Napisz przemówienie skierowane do twoich koleżanek i kolegów w którym przekonasz
Serdecznie witam wszystkich zgromadzonych - Pana Dyrektora, szanowne Grono Pedagogiczne i Was, najmilsi uczniowie.. Drogie Koleżanki !. Tylko proszę nie z neta.. Tematem naszego dzisiejszego wystąpienia jest nic innego, jak tylko Wasza przyszłość.. W argumentacji odwołaj się do wybranej książki z listy lektur obowiązkowych oraz innego utworu literackiego.. Jesteście już w ostatniej, 8 klasie szkoły podstawowej, i za parę miesięcy napiszecie test, który zaważy na Waszej.Egzamin ósmoklasisty rozpoczął się o godzinie 9 testem z języka polskiego.. Kliknij i odpowiedz.. Temat 1.. Drogie Koleżanki i drodzy Koledzy!. Napisz przemówienie do swoich koleżanek i kolegów w którym odwołasz się do W przemówieniu przywołaj przykład bohatera z lektury obowiązkowej, którego życie zmieniło się pod wpływem książek, i napisz, na czym ten wpływ polegał.Przemówienie to ciekawa, ale też trudna forma wypowiedzi pisemnej, gdyż, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest do wygłoszenia (przynajmniej teoretycznie).. Nastąpił dzień, w którym zgromadziliśmy się tutaj, w tej klasie, ostatni raz, a ja dostąpiłam zaszczytu wygłoszenia tego pożegnalnego przemówienia.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Drugi temat do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości..

Napisz przemówienie skierowane do rówieśników, w którym przekonasz ich, że warto pomagać ludziom.

[/b] Tematy wypracowań.. Drodzy koledzy i drogie koleżanki!. 2020-05-19 13:28:53; napisz list skierowany do balladyny, w którym przekonasz ją do przyznania się do popełnionych zbrodni 2011-02-12 15:24:41; Napisz list do kolegi, w którym przekonasz go do używania słownika (obojętnie jakiego .Tematy wypracowań.. Podstawowa; .. Temat przemówienia, jego treść, adresat, cel wypowiedzi zależą od okoliczności, w jakich się je wygłasza.Przemówienie na temat trudów życia współczesnej młodzieży.. W; Co to znaczy być sobą?. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Napisz przemówienie, w którym zwrócisz się do swoich rówieśników z przesłaniem, aby przeciwstawiali się wszelkim przejawom zła.. Jesteście już w ostatniej, 8 klasie szkoły podstawowej, i za parę miesięcy napiszecie test, który zaważy na Waszej przyszłości.. REKLAMA Można było też wybrać opowiadanie.. Drodzy Koledzy !. Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.Nauka w Domu supergwiazda213 zapytał(a) 22.03.2016 o 17:56 Napisz przemówienie skierowane do twoich kolegów i koleżanek, w którym przekonasz ich do odpowiedniego udziału w lekcji.Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.Napisz rozprawę, którym zwrócisz się do rówieśników z przesłaniem, aby przeciwstawiali się wszelkim; Napisz przemówienie skierowane do rówieśników, w którym przekonasz ich, że warto pomagać ludziom..

Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.

Zebieramy się tu po to , aby uzmysłowić sobie poważny problem , który dotyka w ówczesnych czasach co raz więcej z nas .Napisz przemówienie do swoich koleżanek i kolegów w którym odwołasz się do postaci filmowej lub literackiej.. Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.Napisz list oficjalny skierowany do nauczycieli.W imieniu uczniów całej szkoły podzięduj im za trud, jaki wkładają w swoją pracę.. Uczniowie mieli 120 minut na rozwiązanie 22 zadań, w tym kilku dotyczących "Quo vadis" i napisanie przemówienia .Tematem naszego dzisiejszego wystąpienia jest nic innego, jak tylko Wasza przyszłość.. Dziękuje za każdą odpowiedź.Napisz przemówienie, w którym przekonasz swoich rówieśników, że warto się dzielić tym, co dobre.. Potrzebuję na jutro.. Musicie nie tylko przygotować się do niego i dobrze go napisać, ale też zastanowić się, co zrobicie później.Przemówienie na zakończenie nauki w gimnazjum do swoich kolegów i koleżanek.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości..

Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Jak napisać przemówienie?

W; Napisz rozprawę, którym zwrócisz się do rówieśników z przesłaniem, aby przeciwstawiali się .Startujesz w wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego w nowej szkole.. Dużo punktów.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym.Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Temat 1.. Użyj odpowiednich środków retorycznych.. Przystępujący do .Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Zredaguj tekst przemówienia, które wygłosisz na ogólnoszkolnym spotkaniu przedwyborczym.. Chcesz zostać przewodniczącym SU.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości..

Jak wiecie, nazywam sięNapisz przemówienie, w którym przekonasz swoich rówieśników, że warto się dzielić tym, co dobre.

W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Napisać należało przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekona słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. 2020-05-19 13:28:53; Napisz list od Małego Księcia do róży, w którym tłumaczy dlaczego ją opuścił .. 2013-02-26 18:57:09; Napisz list otwarty do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów aby przyłączyli się do akcji "dzieci przeciwko przemocy" za naj 2010-10-06 19:14:28Znasz odpowiedź na pytanie: Zredaguj przemówienie skierowane do kolegów i koleżanek z klasy w którym przedstawisz swój plan jak otrzymać tytuł Najefektywniejszej klasy :)?. Proszę o szybka odpowiedz..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt