Sprawdzian z treści opowieści z narnii
poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych .TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu na stronach.Plik sprawdzian opowieści z narnii.doc na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 17 mar 2011.. Niestety bajkową krainą od stu lat rządzi zła Czarownica, która spowiła Narnię wieczną zimą.. TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY PT. „OPOWIEŚCI Z NARNII" .Opracowanie Lektury "Opowieści z Narnii,Lew Czarownica i Stara Szafa" Charakterystyka Scrooge'a z "Opowieści wigilijnej" Plan wydarzeń szczegółowy "Opowieści wigilijnej" Mity greckie jako opowieści uniwersalne.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Wspólnie wytyczyli specjalne miejsce nazwane Animal Land, graniczące z Indiami.. PS Proszę, pisazcie komentarze, a jeśli macie i chcecie, to w komentażach podawajcie też swojego funtest,a.Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa - test.. Jeśli chcecie sprawdzic, na ile, rozwiążcie mój test o pierwszej części + dwa pytania ze wszystkich części..

Opowieść wigilijna test z treści; Oskar i pani Róża.

Kto 2 wszedł do krainy Narnii.. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. 29.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012.. W jaki sposób dzieci dostawały się do Narnii .. Co się stało z Aslanem pewnej nocy przy Kamiennym Stole .Łucja - najmłodsza z rodzeństwa, bardzo wrażliwa, życzliwa, odważna, o dużej wyobraźni twórczej, kocha bardzo swojego brata, nie czuje do niego urazy, wybaczyła mu wszystko, pragnie go uratować za wszelką cenę.. Co zabrały z szafy?. Zapraszamy75% Recenzja Opowieści z Narnii; 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa" .. - kanały z cytatmi z książek i osobno z piosenek, filmów, seriali itp. - specjalne role (rola swojej ulubionej książki i ulubionego gatunku literackiego) - poziomy i rolę za poziomy - Bota muzycznego i specjalny kanał RadyjkoOpowieści z Narni..

danuta 03, 2011-09-21, ocena: BARDZO CIEKAWY TEŚCIK.NA PEWNO SKORZYSTAM - DZIĘKUJĘ:) Podgląd treści.

Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. - na podstawie powieści Erica Emmanuela Schmitta pt. Oskar i pani Róża ?Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Powodzenia!. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Rozdział 1 Łucja zagląda do szafy - Rok 1940, Wielka Brytania.. Czy to żart?. Autor „Opowieści z Narnii" miał obsesję na punkcie mówiących zwierząt, zaś Warnie był zafascynowany Indiami.. Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.. Czego dowiaduję się o miłości, cierpieniu i śmierci?. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Może znacie "Opowieści z Narni" (autor: C.S. Lewis)?. 70% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Pobierz (doc, 29,0 KB) Komentarze.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 75% Recenzja Opowieści z Narnii; 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii..

czacha007 28 maja 2014 fajny był ten test dostałem 50/50 w ostatnim ma być ...Sprawdzian ze znajomości treści lektury "Opowieści z Narnii" C. Wymień imiona dzieci, ...

Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa.. Zawsze była posłuszna Aslanowi, doceniała to, co uczynił dla jej brata.Zadacie mi pytania dotyczące książki '' Opowieści z Narnii : Lew, Czarownica i stara szafa '' ?. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. Ocalenie mogą przynieść tylko dzieci.23.. Rozwiąż test i sprawdź!Na jakie zwierzę władcy Narnii polowali, gdy nieoczekiwanie znaleźli się domu w Anglii ?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Czym jest Narnia?. Rozmowa z bohaterem książki, który jest dzieckiem„Opowieści z Narnii.. Sprawdź się!. Lew .Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Widget .. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu na stronach.10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" Szukaj..

Mam z tego sprawdzian przeczytałam ją całą ale chcę abyście mi zadali kilka pytanie .. dzięki z góry :) xdTest sprawdzający znajomość treści lektury pt. "Opowieści z Narnii".

Piotr Pevensie, Zuzanna Pevensie, Edmund Pevensie i Łucja Pevensie, zostają ewakuowani z bombardowanego Londynu na wieś, do wielkiego, starego domu, zamieszkanego przez tajemniczego Profesora Kirke, który mieszka sam w towarzystwie swej gospodyni, pani Macready, a także trzech pokojówek.Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł .. jak widzi to ktoś z mojej klasy niech zostawi komentasz lol.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Czym Królowa Śniegu zaczarowała Edmunda i co rozkazała mu zrobić?. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt