Opisz swój plan lekcji w języku niemieckim
Na przykład: Wann hat Sandra Kunst?. działu w dniu 21 stycznia 2021 r. Uwaga!. W celu napisania dobrego planu lekcji w języku niemieckim na pewno przydadzą Ci się dni tygodnia po niemiecku dostępne pod tym linkiem - dni tygodnia po niemiecku.. Język niemiecki Szkoła podstawowa Opisz swój plan lekcji.. Chodzi mi o jakieś przykłady jak jakieś macie.. Obecnie pracuję zawodowo, udzielam korepetycji z języka niemieckiego w toku indywidualnym oraz prowadzę tę stronę.Wspólne świętowanie możecie umilić sobie oglądając film w języku obcym lub grając w planszówkę językową.. Zapisz proszę temat lekcji.. biegam(od 17 -19) śr. pływam(od 17 -19) czw.. Cele muszą mieć odpowiednią formę i treść.Najbardziej wiarygodny niemiecki słownik języków obcych.. Przykład opisu miasta po niemiecku.. Dzisiejszy wpis będzie trochę nietypowy.Umiejętność posługiwania się przeczeniami w języku niemieckim.. Nauczysz się zadawać pytania rozmówcy - jak się nazywa, gdzie mieszka, skąd pochodzi.W tej lekcji dowiesz się kiedy stosuje się czas przeszły niemiecki Perfekt oraz jak się go tworzy.. Powtórz słówka z działu - strona 38-39 w podręczniku.. !Szukasz prac z przedmiotu język niemiecki w gimnazjum?. Przykładowy opis Warszawy w języku niemieckim.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Cele uczenia się w języku ucznia O zaplanowanych celach lekcji poinformujesz swoich uczniów, dlatego prze-redaguj je tak, aby były dla nich zrozumiałe..

PL "plan lekcji" po niemiecku.

Zobacz politykę cookies.1 Język niemiecki WYMAGANIA PRZEDMIOTOWE DLA KLAS IV-VI I.. To wszystko 😀Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. We wtorek mam wiedzę o społeczeństwie, hiszpański, angielski, niemiecki i fizykę.. słucham muzyki(od 17 -19)Scenariusz lekcji języka niemieckiego w szkole podstawowej .. Moja szkoła leży w Krakowie.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.. .Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. der Stundenplan - plan lekcji.. Wszystko zależy od Waszej kreatywności.. Powiedz, jaki jutro będziesz miał plan lekcji.w jasnej, zrozumiałej formie; należy pamiętać o nim podczas lekcji oraz podsumować go na jej zakończenie.. Ćwiczenia .. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej..

Dobrze byłoby znać 'plan lekcji' w j niemieckim.

W środę mam chemię, plastykę, angielski, niemiecki, polski i historię.. Rysunki można przesłać na maila lub WhatsApp podany w dzienniku elektronicznym.. W wolnym czasie gram w squasha.. Na dzisiejszej lekcji utrwalisz sobie nazwy przedmiotów szkolnych i napiszesz swój plan lekcji.. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.. Wykonaj ćwiczenia na stronie 42 i 43 w zeszycie ćwiczeń.. Możliwości jest bardzo wiele.. Warto wiedzieć, że Perfekt jest tym popularniejszym i częściej używanym czasem - to nie znaczy, że używa się go zawsze.. Bo mam jutro kartkówkę z niemieckiego.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.oraz opisywać swój plan lekcji, wygląd i charakter ludzi i zwierząt, upodobania swoje .. • rozumie niewielką część wypowiedzi w języku niemieckim różnych osób, .. - w prosty sposób opisać - liczyć w zakresie od 20 - opowiedzieć o swojej rodzinie - zapytać o imię, wiek, .W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. 9,10 z zeszytu ćwiczeń.Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opis miasta po niemiecku - wzór z tłumaczeniem..

- i opisz pomieszczenia w j. niemieckim.

CELE LEKCJI: Uczniowie potrafią: - zapisać i przeczytać godziny w języku niemieckim w sposób formalny i potoczny, - opisać swój dzień w języku niemieckim,Plan lekcji po niemiecku.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. W poniedziałek mam siedem lekcji.. Sprawdź w Sciaga.pl.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.- Umiem przedstawić swój plan lekcji.. Od czterech lat uczę tego języka.. 4,5 z podręcznika (w zad.. "plan lekcji" - niemieckie tłumaczenie.. Znajdziesz tu materiały do nauki, definicje, przykłady, wskazówki dotyczące wymowy i trener słownictwa.Tłumaczenie słowa 'plan lekcji' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Zadanie domowe: Naucz się na pracę klasową z II.. Święta z językiem obcym to nic strasznego 🙂 Boże Narodzenie po niemiecku.. Dla chętnych zad.. 5 wykorzystaj materiał słowny zamieszczony w części Nimm mich mit!). POZIOM: klasa 7, szkoła podstawowa, DATA: 25.02.2020.. Podziękuj Napisz do mnie!Narysuj plan swojego mieszkania/swojego domu - jak w zadaniu 2 str.68 podr.. TEMAT: Powtórzenie wiadomości Uhrzeit - czas zegarowy..

plan lekcji {m.}

Będzie np trzeba napisać plan lekcji na poniedziałek i na czwartek, albo np takie pytanie jakie lekcje masz w piątek?itd.Opisz swój plan lekcji.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten .. Plany na przyszłość / meine Zukunftspläne.. Szlifuj swój niemiecki;Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Ulubione jedzenie / Lieblingsessen.. Obecnie pracuję zawodowo, udzielam korepetycji z języka niemieckiego w toku indywidualnym oraz prowadzę tę stronę.Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Mam matematykę, geografię, biologię, dwie godziny wf-u, polski i muzykę.. Poznasz podstawową zasadę budowania pytań w języku niemieckim.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.. Przypomnij gramatykę - strona: 40 i 41 w podręczniku.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej w pon.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Perfekt i Präteritum to dwa czasy w języku niemieckim, w których mówi się o przeszłości.. Będziesz pracować z podręcznikiem na stronie 84-85, oraz z zeszytem ćwiczeń na str.46.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.- opisać swoje dolegliwości (np. ból głowy) - zapytać rozmówcę, co mu dolega - poinformować, że rozmówca dostanie zwolnienie lekarskie - nazwać formy lekarstw w języku niemieckim (np. krople, maść, tabletki, żel) - zapytać, jak często należy zażywać lekarstwa - zapytać, czy powinien leżeć w łóżkuPytania w języku niemieckim tworzymy: słowo pytające + czasownik + osoba + reszta.. Czegoś zapomniałem… o tak!. Na lekcjach języka niemieckiego uczniowie przyswajają wiadomości, zdobywają umiejętności i są oceniani w zakresie: - czytania ze zrozumieniem, - rozumienia ze słuchu, - mówienia, - pisania, - gramatyki, - słownictwa..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt