Test z lektury mikołajek i inne chłopaki
Wybierz prawidłową odpowiedź.. Mieszkają we Francji, w domu z ogrodem.. Więcej"Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Czas akcji: szkolne miesiące Miejsce akcji: Francja Bohaterowie: Gotfryd - bogaty tata Ananiasz - pupilek pani, nosi okulary Kleofas - najsłabszy uczeń Alcest - ciągle je Rufus - tata jest policjantem Euzebiusz - najsilniejszy z chłopców Maksencjusz - ma najdłuższe nogi, najszybciej biega Mikołaj .Streszczenie krótkie.. Eliza_Kosko 3 lata temu.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!W tym quizie dowiesz się na jakie dwie oceny przeczytałeś/aś lekturę.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny znajdziecie na .Mikołajek w formie e-booka to książka napisana przez Rene Goscinny, a zilustrowana przez Jean-Jacques Sempe.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Prezentacja bohaterów // odp.Mikołajek to główny bohater książeczki „Mikołajek i inne chłopaki".. Rodzice i siostra Jadwinia; .. Test wiedzy o Gellercie Grindelwaldzie.. Sprawdź .. Lektury obowiązkowe Lektury uzupełniające „Dynastia Miziołków" „Magiczne drzewo.. 2011-05-25 07:38:34Mikołajek - streszczenie utworu René Goscinny.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J.J Sempe..

Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.

Jego tata ciężko pracuje, zaś mama zajmuje się na co dzień domem.. Czerwone krzesło" - test 2 „Magiczne drzewo.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Wygląd zewnętrzny Mikołajka z ,, Mikołajek i inne chłopaki,, 2010-11-15 14:50:04; Lektura mikołajek i inne chłopaki opisz Kleofasa i Alcesta.. Szczegółowe albo gdzieś całą książke przepisaną!. Mikołajek to typowy mały urwis, który zazwyczaj ma bardzo dobre intencje, ale wprowadzenie ich w życie często kończy się katastrofą.a) jest kierownikiem działu z butami w domu towarowym „Mały Ciułacz" b) pracuje jako zawiadowca na stacji kolejowej c) pracuje biurze d) pracuje w nowej księgarni 27) Kto jako pierwszy przyniósł do szkoły zeszyt ze znaczkami i oznajmił, że został filatelistą.. Mikołajek - streszczenie, plan wydarzeń .. Mikołajek z Alcestem palą cygaro.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Rosół b.„Mikołajek i inne chłopaki" - test 1.

Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Czekam na "Nowe przygody Mikołajka", które ukażą się 7 listopada.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNa świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Lektury.. Ma, podobnie jak jego szkolni koledzy około siedmiu, ośmiu lat.. Sprawdź swoją wiedzę o potężnym czarnoksiężniku Gellercie Grindelwaldzie!. Skomentuj.. Ile % baterii ma Twoje zdrowie psychiczne?Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Książka: Mikołajek i inne chłopaki Goscinny Ren .. Opiekun klasy Mikołajka to: a.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Ćwiczenie prawda/fałsz // odp.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Opowiada ona historię, w której narratorem staje się kilkuletni chłopiec mieszkający we Francji wraz z rodzicami..

"Mikołajek i inne chłopaki" to lektura sugerowana dla klasy 4.

7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Boi się gabinetu lekarskiego, pamiętając, że gdy miał stłuczone kolano posmarowano mu je jodyną, która szczypała.. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.. Mikołajek test online.Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J.J Sempe.Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe.. Daisy z Myszki Miki ma na głowie: .. :P - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraInformacje o bohaterach książki : Mikołajek :) Potrzeba mi informacji na temat bohaterów z książki Mikołajek np.:-Mikołajek , -Rosół,-Maksencjusz, -Kleofas, -Ananiasz,-Alcest, -Rufus,-Euzebiusz,-Gotfryd,-pani nauczycielka, -Pan Blédurt; Proszę pomóżcie .. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. Mikołajek prosi tatę o rower.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Witaj na stronie Quizz.pl.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?.

Rozwiąż test składający się z 15 pytań.Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. a) Mikołajek b) Ananiasz c) Alcest d) Rufus 28) Kim jest tata Rufusa?Test z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny, J. J. Sempe.. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Czy poradzisz sobie nawet z trudnymi pytaniami dotyczącymi książki?. Autorem książki jest Rene Goscinny.. Pierwszy przyniósł do szkoły zeszyt ze znaczkami i oznajmił, że został filatelistą.Mikołajek.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Rozpocznij test.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Wagary Mikołajka i Alcesta.. (c)Wszystkie prawa zastrzeżone.. Quizy Os. .. Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. 2013-06-04 16:53:13; Mikołajek I Inne Chłopaki 2012-01-04 18:23:40; Dajcie streszczenie do Mikołajek i inne chłopaki!. Serwis zamknięty.. Czerwone krzesło" - test 1 „Magiczne drzewo.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Akcja wielu z nich dzieje się w szkole, gdzie chłopcy psocą i dokuczają nauczycielom, nie robią tego jednak złośliwie, lecz raczej z nadmiaru energii.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Kto należy do rodziny Mikołajka?. Rufus - jego tata jest policjantem, dlatego ma gwizdek.. Książka jest świetną lekturą dla każdego, bez względu na płeć i wiek, a także jest moją ulubioną.. Choroba Mikołajka z przejedzenia.. • Mikołajek i inne chłopaki - streszczenie, .Gotfryd - miał bogatego ojca i często przynosił do szkoły prezenty, które od niego dostawał, by pochwalić się kolegom.. pytanie 1 z 10.. Udostępnij.. Podobne działy .T: Nadajemy znaczące nazwiska bohaterom powieści pt. „Mikołajek"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt