Wypracowanie jak wyobrażam sobie świat za 20 lat
Oprócz ludzi, po ulicach przechadzać się będą wyglądające jak żywe istoty roboty.. List do siebie, który przeczytam za 20 lat.. wszytkie marzenia się spełnioł każdego człowieka nawet te niemożliwe .. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. 2015-03-09 21:43:09 Wyobrażasz sobie swoją przyszłość ?. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. najciekawszą odpowiedź wynagrodzę.. Wypracowanie Gdy pomyślę o sobie za dwadzieścia lat, dopadają mnie różnego rodzaju obawy.. Zwłaszcza technologia.. Opis.. Bazując na teraźniejszym stanie rzeczy można przypuszczać, że nauka i technologia ulegną wielkiemu rozwojowi, który pozwoli na wyeliminowanie negatywnych elementów .Tak będzie wyglądał świat za 20 lat - skopiują nasze mózgi .. Za 20 lat zamieszkamy w kosmosie.. Jak będzie wyglądać moja szkoła za 100 lat.. Pamiętacie, jak Wy wyobrażaliście sobie XXI wiek jako dzieci?. na lepsze.. Także stworzą sztuczne zwierzęta.Jak wyobrażasz sobie świat i życie ludzi za sto lat?. Ludzie nie będą się oszczędzać w wulgaryzmach i używkach, dzieci często będą pytać - a co to jest szkoła.. Język polski .. Czy Wasze fantazje się ziściły?. Do szkoły zamiast plecaków uczniowie będą nosili tablety a krzesła będą wyścielone skórą i poduszkami.. Wszędzie będą drapacze chmur zamiast bloków i domków.Zadanie: jak wyobrazasz sobie swiat za 20 lat zredaguj wypracowanie Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Raczej w ciągu 3 lat aż takie cuda się nie wydarzą, ale widać, jakie wyobrażenie o XXI wieku mieli ludzie jeszcze 20-30 lat temu..

Jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat?

Eksperci z Kaspersky Lab postanowili uczcić ten okres, próbując wybiec w przyszłość i wyobrazić sobie, jak technologia informacyjna może rozwinąć się i zmienić nasze życie w nowej cyfrowej rzeczywistości 2045 roku, czyli za 30 lat.Jak będzie wyglądał świat za 20 lat?. 3 0 Odpowiedz.. Bardzo ciężko wyobrazić sobie, jakbyśmy radzili sobie żyjąc dawno temu, czyli w epoce kamienia łupanego.Książka Jak wyobrażam sobie świat.. Przemyślenia i opinie.. Zwierzęta będą mówić i żyć o ok. 150 lat więcej niż obecnie, a my nie.Postarajmy się wyobrazić sobie świat kilkanaście tysięcy lat wcześniej (prehistoryczny), kiedy to warunki klimatyczne zmuszały człowieka do wyrabiania na przykład nowych narzędzi.. 2011-01-24 12:36:29 Jak wyobrażasz sobie swoje życie za 10,20,30 lat ?. Wszyscy będą mięli nowe telefony z różnymi funkcjami.. Napisana przez: olawysocka234.. wszystko będzie w barwach cieplych .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Świat za 200 lat będzie większy i wzbogaci się o jeszcze inne gatunki zwierząt oraz roślin.. a pieniądze będą .Czyli jak wyobrażacie sobie Świat technologii za 20-25 lat?. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zadanie: opowiedz jak wyobrazasz sobie swiat za Rozwiązanie: za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj wiele czynności Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Całkowity odlot, tak sobie ostatnio myślałam, że przez ostatnie 20 lat świat poszedł tak daleko, że to jest nie do wyobrażenia..

2011-07-23 13:18:08; jak wyobrazasz sobie świat za 10 lat?

talenty i planyna 10 lat.. Oto najciekawsze wypowiedzi naszych fanów w serwisach społecznościowych.. Rząd jak zwykle będzie się kłócił, ludzie kompletnie zapomną o zieleni, zwierzętach i konsekwencjach.wyobrażam sobie że za 90 lat świat sie zmieni .. Prognozy amerykańskiego wywiadu 11 gru 12 19:31 .. Nasz świat za 20 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.. 3 oceny | na tak 100%.. Przez ten czas czeka mnie tyle nowych przeżyć, trudnych wyzwań, ale i pewnie wspaniałych chwil, że myślę o tym okresie z niesłabnącym lękiem i zachwytem.jak wyobrażasz sobie świat i komputery za 20 lat?. Nauczą się gotować, sprzątać .Samsung stara się przewidzieć przyszłość, a konkretnie to, jak będzie wyglądał świat za 100 lat.. Wyobrażasz sobie świat bez muzyki?. Czasami trudno pojąć, jak działają te wszystkie wynalazki dookoła nas.Ciężko jest przewidzieć, co przyniesie ze sobą przyszłość, lecz za 100 lat świat na pewno nie będzie przypominał tego świata, który znamy dzisiaj.. Słynny polski sportowiec zakażony koronawirusem.. Naukowcy połączyli ze sobą mózgi trojga ludzi .. 2012-11-15 14:57:37; Jak wyobrazasz sobie swiat gdyby kazdy czlowiek mogby sie stawac niewidzialny?. 2010-09-30 16:43:14Zamykam oczy i próbuję wyobrazić sobie nasz świat za sto lat.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!.

2011-04-15 19:59:27; jak wyobrazasz sobie swiat za 300 lat?

Mam także wielka nadzieje, ze w przyszłości założę szczęśliwą, idealna rodzinę, z która przejdę szczęśliwie przez dalsze życie, chciałbym bardzo zbudować dom i zasadzić .Świat za 200 lat.. Proszę o ciekawe i sensowne odpowiedzi.. Jeśli wierzyć najnowszemu raportowi Koreańczyków, będziemy żyć w podwodnych miastach, mieć własne osady na Księżycu, a na wycieczkę dookoła świata wybierzemy się z całym naszym domem.nie wyobrażam.. Przypomnijmy sobie świat bardzo niedawnej przeszłości.. (takich np. jak mukiwiscydoza), które za kilka lat zmienią życie setek tysięcy ludzi.Jak wyobrażam sobie świat za 20 lat Świat będzie się cały czas rozwijał.. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. ludzie będą latać a samoloty pływać a samochodów nie będzie .wszyscy bedą sie cieszyć że nie będzie zimy .. Najpierw życie codzienne.. Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie.Około 30 lat temu komputer osobisty zaczął trafiać pod strzechy, rewolucjonizując społeczeństwo pod względem sposobu życia.. Przemyślenia i opinie autorstwa Einstein Albert , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .. Autorzy raportu prognozują, że w ciągu 20 lat pojawią się samochody, które będą jeździć bez .Ta przyszłość, kolejne 15 i 30 lat, będzie zupełnie inna niż sobie wyobrażamy..

Przeczytaj recenzję Jak wyobrażam sobie świat.

A jak wyobrażacie sobie świat - naukę, technikę, w ogóle życie ludzi - za 50 lat?. Nowe informacje .Jak wyobrażasz sobie swoje życie za 10-15 lat?. 2011-04-03 15:06:26 Załóż nowy klubJak wyobrażam sobie świat za 20 lat opowiadanie klasa 4 podstawowa .. 2010-10-10 18:18:18 Jak wyobrażasz sobie swoje swoje życie , gdy będziesz miał 40 lat ?. 2011-10-25 18:21:08Wyobrażam sobie że świat za pare lat będzie lepszy.. Podobne pytania.. Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem.. Ludzie za pomocą promów kosmicznych będą mogli odwiedzać się na innych planetach.. Korea Płn. przymiera głodem.. Za 20 lat samochody będą latać, będę miała 37 lat :P laptopy będą tak przenośne że zmieszczą się do kieszeni, telefony będą takie małe i tak [CENZURA]* że nie będą sie rysowały, dzieci wracając ze szkoły nie będą miały tyle zadane co ja .Jak wyobrazasz siebie w wieku 30 lat?. Foto: Komputer Świat Dyskusja: Za 20 lat świat .Wypracowania.. Jednak, żeby zrozumieć, na czym będzie polegało (według mojego wyobrażenia) rozwijanie się świata technologicznie, trzeba zrozumieć, czym jest technologia.. Skoro teraz jest już źle, to za 20 lat nie będzie dobra.. Być może będzie to nasza ostatnia przyszłość Fot.: Visual via ZUMA Press / Zuma Press .. 2011-06-09 16:16:31; Jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat?. Człowiek samotny, bez przyjaciół, będzie mógł sprawić sobie przyjaciela lub kilku w specjalnym sklepie.Całkiem niedawno podśmiewaliśmy się nieco z tego, jak 100 czy nawet 40 lat temu wyobrażano sobie przyszłość.Wiele tamtych pomysłów już wtedy można było uznać za mało realne, część przedawniła się wraz z rozwojem techniki (bo to ona okazała się mieć największy wpływ na nas).Nasz świat za 100 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt