Test ania z zielonego wzgórza klasa 6 samequizy
Klasa Propozycja Link 1a,1b .. Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Motyw .Propozycje biblioteki dla poszczególnych poziomów na najbliższy tydzień 27-30.04.2020 W tym tygodniu proponuję quizy z lektur!. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyAnia z Zielonego Wzgórza - test.. Fajny Quiz ️Czy pamiętasz rudowłosą dziewczynkę z Zielonego Wzgórza?. Udostępnij Udostępnij wg Paniodpolskiego3.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1882 b) 1908 c) 1898 d) 1901 RozwiązanieTest ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Edytuj elementy.. Mam 15 na 17 dostane 1 lub 2.Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Miłego rozwiązywania!Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Podobne działy .. Klasa 6.. Dorota 5 lat temu.. Jaka jest geneza utworu?. Polub.. Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .1) Jak nazywa się autorka powieści ?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012"Ania z Zielonego Wzgórza" - "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - Ania z Zielonego Wzgórza - Ania z zielonego wzgórza..

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

Więcej.. Od Ani znikąd do Ani z Zielonego Wzgórza Rysunek z opisami.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.Lektury uzupełniające w klasie 6 w roku szkolnym 2020/2021: Aleksander Dumas - Trzej muszkieterowie Joseph Rudyard Kipling - Księga dżungli Marcin Kozioł - Skrzynia Władcy Piorunów Stanisław Lem - Cyberiada (fragmenty) Kornel Makuszyński - wybrana powieść Lucy Maud Montgomery - Ania z Zielonego WzgórzaTest znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" 1. wg Paniodpolskiego3.. Rozwiąż test!Klasa 6 - L. M. Montgomery: Ania z Zielonego Wzgórza - test „Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. 6) O czym marzyła Ania?. Klasa 6 Polski.. Spróbuj też!Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Czarny Nosek przez swoją ciekawość świata często pakuje się w kłopoty.Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. "Ania z Zielonego Wzgórza" - "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - Ania z Zielonego Wzgórza - Ania z Zielonego Wzgórza- krzyżówka ..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Ania z Zielonego Wzgórza - test Koło fortuny.. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3. .. Klasa 6 - Części zdania, cz. 1. .. *zaciera rece* No cóż z chęcią wrócę do tej lektury… Miałam ją bodajże w 5 klasie ?. Najnowsze wpisy.. Dołącz do nas!. Klasa 6 Polski.. Klasa 7-8: „Dziady cz. II .Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Test: Na czyje zaproszenie Ania i Diana pojechały do Charlottetown?. Skomentuj.. a) o pierścionku, b) o sukience z bufiastymi rękawami, c) o psie.Test z Lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Poziom Trudny.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile pamiętasz przygody dziewczynki z Avonlea.. Przekonamy się!. Matematyka.. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Test składa się z 12 pytań.. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. Błąd Ania spadła z dachu i SKRĘCIŁA KOSTKĘ.. Sprawdź .. „Ania z Zielonego Wzgórza" - test 3 „Kapelusz za 100 tysięcy" - test 1• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Jesteś bardziej podobny do Zuko czy Azuli z kreskówki „Avatar: Legenda Aanga"?Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza..

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Test.Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.

Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. 5) Na jaki kolor Ania przefarbowała włosy?. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucie4) Dlaczego Maryla była rozczarowana, gdy Ania przybyła na Zielone Wzgórze?. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Spróbuj też!. Życzę wam powodzenia!. Rozpocznij test.. Popularne tagi.Bardzo Dobry Quiz!A co do Tego,że Niby ,,W quizie jest Błąd" To Nie!Nie Ma (: Mateusz Zmarł Na Atak serca ale z Powodu Który jest Podany w odpowiedzi Quizu (: Generalnie Teraz Mam Anię jako lekturę Więc Sprawdzam się na testach wiedzy (: Pozdrawiam Serdecznie!Może ci pomorze przy kartkówce na lekcji,warto spróbować .. Literatura Ania z Zielonego Wzgórza - test.. a) czerwony, b) zielony, c) fioletowy.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Literatura "Ten obcy" - test znajomości lektury.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. 9470 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Literatura Test z lektury "Ten obcy" - poziom trudny .. Klasa 6.. Udostępnij.. Matematyka.. Ania z Zielonego Wzgórza..

15 pytań i jeden kolor - ŻÓŁTY.klasa 6 Lektury uzupełniające „Ania z Zielonego Wzgórza" - test 1.

wg Golechnowicz.Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Osadź..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt