Test z lektury w pustyni i w puszczy pdf
Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyNajbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Skorzystajcie z podanych linków i sprawdźcie się rozwiązując te krótkie testy, które pomogą wspaniale przygotować się do sprawdzianu z lektury szkolnej pt.. Pytania zawarte w teście.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Zadrościsz?. Inne tryby testu.. Życzę miłego rozwiązywania.. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Pó źniej, b ędąc ju Ŝ w szkole, towarzyszył czasem ojcu lub panu Rawlisonowi, w czasie wakacji i świ ąt, w wycieczkach, jakie z obowi ązku musieli czyni ć od Port- Saidu aŜ do Suezu dla rewizji robót przy wale i przy pogł ębianiu ło Ŝyska kanału.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury Jak dobrze znacie przygody Stasia i Nel?. Materiały powiązane z testem: Test: W pustyni i w puszczy Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza..

Rozwiąż test!Quiz W pustyni i w puszczy 28.

Komentarze (3):Ludzie powiada ą, że w te okropne bitwie, w które poległ enerał Hicks, Smain dowodził artylerią Mahdiego i on to podobno nauczył mahdystów obchodzić się z armatami, czego przedtem, ako dzicy ludzie, wcale nie umieli.. Kapitan Glen i doktor Clary.Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury #pustynia #puszcza #szkola .. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3. .. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi .Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. 13 faktów z historii najnowszej, które wypada znać.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Fałsz Prawda : 9.. Ale Smainowi chodzi teraz o to, by wydostać z Egiptu żonę i dzieci, toteż gdy Fatma, która widocznie z góryTest wiedzy o lekturze W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza Drodzy uczniowie!. Dzieci pojechały razem z .Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY .. Trololo 29 kwietnia 2014 JEA.. 6/6 Geniusz!. W pustyni i w puszczy.. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.nierowie, koledzy ojca, nazywali go „dzieckiem pustyni"..

W pustyni i w puszczy.

W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. W powstaniu styczniowym brał udział: Staś Tarkowski Władysław Tarkowski pan Rawilson żaden z bohaterów : 10.. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Więcej quizów.. Literatura "Potop" - test znajomości lektury.. Muszę tą lekturę na polski.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.''. Teoretycznie zwykła przygoda |Chłopcy z Placu B. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. W pustyni i w puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.uczestnictwa w wykopaliskach wojny pomiędzy tubylcami a przybyszami : 7..

Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.

Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7883 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. Czy Twój system wartości jest taki sam jak Herm.. Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.. O Autorze .Geneza powieści „W pustyni i w puszczy" W styczniu 1891 r. Henryk Sienkiewicz wyruszył w podróż na Czarny Ląd.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.. a) francuskiej b) nie dowiadujemy się o tym na kartach powieści .W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Niee!Peszek.. D: #Lekturanapolski.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyTest: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Szukaj.. Nel dostała Sabe: od Stasia od Oficera od Ojca od dziadka : 8.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Inteligencja wita.. a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?1) Główni bohaterowie "W pustyni i w puszczy" nazywają się: a) Krzyś i Lola b) Staś i Nel c) Tomek i Zosia d) Kasia i Basia 2) Akcja powieści toczy się w: a) Europie b) Ameryce Północnej c) Australii d) Afryce e) Azji 3) Pies dzieci nazywa się: a) Saba b) Reks c) Azor d) King 4) Fatma to: a) mama Stasia b) zakonnica c) żona Smaina 5) Czarnoskórzy towarzysze bohaterów to: a) Kali .Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Podczas tej wyprawy powstały „Listy z Afryki" oraz wydana 20 lat później powieść przygodowo- -podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nimPlik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika kostek1111 • folder w pustyni i w puszczy • Data dodania: 1 gru 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Rozwiąż test.. Czy dopisałbyś ten magiczny przedmiot do swojeg.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Średnio zdobywacie 8 punktówW Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury .. Inne tryby nauki.. Na poczatku dzici pilnowało dwoch beduinow.. Sprawdź się rozwiązując ten .Sprawdź swoją wiedzę z lektury!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt