Sprawdzian z lektury w pustyni i puszczy kl 5 profesor
Konin .. Wszystko o profesorze niezwykłej Akademii - "Akademia pana Kleksa" Małgorzata Chmielowiec.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Szczegółowy test z lektury.. Jakie miejsce nazwano Krakowem?. kl 08 maja 2013 na 7 pytanie da sie odpowiedzieć dinah zmarła w .. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 .. dorotkar / LEKTURY / SPRAWDZIANY / W PUSTYNI I W PUSZCZY / W PUSTYNI I W PUSZCZY - pytania.doc Download: W PUSTYNI I W PUSZCZY - pytania.doc.. Rozwiąż test.. Co nie zrobił Linde po wysłuchaniu opowieści?. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Witaj na stronie Quizz.pl.. Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. 2.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. 2.c) opisał burze na pustyni d) opisał burzę w puszczy 3.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!.

Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.

Załóż konto Nie pamiętasz hasła?. OTWÓRZ (HTML5).. Katarzyna Wiedera.. a) rzekł w zamyśleniu b) wstał c) zapalił fajkę d) obejrzał Stasia 5.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Małgorzata Nowak.. W jaki sposób Linde przyglądał się Stasiowi?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Rozwiąż test!Lektury.. Czym obdarowano wtedy Nel ?. Życzę miłego rozwiązywania.. Serwis zamknięty.. Test z lektury "W pustyni i w puszczy" Literatura Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. Czy Profesor przyjąłby Cię do swojego gangu?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. Miłego rozwiązywania!Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" Katarzyna Wiedera.. 47 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

• Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. strona główna .. Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. Napisz do nas.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Mirusinda 3 lata temu.. Inne tryby testu.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Test z lektury "W 80 dni dookoła świata" J. Verne'a.. nie nazywał Jej.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Dabrowa Górnicza .. a) ze zgrozą b) z zaciekawieniem c) z sympatia d) z ciekawością i podziwem 4.. Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury „ W pustyni i w puszczy" cz II 1.. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Opis testu.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. „W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jakoOferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce ..

Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.

Friz czy .''. W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych.. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Słupca.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Jaki prezent otrzymał Staś z okazji Bożego Narodzenia?. Rozwiąż test!. Odszukaj 11 terminów, które pojawiły się w 1. rozdziale podręcznika do kl. 5.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Nie było w powieści Kalego.. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.-podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży.. Kim była Fatma ?. OTWÓRZ (HTML5).. Usunąć ten komentarz?. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Jak nazywali się główni bohaterowie?Dobrym źródłem testów jest portal Quizme.pl, a szczególnie ich dział Testy z lektur, z którego pochodzi wiele z poniższych znalezisk.. że dobrze znasz tę książkę.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?.

Test z lektury "Dynastia Miziołków" J. Olech.

remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Poniższe testy powinny być jednak ciekawe nie tylko dla osób obecnie chodzących od szkoły podstawowej lub liceum, ale również dla tych, którzy naukę dawno już zakończyli.Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Skąd porywacze, idąc przez pustynię, brali żywność i wodę?. Skomentuj.. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Odpowiedz .. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Scenariusz zakończenia roku szkolnego.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY' 1.. Literatura "Quo vadis" - test znajomości lektury .. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika kostek1111 • folder w pustyni i w puszczy • Data dodania: 1 gru 2013.. 5.0 / 5 (1 głos)W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Czym była fatamorgana ?. Dlaczego Staś zabił dwie pentarki?Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Pobierz.. Scenariusz lekcji matematyki w kl. 5 z wykorzystaniem TIK.. hasło login.. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą problem!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt