Napisz wypracowanie o swoim hobby po angielsku
błagam mam to na jutro, a kompletnie nie wiem co napisać!. Pomocy.. Prześlij swoje uwagi .Serwis prezentuje gotowe wypracowania po angielsku posegregowane według ich rodzaju.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występu.. Gotowe materiały pozwolą Wam zapoznać się z przykładowym zastosowaniem podanego słownictwa i wyrażeń.Moje hobby i zainteresowania po angielsku praca powinna zawierać 1 stronę A4-może być np.że lubię chodzić na spacery,fotografia,zwierzęta,oglądać tv i filmy w kinie,słuchać muzyki,zbierać pocztówki,uprawiać sport np.pływanie,jazda na rowerze itd.Opisz swoje hobby.. Napisz wypracowanie na wybrany temat ze starożytności.W sumie to już napisałam i chce żebyście ocenili oraz powiedzieli co jeszcze mam napisać ,, A o to moje wypracowanie ; ( nie podawalam nazwiska bo to jest tajemniaca).. pracuje w firmie o branży mototyzacyjnej na produkcji.. Opowiadanie o wizycie u koleżanki.. O rodzinie,o sobie,hobby .Napisz 20 zdań o sobie po ANGIELSKU !. To wszystko na dzisiaj, czekajcie na jutrzejszy post!. Cczy mogłby ktoś przetłumaczyć to : Moim hobby jest muzyka.. (Lubie to bo moge jezdzic z moimi przyjaciolmi i rodziną) 3 When I do my favourite sport I listen to the music.. charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki.goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura pisemna z angielskiego matura .Zadanie: napisz po angielsku 10 zdań o swoim hobby Rozwiązanie: my favorite hobby football in free time like listen to music my favorite goelkeeper is Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz krótkie wypracowanie na temat hobby ( siatkówka )..

Napisz po angielsku o swoim hobby.

0 0 Odpowiedz.. Czy się z tym zgadzasz.. napisz wypracowanie o swoim hobby (po angielsku) moim hobby jest zbieranie kolekcjonerskich dwu złotówek.. Wpis na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Zadbaj o to, by Twoje myśli były ze sobą spójne i łączyły się w logiczną całość.. frightening odpowiedział(a) 31.05.2012 o 19:20.. Na naszej stronie znajdziesz bazę kilku tysięcy oryginalnych wypracowań które pomogą Ci przygotować zadanie domowe, prezentacje maturalne, prace maturalne.Przykład opowiadania po angielsku nr 2.. Zastanów się nad nim dobrze - napisz szkic, w którym zawrzesz zarys swojego wypracowania.Kryteria oceny TYTUŁ WSTĘP - Nawiązuje do tematu i wprowadzam do rozwinięcia (muszę użyć wyrazów z tematu) - Wprowadzić bohaterów, czas i miejsce wydarzeń ROZWINIĘCIE - nie pisze wszystkiego co wiem, wybieram tylko wiadomości na temat - rozwijam temat akapitami, a w każdym akapicie co najmniej trzy zdania rozwinięte.. 1,164 wizyt.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. mam męża który ma na imie Marek ma on 32 lata.. i dalej pisać.POWIEDZIAŁA, ŻE TO MA BYĆ MINIMUM 10 ZDAŃ, MAX 11 ZDAŃ.. starsze ode mnie.. napiszcie chociaż po polskuPrzykładowy opis po angielsku - moje hobby.. Ale ogl wypracowania super!. Co cię skłoniło do tego, jak duża jest twoja kolekcja.. Jeśli czytanie jest na Twojej liście, tak jak na mojej, napisz co czytasz..

Przykład listu motywacyjnego po angielsku.

Opowiadanie w 1 os.: Najgorszy dzień w życiu.. Opisz jakies polskie popularne hobby po angielsku najlepiej z tłumaczeniem.. Uwielbiam jej słuchać ponieważ gdy zakładam słuchawki na uszy świat staje się inny.Zadanie: napisz o swoim hobby Rozwiązanie: my name is daniel i am 12 years old i have black hair and blue eyes for some time my new Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.blocked.. Musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie(3 akapity).. Jeślibym miał opisać swoje hobby, musiałbym napisać dość długie wypracowanie.Jednakże biorąc pod uwagę to, iż prawdopodobnie nikt nie zechciałby go przeczytać, bedę musiał ograniczyć się do zaprezentowania kilku wybranych zainteresowań.My hobby - description Making your own items is becoming more and more popular.. Napisz opowiadanie na 200-250 słów kończące się zdaniem: „I looked around and I suddenly realized that I got lost".. PS Najlepiej jakby to było o jeździe na rowerze, rolkach lub tańcu.Do ich wprowadzenia użyj zwrotów, które znajdziesz poniżej (Wypracowanie po angielsku - rozwinięcie).. 0 głosów.. I have liked music since I was a little child.Tylko bogaci ludzie mogą poprawić jakość swojego życia..

Wypracowanie na temat twojego hobby - zbieranie pocztówek.

Zostaw komentarz i opowiedz mi o swoich hobby.. Opisz jakies polskie popularne hobby po angielsku najlepiej z tłumaczeniem.. Napisać 15 zdań o sobie i o swojej szkole.0 głosów.. Na wstępie opisane są zasady dotyczące każdego z wymienionych rodzajów prac i wskazówki dotyczące tego, jak napisać wypracowanie po angielsku.. w firmie w której pracuje produkuje .Wpis na bloga po angielsku - wzór Wpis na bloga po angielsku przykład 1.. Odpowiedzi.. Moje zainteresowania- siatkówka, rysowanie, słuchanie muzyki, oglądanie filmów.. Dobry wstęp to połowa sukcesu.. Proszę o pomoc!. Przydałby się esej, czy film jest lepszy od książki.. Nauczyciel, którego chciałbym spotkać po latach.. Pani zadała napisać PO ANGIELSKU o swoich zainteresowaniach - My hobby.. To już wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak napisać wpis na bloga po angielsku.Zadanie: 20 zdan o sobie po angielsku np jak mam na imie ,ile mam Rozwiązanie:1 my name is 2 my surname is nazwisko wpisz 3 i am years old wpisz wiek 4 i live in wpisz miejscowość 5 i am only child jestem jedynakiem 6 i like listen to music uwielbiam słuchac muzyki 6 my favourite sport is football 7my favourite colour is blue 8 i like cook the dishes 9 i enjoy uwielbiam make the sandwiches .HELP!. z wyksztaucenia jestem sprzedawca ale nie pracuje w swoim zawodzie , niestety.. 12,443 wizyt..

Kazała rozpocząć opowiadanie słowami - "My hobby is ."

- w każdym akapicie musi być spójność tzn. jedno zdanie .Znowu zadane wypracowania do napisania?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt