Plan dnia po niemiecku klasa 7
Udostępnij Udostępnij wg Kfpachow.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. 1.wstaje(7.00) ,jem śniadanie(7.30) 2.ide do szkoły(7.45) ,siedze tam ( od 8.00 do 15.00) 3.przychodze i jem obiad( od 15.00 do 15.30) 4.siedzie przed telewizorem od (15.30 do 16.00) 5 gram na komputerze (od 16.00 do 18.00) 6 odrabiam lekcje (od 18.00 do 20.00 .Liczba wyników dla zapytania 'klasa 7 hoobby po niemiecku': 10000+ Ćwiczenie 10 str. 41 Test.. Prosiłabym tylko aby nie korzystać z transpolatoru czy jakos tam xD tylko samemu to przetłumaczyc inaczej nie uznam odpowiedzi!. Co znaczy i jak powiedzieć "klasa" po niemiecku?. Klasa 7 Klasa 8 Niemieckim.. Jeden Tag stehe ich um 7 Uhr auf.Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie.. Więcej.. Opis dnia z godzinami.. der Stundenplan - plan lekcji.. 6:30 -jem śniadanie.Godziny po niemiecku to podstawa umiejętność jaką należy opanować w języku niemieckim.. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC!. Do szkoły wychodzę o 7.50 O 8.10 zaczynają się lekcje O 16.00 jestem w domu jem obiad O 16 30 oglądam telewizje O 17.00 odrabiam zadania domowe i sie ucze O 21.00 oglądam filmy a o 23.00 ide spać Pomożecie?Błagam!Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów..

Plan dnia po niemiecku.

Osadź.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Opis dnia - niemiecki.. 3,583 wizyt.. Zjadłam obiad.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Czegoś zapomniałem… o tak!. Albo poprawnie przetłumaczyć: 1.. Polub.. Musze to napisac w ten sposób: Wstaje o godz 6.00. potem myję sie o 6.10 i jem śniadanie o 6.30.. itp. Musi to być w czasie teraźniejszym.1.Ich stehe um 7 Uhr auf.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej wZadanie: opis dnia po niemiecku z tłumaczeniem na polski Rozwiązanie: wstaje rano 6,45 biorę prysznic ubieram sie potem jem śniadanie o 7,30 wychodze doniemiecki!. Potem trochę się uczę i wychodzę z moim psem i ze znajomymi na spacer po mieście.. Klasa 7. pomieszczenia po niemiecku Połącz w pary.. Później przychodzi do mnie moja przyjaciółka i razem idziemy na dyskotekę.. Sniadanie jem o 7:30 4. w szkole jestem od 8 do 15 5. o 15 idę do domu 6. o 15:30 jem obiad 7.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Dopasuj pory dnia do czynności..

Opis dnia po niemiecku - wzór.

Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Do Pobrania Na Komputer Funkcje Kontakt OEmbed API Plan Szkolny Plany Cenowe Polityka .Przykłady użycia - "plan" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. po niemiecku oraz w jaki sposób odpowiedzieć na to pytanie.Czasami po obiedzie jedziemy wszyscy do kina.. Edytuj elementy.. Zacznijmy od listy najważniejszych składników.. "Witam wszystkich mam do napisania mój plan dnia po niemiecku.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Pytanie o godzinę i jej podawanie po niemiecku bardzo przydają się w codziennym życiu.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. W domu odpoczywałam.. Po południu poszłam do domu.. Nazwy mebli i sprzętów po niemiecku Znajdź słowo.. (o 14,30 jem obiad)Plan lekcji po niemiecku.. ogórek - die Gurke.. Motyw .. Do Pobrania Na Komputer Funkcje Kontakt OEmbed API Plan Szkolny Plany Cenowe Polityka Prywatności Społeczno .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. O 7.45 ide do szkoły..

Jedzenie po niemiecku - lista.

Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. !Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Klasa 7 Niemieckim.. 0 głosów.. Do Pobrania Na Komputer Funkcje Kontakt OEmbed API Plan Szkolny Plany Cenowe Polityka Prywatności Społeczno .1.Ich stehe um 7 Uhr auf.. Klasa 7 Klasa 8 Niemieckim.. Po dyskotece wracam do domu myję się i idę spać.. Chodzi mi dokładniej o przetłumaczenie mojego planu na język niemiecki.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Po zajeciach wracam o domu.. Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.Plan tygodnia po niemiecku pline.. Rano wstaje o 6.30. .. 84% Opis dnia w czasie .wisielec po niemiecku; travel edition - Liczebniki po niemiecku - Miesiące po niemiecku - państwa po niemiecku - Wiosna po niemiecku - Zwierzęta po niemiecku wg Dora12345.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Po zajeciach wracam o domu.. W między czasie znajduję czas na naukę.. ziemniak - die Kartoffel.Liczby 1-20 po niemiecku - Liczby po niemiecku - Losujemy liczby żeby napisać je po niemiecku - liczby 1-12 - liczebniki od 0-12 po niemiecku W celu napisania dobrego planu lekcji w języku niemieckim na pewno przydadzą Ci się dni tygodnia po niemiecku dostępne pod tym linkiem - dni tygodnia po niemiecku.Przydatne zwroty - przebieg dnia..

... Dni tygodnia po niemiecku Krzyżówka.

Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Polish aby zapewnić właściwe wdrożenie systemu monitorowania bezpieczeństwa leków / planOpisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Przeważnie przed 12 idę spać.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. a więc to jest mój plan: 6:00 - wstaję i ubieram się.. Dni tygodnia po niemiecku Krzyżówka.. Dobrze byłoby znać 'plan lekcji' w j niemieckim.. Tym razem zajmiemy się zwrotami związanymi z opisem przebiegu dnia.. (gram w koszykówkę) 11.Pomocy!Pomożecie mi napisać plan dnia po niemiecku?. Mógłby mi ktoś napisać 10 zdań po niemiecku?. - Klasse, Format, Klassenzimmer, Klassenraum, Klassenstufe, SchulraumMiesiące po niemiecku - Dni tygodnia po niemiecku - państwa po niemiecku - Zwierzęta po niemiecku - pomieszczenia po niemiecku - Przedmioty szkolne po niemiecku .. Klasa 7.. Na obiad najchetniej jem.klasa - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Do szkoły wychodze o 7.20.. Wstaję o siódmej 2.. Codziennie wstaje o 7.00.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Z poniższego artykułu dowiecie się, jak zapytać „która jest godzina?". Gdy wracam ze spaceru jem kolację.. wg Piotrr18.. Warzywa.. wg Piotrr18.. Potem poszłam do szkoły.. Od 16 do 17 odrabiam lekcje 8. od 18 do 20 spotykam sie z przyjaciolmi 9. o 22 myje zeby 10. o 22:30 idę spać .Potrawy po niemiecku od dziś nie będą Ci sprawiać problemu!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt