Napisz po angielsku o swoim hobby
Jakich zespołow lubie słuchać itd.. Jeśli czytanie jest na Twojej liście, tak jak na mojej, napisz co czytasz.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. Pomocy !. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćMy favorite writers are J.R.R.. Czyli masz jakiś surowiec fizyczny, wykonujesz jakąś czynność i tworzysz coś nowego.. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 80% - głosów: 10 18 .musze napisać po angielsku o swoim hobby czyli o tańcu i piłce nożnej tak minimum 10 zdań prosze mi to przetłumaczyć na ang. moim ulubionym hobbi to taniec i piłka nożna.. Tylko coś takiego typu że lubię muzykę, bo lubię śpiewać.. W naszym tekście znajdziesz następujące wskazówki: jak wpisać hobby do CVPlik napisz wypracowanie o swoim hobby po angielsku.pdf na koncie użytkownika malhotrasingh18 • Data dodania: 30 mar 2016Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna.. 27.02.2014. lubię grać w piłkę nożną.- Mam tyle hobby, że nie mam czasu na nic innego.. Poprawcie mnie jak coś musi być 50-100 słów Cześć np Gosia Piszę do cb bo chce Ci opowiedzieć o moim nowym hobby.Moim hobby jest gra w siatkówkę.. 2011-03-28 16:01:46 napisz opowiadanie o swoim zwierzęciu po angielsku 2011-01-26 20:15:02 Napisz najważniejsze informacje o swoim hobby 2011-03-08 18:04:26Szczegółowy opis hobby po angielsku..

Hobby po angielsku?

Jeśli marzą Wam się języki obce, korepetytorzy z angielskiego firmy Buki zawsze wszystko wytłumaczą i pomogą znaleźć własny trop do wiedzy!. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. lubie grać w piłek choć mi to nie za dobrze wychodzi pomżecie opoweiadanie Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2013-04-21 10:03:34.. Carving - czyli wycinanie z owoców i warzyw.Napisz list do swojego przyjaciela po angielsku.. - Hobby jest ważnym elementem życia każdego człowieka.. I collect stamps.List nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.. Od dawna interesowałem się sposobami działania , które mają na celu ratowanie ludzkiego życia .. Z kolei tym, kto chce opowiedzieć o swoich zainteresowaniach bardziej szczegółowo, serwis Buki ma przyjemność zaproponować Wam przeczytać przykładowy tekst o zainteresowaniach sportowych oraz kolejny .Hobby po angielsku: wstęp.. To już wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak napisać wpis na bloga po angielsku.Napisz 10 zdań o mojm hobby jest to piłka nożna ..

Polski ... po angielsku.

Wiem, że wydaje się to dziwnym hobby dla kogoś tak młodego, ale to mój sposób na kreowanie mody.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-04-15 19:21:11W CV po angielsku krótko opisz swoje wykształcenie .. Wykształcenie (Education) nie jest najważniejszą sekcją CV po angielsku, ale warto krótko o nim napisać, zwłaszcza jeśli związane jest z pracą, którą chcesz wykonywać.. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Napisz 15 zdań o swoim hobby po angielsku.. Tylko nie może być ja lubię to i to a nie lubię tego i tego.. - Poświęciłbym więcej czasu mojemu hobby, jeżeli miałbym takowy.Przykładowy opis po angielsku - moje hobby.. Kocham siatkówkę,ale z angielskiego to mam ledwo 2 co mogę napisać?. napisz wymyśloną przygodę po angielsku na karcie A4 Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:57) napisz po angielsku krótkie hasło z przymiotnikiem wyższym.Napisz zadanie o twoim hobby PILNE Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ~Sylwia 21.11.2011 (17:48) napisz o swoim hobby Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ~Sylwia 21.11.2011 (17:59) napisz po angielsku 10 zdań o swoim hobby Przedmiot: Język angielski / Szkoła .Oprócz sportu i języków kocham robić na drutach..

Jak napisać artykuł po angielsku?

Zadanie jest zamknięte.. PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ Autor edytował treść zadania 30.11.2010 (21:22), dodano 6 zdańNapisz e-mail do koloegi/koleżanki po angielsku o hobby ?. To wszystko na dzisiaj, czekajcie na jutrzejszy post!. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. Jak każdy człowiek , tak i ja mam swoje zainteresowania , pasje oraz hobby .. Opowiedz mu o swoim hobby 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 3.3.2015 (19:03) - przydatność: 25% - głosów: 4Po drugie niektóre ciekawe zainteresowania w CV mówią wiele o cechach charakteru niezwykle istotnych na pewnych stanowiskach (przykłady znajdziesz w tekście) O zainteresowaniach w CV dobrze jest napisać, ale trzeba to zrobić umiejętnie.. Przygotuj się, by mówić pewnie Popraw swoje umiejętności językowe dzięki najświeższym, cotygodniowym artykułom .. Aby opowiedzieć komuś innemu o swoim hobby, możesz użyć jednej z poniższych struktur gramatycznych:Napisz o swoim ulubionym programie.Po angielsku!. Napisz artykuł .. I can do many things on it: I can play, write homework, count and look for information in the Internet.Muzyka jest moją najlepszą przyjaciółką.Szczegółowy opis hobby po angielsku.. I work in (field/industry) … I'm self-employed.musze napisać po angielsku o swoim hobby czyli o tańcu i piłce nożnej tak Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: plejbus 29.10.2010 (15:23) My hobby is reading comics.Napisz moje hobby po angielsku ..

Zostaw komentarz i opowiedz mi o swoich hobby.

Wystarczy, że podasz nazwę szkoły, którą ukończyłeś, lata pobierania edukacji i swój stopień naukowy .Moje hobby - zainteresowanie.. NIE CHCE TEKSTÓW Z ŻADNEGO TŁUMACZA !. Moje hobby to jazda na rolkach , oglądanie tv, piłka nożna i surfowanie w internecie.. Mogę w nią grać godzinami.napisz o swoim hobby Zgłoś nadużycie.. tańcze już od wielu lat a w piłke nożna gram krótko ale ten sport jest bardzo intresujacy dodaje mi energi.. moim ulubionym tańcem jest hip-hop .lubie też koszykówkę i pływanie oraz jazde na deskorolce .co .Teraz Twoja kolej.. Obojętnie o jakim hobby.. BARDZO BARDZO PROSZĘ.. <<< DAM CELUJĄCY >>>napisz 7-8 zdań o swoim hobby po angielsku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt