Test z opowieści z narnii pdf
.Opowieści z Narnii - wykreślanka Opowieści z Narnii.. Wkrótce potem dotarli do prawie pustego pokoju, w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. a) fauna Tumnusa, b) Białą Czarownicę, c) Aslana.. Dziś jest czwartek 22:00. k 27 kwietnia 2015 k. dawid 05 marca 2015 Test nawet ok. osttnie pytanie (wtf) Dawid 23 stycznia 2015Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Motyw .. PDF Materiały do wydruku.. Rozwiąż test i sprawdź!niektóre z nich były z pewnością większe od Biblii w kościele.. 3) O czym dzieci w krainie Narnii rozmawiały po obiedzie?. Wybierz właściwą odpowiedź.. B. dosyć duża nora.. XviD] Lektor PL. ralph-rajko-nenow skomentował Antarctica [2008] cały (napisy PL)Opowieści z Narnii - quiz.. Rozwiąż test!74% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 74% Recenzja Opowieści z Narnii; 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Inne dokumenty: Opowieści z Narni, EBooki, zuza36Opowieści z Narnii.. Mapa witryny.a) Bardzo mądrymi b) Złośliwymi c) Zdradliwymi d) Chytrymi 5) Z czego słynęły karły?. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.. Podczas jakiej zabawy Edmund znalazł .Opowieści z Narni.. Sprawdź, ile pamiętasz!.

Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.

Czy to żart?. Może być ten test ja miałam 9/10.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Lew, Czarownica i stara szafa C.S. Lewis Przedstawione scenariusze lekcyjne poświęcone omówieniu obowiązkowej lektury szkolnej stanowią część cyklu skupionego na najistotniejszych zagadnieniach związanych z tekstem Clive'a Staplesa Lewisa Opowieści z Narnii.. Polub.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. * Zła królowa wyczarowała ptasie mleczko dla EdmundaTest ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 1.. Lew, Czarownica i Stara Szafa"10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. Ile było rodzeństwa?. (0-6) * Dom pana Tumnusa to A. jama w ziemi.. Czym jest Narnia?. ZapraszamyOpowieści z Narni - Siedmioksiąg (pdf) - plik 'Opowieści z Narni > EBooki'.. Treść.. Filmy.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Udostępnij Udostępnij wg Zuzannakrótki.. Edytuj elementy.. Kto jako pierwszy poznał sekret szafy?. 4) O ile lat Edmund był starszy od Łucji?. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. D. niewielka pieczara wykuta w czerwonawej skale.. 1) Jak na nazwisko miała Łucja?. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem..

L. LEWISA „ OPOWIEŚCI Z NARNI - LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA" ...test z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa z odpowiedziami.pdf (21 KB) Pobierz.

Kogo Łucja spotkała w Narnii podczas swojej pierwszej wizyty?. Gratuluję!. pytanie 1 z 10. a) dwoje, b) troje c) czworo.. dodany: 2015-12-06 20:42:13, przez: karolina.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.Jest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni.. anuluj.. a) Zuzanna, b) Łucja, c) Piotr.. Maksymalna liczba punktów: 25 1.. The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe to pozycja łącząca w sobie elementy przygodówek oraz gier akcji.. super 10/10.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012„Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Lektura w klasie 5.. Fajnie przeczytałam ją w jeden dzień i jednak coś zapamiętałam 😁 .test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaTitle: Opowieści z Narnii - Lew, Czarownica.. Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/15/2021 4:28:54 AMTest ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. J angielski testy gimnazjalne online; streszczenie opowiesci z narni- HelpDesk Streszczenie Opowieści z Narnii Lew Czarownica i Stara szafa; Opowieści z Narnii Lew angielski poziom podstawowy testy 92578 kod uslugi ap az4Lektura obowiązkowa Opowieści z Narnii..

a) Z wyrobu narzędzi, zbroi, broni, tarcz itp. b) Z wyrobów cukierniczych c) Z podróży dookoła świata d) Z wypraw morskich 6) Jak zareagował Profesor na opowieści Piotra I Zuzanny o Narnii?Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa, The .

Odcinek 12 - Ostatni x Test x Determinacji [720p] Napisy PL; anonim skomentował Jet.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Więcej.. Materiały powiązane z testem: Test: Charakterystyka Janosza Boki Test: Ferdydurke - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury Witolda Gombrowicza pt. Ferdydurke.. No bo w poniedziałek mam z tego test a nie wiem jakie są odp.. C. dziupla wśród korzeni wielkiego drzewa.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Zrób test online i sprawdź!Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" poleca 76 % 1905 głosów.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Pokaż wszystko.. Test ze znajomości lektury wigilijna, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. 2) Podczas jakiej zabawy Łucja odłączyła od rodzeństwa?. Osadź.. Pobierz (doc, 32,0 KB) Podgląd treści.. ekscentrycznego profesora.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Nie było tu nic więcej, jeśli nie liczyć stojącej na parapecie pustej butelki z niebieskiego szkła.Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa ..Komentarze

Brak komentarzy.