Ogólna wiedza literacka .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1. a) Na zielono b) Na fioletowo c) Na czarno d) Na różowo 2.. Ania, nie Anna (2017) S01E01 PL .. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. *.136.24) 2019 .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

!Ania z Zielonego Wzgórza - test.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) .. Inne testy z kategorii.. .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Gdzie znajdował .» Strona główna » Język polski » Modernizm » Ania z Zielonego Wzgórza.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2. .. mam z tego niedługo test i się to może przydać bardzo Odpowiedz.. Na jaki kolor Ania ufarbowała sobie włosy?. Głosowanie!Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Jak miała na imię siostra Zosi z ulicy Kociej?. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1898 b) 1901 c) 1908 d) 1882 RozwiązanieAnia z Zielonego Wzgórza - streszczenie.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.. Dorota 5 lat temu.. Czy znasz systematykę człowieka?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .. "Ania z Zielonego Wzgórza" - najważniejsze momenty, test dla sprawdzenia wiadomości.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Rozwiąż test!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.. Test: Największym kompleksem Ani były: a) podbródek i dłonie b) kształt głowy i sposób chodzenia c) włosy i piegi ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt