Sprawdzian z pustyni i w puszczy pdf
W jaki sposób dzieci wysyłały wiadomości o tym, że żyją i o miejscu swego pobytu?. Ile % Twojego życia zajmuje Harry Potter?. Trendy na TikToku - Czy to Cię irytuje?Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Jak nazywali się główni bohaterowie?W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Quiz w Poczekalni.. merken in "Meine Apps"Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 17 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Rozwiąż test.. Jeździeckie podsumowanie roku!. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. .Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0. .. Beduini ostrzegali, że złe duchy zbudziły wiatr śpiący na zachodzie pustyni, a ów wstał z piasków i bieży ku nam.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Inne tryby testu.. 13.Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

Powiązane z testem z W pustyni i w puszczy.

6. Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie.. - Test 4free.PL - bezplatne za darmo komponent na strone www dla WebmasteraChcesz sprawdzic swoja wiedze z ksiazki H. Sienkiewicza ''W pustyni i wTest ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Materiały powiązane z testem: Test: W pustyni i w puszczy Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Skomentuj.. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?- takie, w ktorych trzeba ja samodzielnie napisac.W przytoczonym fragmencie W pustyni i w puszczy wystepuje narrator pierwszoosobowy.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Kto zorganizował porwanie dzieci ?. o boże prosze naprawić ten sprawdzian 1.7 odp powinno być wahima 2.6 odp powinno być zmarła w dordze do kairu.. Kim była Fatma ?. Czym była fatamorgana ?.

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

2020-12-21 10:47:54 Jaka może być wypowiedź argumentacyjna na temat .Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?. Czy znasz imiona i nazwiska osób z Teamu X?. z cienkiej tkaniny.. towarzyszqcy wyprawie doktora Clarka.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7883 razy Średnia ocena:Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. Życzę miłego rozwiązywania.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2. .. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .4. mieszkajacy w wiosce Kalego.. ze specjalnej roéliny.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią..

Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury „ W pustyni i w puszczy" cz II 1.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Opis testu.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Burza piaskowa - opis przygody, Henryk Sienkiewicz - W pustyni i w puszczy - streszczenie i opracowanie lektury.. W jakim celu to zrobiono?. Czym obdarowano wtedy Nel ?. Mirusinda 4 lata temu.. Jaki prezent otrzymał Staś z okazji Bożego Narodzenia?. a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Byli przekonani, że podążają wprost na niego.. Rozwiąż test.. Ale Smainowi chodzi teraz o to, by wydostać z Egiptu żonę i dzieci, toteż gdy Fatma, która widocznie z góryTest z lektury: „W pustyni i w puszczy" ..

8.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Ludzie powiada ą, że w te okropne bitwie, w które poległ enerał Hicks, Smain dowodził artylerią Mahdiego i on to podobno nauczył mahdystów obchodzić się z armatami, czego przedtem, ako dzicy ludzie, wcale nie umieli.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. z rybich pqcherzy.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I. Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Czy rozpoznasz kolory po ich nazwach w HTML?. Nikt nie zdobędzie 100% w tym quizie!. W pustyni i w puszczy - test trudny Trudniejszy test ze znajomości W pustyni i w puszczy.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY „W PUSTYNI I W PUSZCZY" .nierowie, koledzy ojca, nazywali go „dzieckiem pustyni".. zamieszany w porwanie Stasia i Nel.. Podczas tej wyprawy powstały „Listy z Afryki" oraz wydana 20 lat później powieść przygodowo- -podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim5.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Udostępnij.. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy Nasibu to Murzyn przygarniqty przez Stasia po Smierci Lindego.. Latawce wypuszczane z Góry Lindego byty robione tylko z papieru.. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V. Pobierz (doc, 27,0 KB) Podgląd treści..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt