Napisz po niemiecku co robisz w wolnym czasie
na 1 str z zeszytu Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Po szkole wracam prosto do domu (tj. ok. 14:30) i strasznie się nudzę.. Najważniejsze jednak, by nie mieć przy okazji wyrzutów sumienia, że zrobiło się coś, co sprawiło przyjemność, ale mieć przy tym poczucie straconego czasu.. Mógłbym się pouczyć jednak nie mam czego.Co robisz zazwyczaj w wolnym czasie?. Jeśli nachodzą cię myśli, że mogłeś w tym czasie zrobić coś innego, poszukać sobie .Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. W tygodniu nie mam zbyt wiele czasu na swoje hobby.. Jestem zwolennikiem sportu.w wolnym czasie - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Przykłady użycia - "W czasie wolnym zwykle.". rozpocznij naukę .. Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.. 16.Powiedzieć, co dana osoba robi w wolnym czasie.Plik wypracowanie po niemiecku co robisz w wolnym czasie.pdf na koncie użytkownika andreaog • Data dodania: 13 kwi 2015Ogłoszenia o tematyce: co robisz w wolnym czasie po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę Hip hop w Rewanżu , chodzę na spacery , spotykam się z przyjaciółmi .. i jeszcze coś podobneee ,.. Z góry Dzięki !~Przykłady użycia - "wolny czas" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

- Co robisz w wolnym czasie?

i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Najczęściej spędzam czas wolny na powietrzu.. Słuchaj i powtarzaj.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań po niemiecku o tym co robisz w wolnym czasieSprawdź tłumaczenia 'Co robisz w wolnym czasie?'. jak żyć za granicą Wszystko, co musisz wiedzieć o życiu w innym państwie Więcej .Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. 15.Powiedzieć, że dane zajęcie mi się podoba lub nie podoba.. po niemiecku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Przydatność 60% "My usualiday" a)jak wygląda twój dzień codzienny, b)o swojch zwyczajach i czynnościach w czasie wolnym, c)co lubisz robiić w czasie weekendu.. Musze do wtorku napisać kilkanaście zdań na temat jak spędzam wolny czas.. 2011-02-17 14:19:42 Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie .. 13.Zapytać rówieśnika, jak spędza czas wolny.. Widzę panią wychodzącą z pokoju nauczycielskiego.Co robisz w wolnym czasie?. Nie będę ukrywała, że jestem kompletnie pusta z niemieckiego i pojęcia nie mam jak to napisać a murze poprawić oceny bo jestem w klasie maturalnej i niedługo zaczynają mi się fakultety i kończy mi się j. niemiecki.Język Niemiecki - Napisz co robisz w wolnym czasie , minimalnie 10 do maxymalnie 15 zdań ..

Czas Wolny po niemiecku 0 65 fiszek VanmerX.

To wcale nie jest trudne, a ogranicza się do użycia, któregoś z tych trzech zwrotów: Was machst du in deiner Freizeit?. Przy tym to 15 zdań ma być jak najbardziej wyszukane.A co ty robisz w swoim czasie wolnym?. Przykłady użycia.. Mam 15 lat i mieszkam w bloku na parterze.. rozpocznij naukę .. forma spędzania wolnego czasu, czynności wykonywane w wolnym czasie .. W tym celu odwiedziłam Gimnazjum nr 3 w Ostrowie Wlkp.. - in der Freizeitnapisz po niemiecku zdania co robisz w wolnym czasie 8.. - rozwiązanie zadaniaW wolnym czasie można też po prostu poleżeć bezczynnie i w ten sposób odpoczywać.. na język Niemiecki.. Zwykle wolne chwile poświęcam na własne przyjemności.. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.. 2010-05-06 17:49:54Przykłady użycia - "Co robisz w wolnym czasie?". Mam wiele pomysłów.. Często nie wiemy jak zapytać koleżankę, czy kolegę o jego, czy jej zainteresowania po niemiecku.. W zależności od kaprysu nauczyciela od 3 do bagatela (!). Najpierw zapytam co na ten temat sądzą nauczyciele.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. W domu mam czysto, więc porządki też odpadają.. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Przydatność 65% Wolny czas młodzieży - komputer.. Zapraszam serdecznie na kolejną lekcję z cyklu Ich spreche Deutsch - Przydatne zwroty - czas wolny..

Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'Co robisz w wolnym czasie?'

Mam komputer i Playstation 2, ale chcę spędzić wolny czas na robieniu czegoś pożytecznego.. Spotykasz się z przyjaciółmi czy po prostu leniuchujesz?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Co robisz wolnym czasie?. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Czwartek 23 listopada, postanowiłam dowiedzieć się co młodzież robi w wolnym czasie.. po niemiecku.. 14.Zapytać rówieśnika, co sądzi i danym zajęciu.. Polish I tak następne 10 lat spędziłem na czytaniu o wronach w wolnym czasie .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. .co robisz w wolnym czasie po niemiecku?. j.w To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćCzas Wolny po niemiecku.. Jakie jest twoje hobby?. Jeździsz na rowerze?. Już za moment będziesz w stanie w prostych zdaniach wyrazić to po niemiecku.. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę Hip hop w Rewanżu , chodzę na spacery , spotykam się z przyjaciółmi .. i jeszcze coś podobneee ,.Hobby po niemiecku - jak się zapytać.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.potrzebuje 10 zdan co robisz w wolnym czasie po niemiecku 1. osoba 2.czasownik musza byc po kolei napiszcie ze gram w piłke tancze jezdze na rowerze serfuje na necie czyta m ksiazki ucze sie pisze listy spotykam sie z kolegami] słucham muzyki z góry dziekuje :DProszę o pomoc !.

po niemiecku.

Was sind deine Hobbies?12.Powiedzieć, jakie są moje zainteresowania i co robię w czasie wolnym.. Praca musi zawierać od 50 do 70 słów.. Co znaczy i jak powiedzieć "w wolnym czasie" po niemiecku?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt