Napisz w zeszycie trzy podobne dialogi użyj wyrażeń z ramki
2010-01-22 21:52:12; przeczytaj poniższy dialog i uzupełnij luki (1-7) w tekście.. Użyj wyrażeń z ramki: władca, urzędy, sejm, decyzje o wojnie i pokoju, sądownictwo, skarb, pieniądze, wojsko To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPotrzebujesz pomocy z pracą domową?A może chcesz dać wsparcie swojemu dziecku podczas wspólnej pracy nad szkolnym materiałem?. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. 4 Pracujcie w .Zadanie: uzupełnij dialog wyrazami z ramki czasowniki napisz w Rozwiązanie: 2 ago 3 missed 4 didn t come 5 did you do 6 took 7 did you see 8 saw 9 didn t Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Pamiętaj, by użyć czasownika we właściwej formie.. Musisz dodać jeszcze trzy inne wyrazy.. 114 (Utwórz pytania do podanych odpowiedzi i zanotuj je w zeszycie) 3/ str.114 (Napisz w zeszycie dialog w języku niemieckim na podstawie podanych informacji w języku polskim) MUZYKA 28.04.2020 Proszę poświęcić czas tej lekcji na nadrobienie zaległości z lekcji poprzednich.. Wykonaj zad.. SB 86/4 Jak wyrazisz prośby i propozycje w poniższych sytuacjach?. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz w zeszycie trzy podobne dialogi..

Napisz w zeszycie dialog korzystając z zad.1.

SB 86/2 Napisz wyrażenia w zeszycie i przetłumacz.. Skorzystaj z banku wyrażeń w zeszycie ćwiczeń.. Napisz post w j.angielskim.. Napisz o swoich czynnościach, które wykonujesz codziennie, czasami, w weekend albo nigdy.. 2020-12-15 08:46:54 Co oznacza fraza tip pon it (w piosence o tańcu) 2020-12-13 18:42:25UUzupełnij pytania, korzystając z wyrażeń w nawiasie.. Zajęcia świetlicowe Temat: Światowy .2/str.. Każda ocena wystawiana w najbliższym czasie będzie miała wagę 1.. 09Writing 7 Napisz w zeszycie zdania na temat miejsca, w którym mieszkasz.. Zeszyt ćwiczeń p.. 2010-09-11 18:43:59 Uzupełnij dialog, używając wyrazów z ramki 2013-03-21 20:05:00Dialog pisany lepiej się prezentuje po przycięciu i zredagowaniu go.. Użyj fraz z ramki.. 2011-02-10 20:05:03; Ułóż pytania z podanych wyrazów i wyrażeń.. Sprawdź poprawność swojej pracy.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij zdania odpowiednią formą czasowników w nawiasach i użyj be going to.. Pamiętaj aby zmienić niebieskie wyrażenia.. Podpowiem, że musisz użyć czasu present continuous.. B: I'm Playing Basketball.Na odesłanie pracy macie trzy dni robocze od dnia, w którym odbywa się dana lekcja.. Skorzystaj z dialogu ze str. 25.. Odrabiamy.pl to nie tylko portal learningowy, ale i praktyczna aplikacja, dzięki której usprawnisz rozwiązywanie zadań domowych.W naszej bazie znajdziesz większość przedmiotów szkolnych i przypisane do nich setki aktualnych podręczników, z których .Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Podajcie przykłady wyrażeń przyimkowych?.

Napisz w zeszycie 1 dialog w oparciu o przykład i wyrażenia z zad.

Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Future-przyszłość intentions-intencjeZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Do każdej z pozostałych czterech sytuacji napisz krótki dialog.. a/an … There is a/an … and There are two .Napisz wypracowanie w formie rozprawki problemowej z teza ,max.150 slow .Rozwaz Przedmiot: Język polski / Liceum 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań 0 rozwiązańGrammar Reference str. 24 6a Korzystając z tabelki, napisz w zeszycie zdania zgodne z prawdą.. Dorysuj trzy przedmioty, których brakuje na rysunku.. Użyj wyrażeń z ramki Pierwsza ramka: doing homework,playing basketball,studying Engl…Napisz w zeszycie trzy podobne dialogi Użyj wyrażeń z ramki Proszę o szybką odpowiedź 1 Zobacz odpowiedź .. , - opisz co zrobili inni ludzie obecni przy tym wydarzeniu.. Do każdej z pozostałych czterech sytuacji napisz krótki dialog.. Wczytuje się w każde słowo i szuka w nim znaczenia ważnego z punktu widzenia fabuły, gdy tymczasem nie każda rozmowa w realnym życiu ma takie znaczenie.Napisz, co było wspólne, a co oddzielne dla Polski i Litwy po unii lubelskiej.. 5, ostatnie na dziś.. Możesz użyć postaci z obrazka i zapytać o nie..

Uzupełnij zdania używając wyrazów z ramki.

SB 86/4 Jak wyrazisz prośby i propozycje w poniższych sytuacjach?. B. 68/5- napisz zasady do gry na podstawie obrazków, użyj HAVE TO oraz wyrażeń z ramkiIV.. 1-22 2021-01-14 14:25:46; Nagrania gwarowe - Polskie teksty gwarowych z ilustracją dźwiękową 2021-01-13 13:07:34; Z czym można porównać obraz pod tytulem Daniel w jaskini lwów .jaką role pelnia lwy i z czym mozna je porównać, i jak sie wiążą .W pierwszym zadaniu trzeba utworzyć zdania w czasie Perfekt, a w drugim przetłumacz z polskiego na niemiecki 2020-12-16 20:54:07 Praca domowa z niemieckiego liceum.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz W Zeszycie Trzy Podobne Dialogi.. Zapoznaj sie z punktem 1 i przykładowym dialogiem w dymkach.. 7/78 Napisz zdania używając czasowników i wyrażeń z ramki oraz konstrukcji be going to.. 1 English 2 Italian 3 Polish 4 French 5 Egyptian Umiem zadawać pytania z did w czasie przeszłym i udzielać na nie odpowiedzi.. Użyj czasu past continuous?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. SB 86/2 Napisz wyrażenia w zeszycie i przetłumacz..

5/46 Uzupełnij zdania słowami z ramki.

Użyj wyrażeń z ramnki.. Gotowy dialog prześlij mi na maila do 24.04.. Skorzystaj z banku wyrażeń w zeszycie ćwiczeń.. Posłuchaj nagrania i wskaż na rysunku miejsca, w których powinny znaleźć się przedmioty wymienione w ramce.. 2012-10-15 19:29:22 Uzupełnisz dialogi wyrazami z ramki za dobrze naj?. Wykonaj ćwiczenia z ćwiczeniówki: Ex.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Skills Przeczytaj dialog.. Język polski "oblicza epok" 1.1 zakres rozrzezony str.310 zad.. Użyj Wyrażeń Z Ramki.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów, tak aby osoba nie znająca polecenia w j.polskim uzyskała w nim wszystkie wskazane .Napisz w zeszycie trzy podobne dialogi.. Ex 5 - Znajdź w wykrerślance nazwy części ciałai wpisz je w odpowiednie miejsce.. Napisz 7 zdań i wyślij je na email do .Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. - On nie musi praować w weekend ( Taką ma umowę z pracodawcą) Bp.. Użyj wyrażeń z ramki.. Korzystaj ze zwrotów z lekcji.Ułóż podobne trzy pytania i zapisz je do zeszytu.. Czytelnik nie życzy sobie naturalnej mowy, chce mowę, która nakręca fabułę, która jest do czegoś potrzebna.. Zapoznaj sie z punktem 1 i przykładowym dialogiem w dymkach.. Korzystaj ze zwrotów z lekcji.He DOESN'T HAVE TO work at weekends..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt